Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mert mi szeretjük a focit!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
886 hozzászólás a témában

#21
Szabii

Szabii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Newcastle-on fog elmenni összes többi bejövõs=/

#22
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Ja, hogy ezek kupa meccsek. Na így már kevésbé biztos bármelyik is. A Man. City pl. sanszos, hogy a 2. kerettel lép pályára. Ott a bajnokság, a BL, az FA kupa... Sok mindenre tippelnék, de a kupameccseket kihagynám :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#23
Szabii

Szabii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás

A Blackburn - Newcastle és az Everton - Chelsea meccseken bukhatod, Az elsõ négy elég fixnek tûnik, persze fociban simán nyerhet a rosszabb csapat is..


Igen én is azon a 2 meccsen parázok, de kb mindenki megrakta, mondom akkor már rárakom én is. Este kiderül :D

#24
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A Blackburn - Newcastle és az Everton - Chelsea meccseken bukhatod, Az elsõ négy elég fixnek tûnik, persze fociban simán nyerhet a rosszabb csapat is..
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#25
Szabii

Szabii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Feltöltött kép
Vélemény?

#26
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Akartam is kérdezni, hogy mi történt a Chelsea meccsen, már a 2 piros sem hétköznapi, de a 2. félidõben kapott 7 db sárga...Elborult az agyuk?

A manchesteri rangadó végeredményét meg csak néztem, biztos 1-0 csak elnéztem...de nem, még a végén tényleg bajnokesélyesek leszünk :)

Hozzátenném még, hogy a Levante tabella elsõsége sem hétköznapi a 2 esélyes elõtt.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#27
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mai PL fordulo erdekes volt...

Manchester United 1 - 6 Manchester City
QPR 1 - 0 Chelsea [7 sarga es 2 piros lap a Chelsea ellen :| ]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#28
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
http://veetle.com/in...w#4e6d96f689405

Ezen nézhetõ minõségû a Barcelona - Milan meccs.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#29
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Jól látom, hogy a tv2 a bl meccseit a pro 4 nevû csatornáján fogja adni? Király, az hagyján, hogy eddig a szerdaiakat sem látom a digi sport hiánya miatt, de ahogy néztem a legbõvebb upc digital csomagban sincs benne a pro 4 :(
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#30
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Megérdemelten nyertünk, a svédek 94 óta folyamatosan süllyednek. A maradék kettõt meg kell nyerni, a svédeknek meg kikapni Hollandiától és x-elni a finnekkel, vagy nagyon kikapni a hollandoktól :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#31
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Szép passzok, szép gól. Egyszerûen. :)


És meg is van a gyõzelem. Meglepetés, de nagyon örömteli!!!

#32
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás
Szép passzok, szép gól. Egyszerûen. :)

#33
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Mikrõl maradok le....elmebeteg-e? :D

La Liga - Pique: Mourinho wrecking Spanish game - Yahoo! Eurosport


Ez a murinnyó egy kotsog barom. Hogy szakadt volna anyukájába a feje. Az agyára ment, hogy képtelen mit kezdeni a Barcával.

#34
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Mikrõl maradok le....elmebeteg-e? :D

La Liga - Pique: Mourinho wrecking Spanish game - Yahoo! Eurosport
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#35
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
A YouTube bejelentette, hogy élõben nyomja a július 1-jén induló Copa America 26 meccsét a kupa aloldalán.

YouTube - CopaAmerica csatornája

#36
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Sport Géza - Futball - Kassai Viktor vezeti a Barca-MU BL-döntõt

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#37
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Pedig BL-t nyerni sosem lesz egyszerû. Ott lesz a Barca, a Real, a többi angol. Akármilyen csoda csapatot rak össze az ember oda nagy adag szerencse is kell. Elsõ, talán még a második körben is lehet könnyebb ellenfelet kapni, de a 4 között már valamelyik ott lesz a korábban említettek közül.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#38
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
meg ha szezon kozeben kap egy alulteljesito onbizalomhianyos sztarjatekost aki sehogy nem fer bele a rendszerbe az se segit.

jo van ellenpelda is, mert Hodgson helyett jott Dalglish es egybol kijott a sz@rbol a Liverpool. Vagy Mourinho ment az Interhez, megnyert mindent, jott helyette Benitez es nem nyertek semmit. De itt nem hiszem hogy Ancelotti volt a hibas. Kulonben nem nyert volna tavaly bajnoksagot es kupat. Csak az orosz annyira ra van kattakva a BL gyozelemre hogy semmi mas nem eleg jo. Szerintem tavaly is csalodott volt, de iden hogy nem nyert semmit a Chelsea, megelegelte.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#39
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Ezt sosem értettem egyébként. Nagyon ritka az-az eset, amikor az edzõt rúgnám ki. Nyilván könnyebb, mint 5-6 játékost, de 1-1 év alatt ne várjanak csodát. A lényeges változásokhoz minimum 3-4 év kell, szerintem. Fõleg, ha az új edzõ teljesen mást játszat, mint a korábbi.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#40
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Hoppá, kirúgták az Ancelotti-t, mer' mér'? Nem olyan rossz az a 2. hely, bár majdnem 3. :) A City-nek meg szerencsére bejött a 3. hely, így már fõcsoport résztvevõ a BL-ben.


mert van egy tulajdonos akinek sok a penze csak keves a turelme. nevetseges. majd most Van Basten jobb lesz? kotve hiszem.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F