Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

szurke kona shred Budapest 11 ker


  • Lépj be és szólj hozzá
2 hozzászólás a témában

#1
vendég_Nem regisztrált_*

vendég_Nem regisztrált_*
  • vendég
Ismet Attila... A kerekpar a lakasunk meletti zart tarolobol tunt el vele egyutt szarnyrakelt egy regebbi magellan crux vaz igen karcos jobb bal oldalon horpadasok, 3 kullos kompozit specialized versenybicikli kerek /oldskool nem kazettas hanem MENETES agy/, egy silent clutch os hatsoagyal felszerelt kerek ditch witch felnin es egy regebbi sima fekete deore elso agyas ditch witch felnis komplett kerek.
Mivel Londonban elek nem volt kedvem megkockaztatni mindent magammal hozni pedig barcsak itt lenne most a szobamban.A Kona shred vazat nyersen vettem semmi festes nem volt rajta en lakkoztam.Mindenkinek ajanlom a bringak chip ezteteset dragabbakat akar ellatnek GPS koveto rendszerrel is.Japanban mar a legolcsobb bicikli is chippel jon ki a boltbol egy sima rendorsegi rutin ellenorzesnel a biciklit is leigazoljak...erdekes

#2
Bubuka

Bubuka

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás

Elloptak 2009 marcius 19 csutortok es 22 vasarnap kozott egyedi epitesu kona shred szurke mountain bikeom truvativ holzfeller stucni hussefelt kormany marcocchi dirt jumper 3 teleszkop
hatso fek hayes HFX 9 nagytarcsaval elso fek Magura marta hidraulikus tarcsafek sarga ules elol hatul Ditch Witch felnin Continental diesel gumi elol hatul continental ...szinten.
jobb oldalt egy muanyag orosz matrica volt rajta SZTOLICSNIJ BANK felirattal.
a biciklit sajat kezuleg epitettem nincs belolle ketto...
Lenart Attila email: milktraymanati@gmail.com


Honnan vitték el / tároló,utcáról /? Le volt kötve?

#3
vendég_Nem regisztrált_*

vendég_Nem regisztrált_*
  • vendég
Elloptak 2009 marcius 19 csutortok es 22 vasarnap kozott egyedi epitesu kona shred szurke mountain bikeom truvativ holzfeller stucni hussefelt kormany marcocchi dirt jumper 3 teleszkop
hatso fek hayes HFX 9 nagytarcsaval elso fek Magura marta hidraulikus tarcsafek sarga ules elol hatul Ditch Witch felnin Continental diesel gumi elol hatul continental ...szinten.
jobb oldalt egy muanyag orosz matrica volt rajta SZTOLICSNIJ BANK felirattal.
a biciklit sajat kezuleg epitettem nincs belolle ketto...
Lenart Attila email: milktraymanati@gmail.com