Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Cube AIM 2007


  • Lépj be és szólj hozzá
5 hozzászólás a témában

#1
Antrong

Antrong

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Az igen

#2
vendég_adamr__*

vendég_adamr__*
  • vendég
Közben elõkerült az alvázszám is:
S 06 06 00 694

#3
Scotty19

Scotty19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 377 hozzászólás
Sajna igy nehezebb lesz megtalálni hogy minden gyári rajt.... (a matricákat meg könnyû lekaparni...
De annyiból könnyebb lesz a dolog hogy nem sok Cube szaladgál az utcákon (legaábbis itt nem).
Remélem meg lesz!
FEGYELNI FOGOK!
:)
Sírva születtél, körülötted mindenki nevetett, igyekezz úgy élni, hogy nevetve távozz, és körülötted mindenki sírjon.

#4
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Hú, bakker!
Kár érte!
Szemünk rajta. Ha látjuk, ütünk! :)
/Amúgy a tárolókat felejtsétek már el, bocs, de szarra sem jók, simán nyitják õket!/


Üdv.

Szintén együtérzésem a bringa miatt.:(
Én azt mondom hogy:
Aki csak teheti inkább a lakásban tárolja a bringát mert bármikor kifigyelhetik hogy mikor és hová szoktuk rakni dolgainkat.
Nálunk csak egyszer tõrték fel a pincét és az öszes romhalmaz bringát elvitték nekem akkor mákom volt mert én felvittem a lakásba pedig elõte vagy félévig mindig a pincénkben tároltam,és az esetbõl okúlva azóta is a szobámban tárolom.:wtf:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#5
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Hú, bakker!
Kár érte!
Szemünk rajta. Ha látjuk, ütünk! :)
/Amúgy a tárolókat felejtsétek már el, bocs, de szarra sem jók, simán nyitják õket!/

#6
vendég_adamr__*

vendég_adamr__*
  • vendég
2009. február 21-én délelõtt ellopták biciklimet III. ker. Zápor utcai társasházunk lépcsõházban található tárolóból. A bicikli ismertetõi: Vans matrica váz alsó részén jobb oldalon, bal oldalon Petõfi rádiós matrica, váz felsõ részén középen, és alul még egy Critical Mass matrica. Ráraktunk még egy Zéfal kulacstartót is, meg egy Cateye Velo 5-nek a tartója is rá van szerelve, ezen kívül minden alkatrész gyári, a gumi se volt cserélve. A bicikli sajnos nem volt lakatolva, zárt tárolóban tartottuk, amit feltörtek.
Aki találkozik a kerékpárral, feltétlenül értesítsen a rozsa.adam kukac gmail pont com címen! A nyomravezetõnek jutalom jár.

Képek:
Feltöltött kép
Feltöltött kép