Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Bike Porn - avagy kéne ez a bringa
Started by
Kisherceg
, 2009. April 23. 22:18
#4941
Posted 2010. April 26. - 11:33
Azért a fehér karbon Zaskar kevés kék-sárga mintával nem néz ki rosszul. De a többi (mondjuk 5 évre visszamenõleg) valóban elég gyenge felhozatal a korábbiakhoz képest. Anno amikor Karakoramom volt (5 évig volt meg, nem hiszem lesz bringám, ami kihúz ennyi idõt) csak egy Zaskart tudtam volna elképzelni helyette. Aztán felfedeztem, hogy van Specialized is
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"
#4942
Posted 2010. April 25. - 22:54
annak idején tényleg a legkívánatosabb gép volt a zaskar. most már sikerült legatyázni... remélem egyszer rendbehozzák a renoméját.
#4943
Posted 2010. April 25. - 22:47
szombaton kipróbálhattam egyik fórum tag retro GT Avalanchét, és teljesen beleszerelmesedtem. meg a Ruckusába is...
Manitou m4, xt szett... nyálcsorgatás volt a javából.
és meg tudom érteni a GT függõséget.
Manitou m4, xt szett... nyálcsorgatás volt a javából.
és meg tudom érteni a GT függõséget.
Izomtéridõninja-geológus!
#4944
Posted 2010. April 25. - 22:37
#4945
Posted 2010. April 25. - 22:29
egy ilyen team szinu GT-t is mindig akartam mint ez itt alul. nyamm
vannak itt masok is Zaskar-fuggosegben
vannak itt masok is Zaskar-fuggosegben
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#4946
Posted 2010. April 25. - 22:13
#4947
Posted 2010. April 21. - 20:55
Maggi ennek best of szaga van 
Drop In-os srácok nagy példaképek voltak régen.
a Klassen gyerekrõl az maradt meg tisztán amikor valami 30 méter hosszú ugrás után esett, egybõl utána éjszaka meg kiszökött a kórházból. (már ha nem show elem volt)
Sala neked lesz valamikor újra DH-d?
(micsoda off post lett)
Drop In-os srácok nagy példaképek voltak régen.
a Klassen gyerekrõl az maradt meg tisztán amikor valami 30 méter hosszú ugrás után esett, egybõl utána éjszaka meg kiszökött a kórházból. (már ha nem show elem volt)
Sala neked lesz valamikor újra DH-d?
(micsoda off post lett)
#4948
Posted 2010. April 21. - 20:41
#4949
Posted 2010. April 21. - 20:08
Spt: az tuti
álomváz, de kicsit megrekedtünk a tárgyalásban (transition)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#4950
Posted 2010. April 21. - 20:07
ja, csak Tyler Klassen megugrott mindent amit Bender, kulonbseg csak hogy alatta egy full szeria Ellsworth dh vaz volt Doradoval.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#4951
Posted 2010. April 21. - 19:54
#4952
Posted 2010. April 21. - 19:47
#4953
Posted 2010. April 21. - 19:15
#4954
Posted 2010. April 21. - 18:32
igazad van, inkább a világökörségek rovatba kellett volnaakkor miert is raktad be a "kene ez a bringa" topikba?
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#4955
Posted 2010. April 21. - 16:00
#4956
Posted 2010. April 21. - 14:38
30cm rugóút...
De igaz rá hogy sose fogy el
#4957
Posted 2010. April 21. - 14:29
Érdeklõdés képen megkérdezem,hogy mitõl volt az idióta dolog?
Nem ismerem a villát,nem is vagyok nagy szaki,csak kíváncsi vagyok,hogy szerintetek mi a baj vele,mert én laikusként nem látok semmi furcsát elsõre ránézésre.
30cm rugóút...
#4958
Posted 2010. April 21. - 14:24
az alap monster T azon tul hogy picit tulsulyos, a maga idejeben eleg jo villanak szamitott. akkor meg nem volt fox40 meg 888.
ez egy Super Monster, ami viszont tenyleg idiota dolog.
Érdeklõdés képen megkérdezem,hogy mitõl volt az idióta dolog?
Nem ismerem a villát,nem is vagyok nagy szaki,csak kíváncsi vagyok,hogy szerintetek mi a baj vele,mert én laikusként nem látok semmi furcsát elsõre ránézésre.
#4959
Posted 2010. April 21. - 10:18
Sõt! 03-ig túlsúlyos sem volt, csak a Boxxer volt nagyon pille a többi duplavállas villához képest
#4960
Posted 2010. April 20. - 23:11
az alap monster T azon tul hogy picit tulsulyos, a maga idejeben eleg jo villanak szamitott. akkor meg nem volt fox40 meg 888.
ez egy Super Monster, ami viszont tenyleg idiota dolog.
ez egy Super Monster, ami viszont tenyleg idiota dolog.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Sign In
Create Account

Back to top







