Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringasfutarok Becsben

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10 hozzászólás a témában

#1
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

szerintem ezt rendesen benezted :D:D:D mar miert kellene neki Berlini bringasfutar Becsben :D:D


Mennya... :D

ja a "recesszió" odabak a futárkodásnak is mert ugye irodai megrendelés a legtöbb, azok meg haldokolnak.. Itthon most a gödörnél olyanok is hereverélnek, akik amúgy mindig melóznak.

Ride everywhere.

.


#2
Mokka

Mokka

    vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Aha..Mondjuk Berlinröl en is hallottam ezt+azt viszont Becs vagy Wien lehet teccene.Ott raknäm!
Az teny hogy nem ismerem a kereslet-kinälatot dehät ezert megy most is a gyäszkodäs nem?Azert kösz!

#3
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
ebben a gazdasagi helyzetben keresel futarmelot??? nekem mondjuk van hatszelem, es megsem kaptam Berlinben, pedig a konyhanyelvnel kicsit jobban beszelek... amugy meg ha megnezed a magyar futarokat, akkor eszreveszed hogy egesz nap heveresznek, meg tengenek-lengenek mert nincsen megrendeles (persze aki csókos... :D)...
szal sok szerencset!!!

#4
Mokka

Mokka

    vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Ja,az alleycat.hu is jätszik,csak gondoltam vagy nyul vagy fäcän!
Amugy egy picit besokaltam a schweinbräten sütögetestöl igy lehet inkäbb bringäzgatnek föälläsban!Ehhez keresek egy kis hätszelet mert csak a konyhanyelv megy egy picit:D!

#5
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég

Gondolom 'mer õ ott lakik, és hiánylik a társaság.

Te srác nézz fel az alleycat.hu-ra ott 80% hogy valaki tud válaszolni, ez itt fõleg technikai fórum, (meg montimbák ;) )


szerintem ezt rendesen benezted :D:D:D mar miert kellene neki Berlini bringasfutar Becsben :D:D

#6
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
http://alleycat.hu/f...kodas-kulfoldon

http://alleycat.hu/b...-veszik-magukat

#7
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Gondolom 'mer õ ott lakik, és hiánylik a társaság.

Te srác nézz fel az alleycat.hu-ra ott 80% hogy valaki tud válaszolni, ez itt fõleg technikai fórum, (meg montimbák ;) )

Ride everywhere.

.


#8
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
es megis, minek az neked?

#9
Mokka

Mokka

    vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

Berlinben ismerek! Jo lesz??? :D


persze hogy jo lesz!

#10
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Berlinben ismerek! Jo lesz??? :D

#11
Mokka

Mokka

    vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Sziasztok!
Bicosfutärokat keresek akik Becsben dolgoznak.
Kerem aki ismer olyat küldjön E-mailcimet.
Elöre is kösz!