Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tisza Maraton | Szeged

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1506 hozzászólás a témában

#41
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
így legalább elõrébb kerültem :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#42
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

te voltál az aki a boszi sziget elõtt lement a bánya felé az aszfalton?


igen, énvoltam az a szerencsétlen:D

#43
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Jövõre veletek ugyanígy,ugyanitt... : )


csak legyen pár fokkal hûvösebb
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#44
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Mostanra mi is kipihiztük a ami nap fáradalmait...meleg volt, inkább ez, mint az esõ.

Ezúton is köszönjük a szervezõknek, önkéntes segédkezõknek stb, És gratulálunk minden helyezettnek és résztvevõnek, mert ezt önmagában teljesíteni se volt egyszerû. Jó verseny volt, és reméljük jövõre is lesz lehetõség a megmérettetésre itt a pusztában is. :) Ez egy picit más mûfaj, mint a hegyek között...

(És ezúton is szeretném megköszönni az útbaigazítást a helyi "Pistabácsinak" aki kisegítette szegény eltévedt fejemen, és sújtson le az összes átkom arra, aki meg eltûntette a pályakijelölést a közép táv végén...:mad:)

#45
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

nah még szegeden, de írok 1 kicsit
volt szerencsém találkozni "MSONAJ"-al ezúton is gratulálok neki a 2. helyhez, és sajnálom, hogy nemtudtam elköszönni! Amit neki is mondtam, a mai napig, a Tisza maraton a legjobban megszervezett verseny, amin-amiken eddig voltam. Pályajelölés jóvolt, 1 helyen tévedtem el kicsit(tuti csakén voltam ilyen balf@sz) de sajnos ott többen is elmentek mellettem, ami most számított mert elég jól elõl voltam:(
már mind 1, nem bánkódok rajta, a póló nagyon szép, kulacs is van, és jóidõnk volt:)várom az eredménylistát remélem ígysem lettem annyira hátul, és Köszönet a szervezõknek!!!


Köszönöm...Hát igen..egy kisebb maratont egyszerûbb megszervezni...bár a rakpart itt nem tudna fogadni 1500 embert,de ez a 200-3000 emberr visszajáró vendég.Most azért hiányoztak jó néhányan a bakony maraton miatt is-talán..de így is jó volt,ment a szegedi-csabai adok-kapok. Nem volt sétagalopp kijött a végére a 32-es átlag.Szerintem az eddigi egyik legmelegebb TM-volt a 2005-ösel együtt, 35-fok árnyékban,pihenõ nuku...itatón azt se láttam,ki itat.olyan gyorsan elhúztunk....egy kulacs elég volt a végéig...sajnos a 4-es elmenésbõl az aszfalt elõtt kiszakadtam,így maradt a rövid 2. ill az absz 3. hely..de saját elvárásaimnak megfeleltem...köszönöm mindenkinek a részvételt és a segítséget, biztatást...Jövõre veletek ugyanígy,ugyanitt... : )
Team Heavy Pedál Szeged

