Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Genesis

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21 hozzászólás a témában

#1
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
mármint a topik nem azokról az áruházi bringákról szól... :D

#2
szabfila

szabfila

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

ez nem az intersportos genesis.


de, igen.

#3
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
ez nem az intersportos genesis.

#4
szabfila

szabfila

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Sziasztok! Mi a vélemény a márkáról, mert néztem egy Genesis Matrix 10-et és ár/érték arányban szerintem nagyon jó.

#5
Szaki72

Szaki72

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Az egész bringát nem mértem. A váz 2313 gramm, nem a legkönnyebb darab.

#6
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc

picasa-ról így: A képen kattintasz jobbal, a tulajdonságokból a címet bemásolod, aztán az üzenetben a kép beillesztése ikonra kattintva beilleszted.
Feltöltött kép

szép ez nem az intersport-os.:D



jaj beszép!

igazi kéne


Feltöltött kép
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#7
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Mivel merevfarú montiból kb. csak acélvázasat vennék:-), így nem kis elfogultsággal tekintek mindig a Reynolds csövekbõl készült gépekre. Ez pedig, mint ilyen, abszolút favorit, szép darab! Sok-sok örömteli km-t és Höhenmetert vele! ;-) Ahogy nézem, a felszereltsége sem kutya, például ott vannak azok a DT Swiss 1450-es kerekek, meg a Formula R1 fékek!... Tömege mennyi?

#8
RedEagle

RedEagle

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás
Picasa-ról így: A képen kattintasz jobbal, a tulajdonságokból a címet bemásolod, aztán az üzenetben a kép beillesztése ikonra kattintva beilleszted.
Feltöltött kép

Szép ez nem az Intersport-os.:D
Olyan hegyre mentem, aminek nem volt teteje csak vége. Úgy hívták szél.

#9
Szaki72

Szaki72

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
https://picasaweb.go...760517081319090

Nem jön össze a kép linkelése.

#10
Szaki72

Szaki72

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Üdvözlet mindenkinek.

A bringám egy Altitude 30 –as vázra épített kerékpár.
https://picasaweb.go...esisAltitude30#[IMG]

#11
BirBa

BirBa

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Szeptemberben a veszprémi INTERSPORT-ban vettem akciós GENESIS 4400 országútit 125.000-ért. Alu váz (villa is), Shimano Tiagra szet. Elégedett vagyok, úgy érzem ebben a kategóriában ennyiért máshol sem kaptam volna többet. A papírja szerint az ausztriai Welsben készült.

#12
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

Én kinéztem egy ilyen bringát, de sajnos nem értek a "lovakhoz". Jól jönne valami okosság már... A pontos márka genesis zeta, pont százerért. Szerintem nagyon baba, de azért szakértõket kérdezek inkább.
Elõre is köszi.

Barátnémnek Zeta lady-je van, nagyon bejött neki a geometria a Caprine Boomerrõl átülve.
langferi alias SzomjasFeri
Lazán, faszán, igazán!
http://piacter.bikem...500&ppuser=2602

#13
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Én kinéztem egy ilyen bringát, de sajnos nem értek a "lovakhoz". Jól jönne valami okosság már... A pontos márka genesis zeta, pont százerért. Szerintem nagyon baba, de azért szakértõket kérdezek inkább.
Elõre is köszi.

Mire szeretnéd használni?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#14
nika01

nika01

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Én kinéztem egy ilyen bringát, de sajnos nem értek a "lovakhoz". Jól jönne valami okosság már... A pontos márka genesis zeta, pont százerért. Szerintem nagyon baba, de azért szakértõket kérdezek inkább.
Elõre is köszi.

#15
issimus

issimus

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
A Genesis az Intersport saját márkája, ebbõl adódoan ár-érték arányban nagyon jó. Genesis és Genesis között is nagy külömbségek vannak, lévén, hogy a bringákat különbözõ helyen gyártatják. A fejlesztést és a tervezést a drága gépeknél az intersport ausztria welsi központjában végzik, (két ex-monti versenyzõ), és kínában és tajvanon gyártatnak. Az akciós brigák között nagyon jókat ki lehet fogni, bár a legtöbb sima "rendelt váz". Idén lesz egy 3000 eurós karbon modell is, top gép egy osztrák versenycsapat is használni fogja.

Az összeszerelés legtöbbet a bolton múlik. Lévén, hogy a bringák 70 százalékban vannak készre szerelve. (pedál elsõkerék stb kerül szerelésre a mûhelyben, pl nálunk mindig felniellenérzés, váltóbeállítás ilyesmi. ha jó szervizes van és odafigyel nem lehet baj!)

#16
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
sztem középkategóriában (100 körül) nagyon jó gépeik vannak.
drágábban nem érdemes, az olcsóbbak meg nagyon szarok.
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

#17
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás
Ha akció van megéri megvenni õket, ha nem akkor felejtõs. Régebben nézegettem õket, de elég gyenge volt az ár-érték arányuk.

#18
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A trekingek ról egy szót sem tudok a montik szerintem jó árban vannak szerintem árukhoz képest jó minõségûek és nagyon jól vannak összeszerelve ill nekem csak abszolult pozitív tapasztalatom van a szervízükkel kapcsolatban.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#19
kgabee

kgabee

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
az Intersportos. Treking vásárlás elõtt álló tanácstalan emberkérõl van szó... rólam :) Szépek a bringák, kicsit túlárazottak, de nem igazán tudok róluk semmit.

#20
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Melyikkel? Mivel van az intersportos osztrák gyártmányú ill van az Angol gyártású
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!