Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sorozatok - nem csak TV függõknek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1035 hozzászólás a témában

#101
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Mikor?Mikor?Mikor?
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#102
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
o-óó..várós? dehogy..:)


#103
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
utolsó dupla epizód beszabehu....... ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#104
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
mostanában tetszik a Mentalista, esténként ha itthon vagyok megnézem
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#105
BöszTom

BöszTom

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Sziasztok! Tudnátok ajánlani valami sorozatot?Én Chuck-NCIS-Dr.csont-ot néztem eddig,ezek a kedvenceim is. Valami ezekhez hasonlót tudtok mondani?

#106
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
elsõ két rész egyben van eleje kicsit unalmas volt de a második rész közepe felé kezdett érdekes lenni, mindenesetre letöltöm a harmadik részt azután kiderül nézem-e tovább
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#107
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
blueshark, milyen a Killing? Elfogyasztottam a sorozataimat, már csak 3 évad Survivor van, a többit megnéztem és hol van még a szeptember...

A Game of Thrones-nak kellene nekiállnom. Mennyire pörgõs?
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#108
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Az új Trónok harca zseniális lett. ( s01e08 )

#109
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
ez talán enyhíti a sorozat éhségemet:

Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#110
monochrome

monochrome

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás

Bele fogok kezdeni Prison Breakbe. Nem tudom mit várjak tõle. Aki ajánlotta azt mondta, hogy nagyon összetett sorozat, elég részletesen kidolgozva a story(k) és szerinte hülye, aki azt mondja, hogy elsõ évad után abba kellett volna hagyni (ezt mondta, hogy ismerõsei ilyen véleménnyel voltak róla), mert sok elvarratlan szál volt.

Kíváncsian várom. :)


Az elsõ évadban nem lehet csalódni, egyértelmûen az a "best of". Nem mondom, hogy a többi fölösleges volt, de egy idõ után amikor már nem tudják hová ragozni az összeesküvéseket, akkor már nagyon izzadságszagú. Meg igazából a 3. évadra annyira ráérez az ember a sztori ízére, h 1-2 résszel elõre lehet tudni, hogy nagyjából milyen irányba megy...de ettõl függetlenül érdemes végignézni,mert végig nagyon jó sorozat!

#111
Dormi

Dormi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Aki ajánlotta (eddig még rosszul nem ajánlott, szóval adok a véleményére) õ úgy sorolta be, ahogy következnek egymás után. Jóság szerint. Meg mondta, hogy origi nyelven nézzem mindenképpen. Úgy is veszem. ^^

Mindegy majd kiderül. :) Negatív kritikák amúgy semmivel/senkivel kapcsolatban nem szoktak érdekelni, ismerjem meg magamnak és úgy alakuljon ez ki bennem, ha olyan. Pozitívra viszont adok.

#112
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Az 1 évad jó, meg valamelyest a 4. A 2. és 3. szerintem teljesen felesleges volt.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#113
Dormi

Dormi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Bele fogok kezdeni Prison Breakbe. Nem tudom mit várjak tõle. Aki ajánlotta azt mondta, hogy nagyon összetett sorozat, elég részletesen kidolgozva a story(k) és szerinte hülye, aki azt mondja, hogy elsõ évad után abba kellett volna hagyni (ezt mondta, hogy ismerõsei ilyen véleménnyel voltak róla), mert sok elvarratlan szál volt.

Kíváncsian várom. :)

#114
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Szeptemberben és igen, ez az egyik ami igencsak sok pénzbõl készült, a másik a Falling Skies, vagy valami hasonló.

A Mortal Kombat sorozatot nézi valaki? 12 perces részek, az elsõ 4-t "kikölcsönöztem", most esek neki.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#115
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Ez a terranova az a sorozat, amit iszonyat mennyiségû pénzbõl csinálnak nagyon igényesen? Mert ha igen, akkor mikor kezdõdik? Vagy már adják?

#116
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
Egy kis Lost+Jurassic Park sorozat Steven Spielbergtõl.

Feltöltött kép
http://www.youtube.com/watch?v=X6aNEIZwPFc

#117
Dormi

Dormi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Na jó, most néztem meg a 4.12-t a Chuckból, hát megszakadtam. :DDD:D:DD Állat ez a rész! :D

#118
Dormi

Dormi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Most fejeztem be a Chuck 3. évadát, hát nehéz összefoglalni. Én a 2. évadnál és a 3. évad elsõ részének egy kicsi része után abbahagytam volna az egészet. Nem szakadt volna meg a szívem ha nincs 3. évad. Ellenben azt nem tudom mondani, hogy nem élveztem baromira a 3. évadot, teljesen más a hangulata és eszméletlen. Várom, hogy a 4.-et el tudjam kezdeni nézni. Fõleg, hogy annak is most lett amúgy vége, szóval teljes. Nem tudom mit hoznak a végére, de tûkön fogok ülni, ha olyan befejezése lesz, mint az elõzõeknek.

Más: Big Bang Theory zárás érdekel még nagyon, fõleg a rövid 'elõzetes' mondat után a részrõl.

#119
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

belenéztem de nem jött be


Pedig zseniális hangulata van, kiváló történettel. Jelenleg nekem nem tud senki jobb sorozatot mutatni.

#120
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
belenéztem de nem jött be
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.