#46
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Kifújtam én is magam, grat. a dobogósoknak fõleg Ádámnak és Sonajnak. Magamhoz képest jól mentem órám szerint 26.7 volt átlagom, mi lett volna ha nem küzdök a hátsó váltóval bár nem is igazán kellett használni. Köszönöm az Szksc-s srácnak( talán bordó színû magellán bringával volt) a szélárnyékot, sajnos nem igen tudtam viszonozni. A bosziszigeti le és felhajtás engem is megviccelt nem voltam felkészülve ekkora fûre, de jól esett az a kis árnyék, meg végre tekerhettem is egyet a boszin. Jó verseny volt jövõre ismét ott leszek, és persze gratula még minden teljesítõnek is
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#47
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Na énis kipihentem magam valamennyire :)
Ifi kategória 3. hely. :) Az eleje nagyon kemény volt államhatárig az élbollyal,40-45km/h-s sebesség, 198as max pulzusom szerintem akkor mértem.Mikor lekanyarodtunk töltésrõl,ott leszakadtunk egyik csapattársammal,meg még egy sráccal.Azután volt egy kisebb esésem,mert srác aki elõl ment,nem figyelmeztetett,h sár jön traktornyomban,és beleragadt elõttem lévõ,én meg bele..Aztán visszaértünk a srácra,de frissítõnél leszakadtam róluk,nem éreztem jól magam.végig rázott a hideg,és zsibbadt a kezem.olyan volt egyik ponton,mintha majdnem elájultam volna.Megyek,és azt veszem észre,hogy már a földásásban vagyok..Szóval vége kicsit érdekes volt,többen is utolértek.Töltésre már összeszedtem magam,és majdnem utolértem az elõttem lévõ srácot,aki késöbb kiderült,10mp-el ért be elõttem,bár lehet beértem volna boszin+rakparton,ha nem megy tele a sorom gazzal a boszira levezetõ úton...fel alá hajigálta a láncot.:S
Összeségében jól sikerült a verseny! :) Mindenkinek Gratula!

#48
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
te voltál az aki a boszi sziget elõtt lement a bánya felé az aszfalton?
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#49
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
nah még szegeden, de írok 1 kicsit
volt szerencsém találkozni "MSONAJ"-al ezúton is gratulálok neki a 2. helyhez, és sajnálom, hogy nemtudtam elköszönni! Amit neki is mondtam, a mai napig, a Tisza maraton a legjobban megszervezett verseny, amin-amiken eddig voltam. Pályajelölés jóvolt, 1 helyen tévedtem el kicsit(tuti csakén voltam ilyen balf@sz) de sajnos ott többen is elmentek mellettem, ami most számított mert elég jól elõl voltam:(
már mind 1, nem bánkódok rajta, a póló nagyon szép, kulacs is van, és jóidõnk volt:)várom az eredménylistát remélem ígysem lettem annyira hátul, és Köszönet a szervezõknek!!!

#50
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
és mikor romlik el a hátsó váltó, a váltókar nincs összhangban a váltóval, de már nem próbálom helyrehozni, majd megyek ahogy birok :(
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#51
batbike

batbike

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
De jó hogy le lehet menni végre Bosziszigetre. Az a legjobb rész az egész pályán

#52
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Igen,tegnap kijelöltük a pályát majdnem teljesen.Még ma pár simítás,boszisziget is eltakarítva nagyjából.Mostmár csak nyélen kell neki rakni...

#53
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

nem mondod :), voltam arra de le sem néztem de azt láttam, hogy jelöltétek a pályát :)


Igen tegnap munkálkodtak..
Team Heavy Pedál Szeged

#54
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

...és úgy néz ki lesz boszorkánysziget....


nem mondod :), voltam arra de le sem néztem de azt láttam, hogy jelöltétek a pályát :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#55
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Lesz Póló és kulacs is...
Team Heavy Pedál Szeged

#56
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
okké, köszi, igyekezni fogok, hogy még a pólóról se csússzak le.

#57
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

hány óráig tudok nevezni?! eddig úgyvolt, hogy pénteken elmegyünk és ottalszunk mint tavaly, de sajnos nem kaptam szabadságot, így reggel megyünk, minél késõbb akarok kelni, jóó kipihent legyek :)


szerintem 9:30 ig...de 9:15 re be kéne fejezni
Team Heavy Pedál Szeged

#58
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
9.30ig

#59
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
hány óráig tudok nevezni?! eddig úgyvolt, hogy pénteken elmegyünk és ottalszunk mint tavaly, de sajnos nem kaptam szabadságot, így reggel megyünk, minél késõbb akarok kelni, jóó kipihent legyek :)

#60
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
...és úgy néz ki lesz boszorkánysziget....
Team Heavy Pedál Szeged