Nem? Cannondale Lefty Hub Black24es lefty elso agyat senki nem gyartmanyol, 28-as woodmant tudnek en is
Jelentkezz be Regisztrálj
Bike Porn - avagy kéne ez a bringa
#5041
Posted 2010. April 06. - 18:05
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
#5042
Posted 2010. April 06. - 17:34
24es lefty elso agyat senki nem gyartmanyol, 28-as woodmant tudnek en is
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5043
Posted 2010. April 06. - 14:13
meg persze ha rájössz hogy mégsem annyira jó az kripli teló, akkor meg szabadulhatsz meg az elsõ keréktõl is
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#5044
Posted 2010. April 06. - 13:57
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5045
Posted 2010. April 06. - 13:48
ez inkabb XC-AM mint AM-DH. szal igen. en nem durvulok szal nekem idealis.
az a baj hogy ezeket ha eladom, meg mindig melo lesz talalni egy jo arasitott Lefty kompatibilis konnyu kerekszettet. ehh
Nem tudom mi a jó ár, de ebay tele van pl lefty-s crossmaxokkal.
#5046
Posted 2010. April 06. - 13:35
#5047
Posted 2010. April 06. - 13:28
#5048
Posted 2010. April 06. - 13:25
az a baj hogy ezeket ha eladom, meg mindig melo lesz talalni egy jo arasitott Lefty kompatibilis konnyu kerekszettet. ehh
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5049
Posted 2010. April 06. - 13:23
#5050
Posted 2010. April 06. - 13:18
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5051
Posted 2010. April 06. - 13:15
tamaska, neked milyen roval kerekeid vannak?
#5052
Posted 2010. April 06. - 12:15
#5053
Posted 2010. April 05. - 23:27
hello. annyiert nekem is kell. pont villa szuken vagyok.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5054
Posted 2010. April 05. - 17:25
arakat sehol nem talalok, de eBay-bol kiindulva 3szor annyiba kerul mint egy alap fox
es solo aires 120-ast ide
most jön haveromnak egy pbr max újonnan 140ért
#5055
Posted 2010. April 05. - 16:12
#5056
Posted 2010. April 05. - 15:50
es solo aires 120-ast ide
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5057
Posted 2010. April 05. - 13:23
csak tetu draga maga a villa. plusz ugye uj elsoagy is kell
az attól függ... hangyaf.sznyival drágább csak pl. egy foxnál. és mivel kérheted fox csillivel, így jobb is annál. könnyebb, merevebb. ha jól tudom, akkor idéntõl gyárilag is szállítják 1 1/8-as nyakkal. ideje volt.
mondjuk egy ilyen specifikáció?
* Integrated Frame Design RZ One Forty
* Intended Use All-Mountain
* Travel (mm) 140
* Damper PBR w/Pop Top
* Spring Solo Air
* Lockout Button On/Off
* Weight Lbs. (gr) 2.83 (1284)
itt az összes:
http://www.cannondal...Tools/Headshok/
#5058
Posted 2010. April 05. - 13:18
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#5059
Posted 2010. April 05. - 13:02
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5060
Posted 2010. April 05. - 12:46
pill rákeresek
megvan
http://www.eighty-aid.com/
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

Sign In
Create Account

Back to top






