Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Erdélyi túra

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
92 hozzászólás a témában

#61
Vadember

Vadember

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
[quote name='MARIATREK'][quote name='Vadember']természetesen, csak fontos lenne tudni, hogy milyen jellegû túrákra gondoltatok...


Varom a segitseget a turautvonalakat illetoen... Bocs,nem akarok eroszakosnak tunni,de egyetlen remenyem benned van...Ismeretlenul elegge felek belevagni egy ilyen kalandba!Igaz,ez vakacio sporttal egybekotve,nem elsosorban tura!
Max 500 m szintkulonbseg...abszolult termeszet!!!Ugy gondoljuk,hogy mountival erdekes lenne felfedezni a hely szepsegeit...
Elore is koszonom a segitseged![/QUOTE]
priviben irtam par sort , megvan ott az elerhetosegem is

#62
MARIATREK

MARIATREK

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás

a képek az alábbi linken:
http://www.erdelyitu....usId=1&id=3847
Ajánlatom:
8 euro/fõ/éj


Augusztus 3.heteben mennenk az emberemmel...Ketten vagyunk,igy is megoldhato,vagy tudsz esetleg mas lehetoseget is szamunkra?
HAVE FUN...:cheers:

#63
MARIATREK

MARIATREK

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
[quote name='Vadember']természetesen, csak fontos lenne tudni, hogy milyen jellegû túrákra gondoltatok...


Varom a segitseget a turautvonalakat illetoen... Bocs,nem akarok eroszakosnak tunni,de egyetlen remenyem benned van...Ismeretlenul elegge felek belevagni egy ilyen kalandba!Igaz,ez vakacio sporttal egybekotve,nem elsosorban tura!
Max 500 m szintkulonbseg...abszolult termeszet!!!Ugy gondoljuk,hogy mountival erdekes lenne felfedezni a hely szepsegeit...
Elore is koszonom a segitseged!
HAVE FUN...:cheers:

#64
MARIATREK

MARIATREK

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Termeszeti szepsegek jobban erdekelnek minket! Közepes nehezsegu turak... Nem gond,hogy nincs kiepitett bicikliut...söt,jobb is!

Ajánlatom:
8 euro/fõ/éj


Lattam a kepeket...erdekelne,mint szallashely 3-4 napra augusztus 3. heteben...de csak edes kettesben vagyunk az urammal...igy is megoldhato?
HAVE FUN...:cheers:

#65
Vadember

Vadember

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás

Szia!
Szoval helyi vagy!!! Nagyszerü!
Augusztusban tervezünk egy pàr napos barangolàst az urammal a Hargitàban...nem ismerjük a turautvonalakat,segiteni tudnal-e nekünk ezügyben?

természetesen, csak fontos lenne tudni, hogy milyen jellegű túrákra gondoltatok...természeti látványosságok vagy inkább környező helységek jellegzetes látnivalói? Milyen nehézségű terep jöhet számításba... Tudni kell, hogy nincsenek kiépített bicikliutak úgy mint pl. a Balaton körül.

#66
MARIATREK

MARIATREK

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Szia!
Szoval helyi vagy!!! Nagyszerü!
Augusztusban tervezünk egy pàr napos barangolàst az urammal a Hargitàban...nem ismerjük a turautvonalakat,segiteni tudnal-e nekünk ezügyben?
HAVE FUN...:cheers:

#67
Vadember

Vadember

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
sziasztok

ha josztok tobben en is szivesen csatlakozok par tura erejeig, hetkoznap delutanonkent, hetvegen pedig egesz nap megtehetem... helyi vagyok ;)

udv

#68
EXrider

EXrider

    vendég

  • felfüggesztett
  • 18 hozzászólás
1. rengeteg lehetõséget kínál a környék, a szervezett tekerések, tulajdonképpen laza túrák 20 - max 50km között, néhol "jó kis lejtõzések".
Persze dh freeride tekerésre is van lehetõség, több is dh-s is velünk fog tartani
2. nem szerveztünk ehhez az úthoz csoportos utazást, egyénileg kell megoldani.
de a jelentkezõk között, akik autóval jönnek van hely, a fórumon lehet eggyeztetni.
3. majdnem minden napra be van tervezve túra, persze ezek nem egész napos tekerések, a fennmaradó idõben el lehet menni a környéken tekerni, 2 pihenõnap is lesz, ami szabad programot kínál (pl.: szekerezés)

#69
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Egy hét szervezett túra és kikapcsolódás az említett helyen (Románia - Sikászó).

http://www.mexse.hu/...8-erdely-kaland
Bármi kérdésetek van, örömmel válaszolok. Már vannak jelentkezõk, úgyhogy "toborzódik" a csapat. Gyertek ti is!!!

Szia.
Nagyon jól hangzik a dolog. Lenne pár kérdésem, ami talán mást is érint:
1: A terep milyen? Úgy értem mire kell számítani? Marathon szerû jó kis lejtõzésekkel? Vagy keményebb inkább dh és freeride vonal?
2. A kiutazás hogy van/lesz megoldva?
3. a Program, vagyis a bringázás hogy lesz kivitelezve? Épp akinek amihez van kedve? Vagy órarend szerûen, ekkor ezt lehet máskor azt lehet csinálni?
Csak azért kérdem, mert ha mondjuk valaki menne szekerezni, de én nem akarok , akkor mehetek tekerni, stb.?
KÖszi.
üdv: Mókus
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#70
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

"a nõ nem ember, a sör nem alkohol, a medve meg nem játék!":D


1 ilyet csak szmájlival, mert errefelé simán kijár érte egy guillotine
2 ezt mondd a rendõrnek! ;)
3 ugyan már, utyulimutyuli macikaaaaa! :D

Eddig csak a Biharig jutottam, de most már kezd érdekelni a dolog...
Ausztria, Kenguruk földje!

#71
EXrider

EXrider

    vendég

  • felfüggesztett
  • 18 hozzászólás
Egy hét szervezett túra és kikapcsolódás az említett helyen (Románia - Sikászó).

http://www.mexse.hu/...8-erdely-kaland
Bármi kérdésetek van, örömmel válaszolok. Már vannak jelentkezõk, úgyhogy "toborzódik" a csapat. Gyertek ti is!!!

#72
snoop13

snoop13

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Az idõpontot Ti találjátok ki.Egyenlõre az a fontos h gyûljön össze 1 kis csapat.Azt hittem sokkal nagyobb lesz az érdeklõdés,azt nem tudom mi kell még?
-a terep adott(hegyek)
-a szállás adott
-a táj gyönyörû

Talán drága a szállás?nem értem....

#73
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

És aki leszakad a csoportból, azt megeszik a medvék :D Nyam-nyam-nyam.


"a nõ nem ember, a sör nem alkohol, a medve meg nem játék!":D
(elnézést kérek az érintettektõl..:))

egyébiránt nekem nagyon szimpatikus az ötlet! akár biztosra is mondanám, de tudom kell, h. mikor lenne egy esetleges túra, mrt akkor úgy alakítom a szabadság-témát.

#74
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
idén nyár fele megy e valaki vagy valakik erdélybe keróval? majd légyszi szóóljatok privát üzibe!

#75
snoop13

snoop13

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
érdemes ellátogatni Hargitára
Biztos vagyok benne h itt is szereznél sok élményt.

#76
snoop13

snoop13

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Új honlapom:www.erdelyipisztrangos.com

#77
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
tavaly mi is voltunk egy kisebb csapattal Gyimesfelsõlokon Székelyföldön, és bebringáztuk a környéket, sok jó élménnyel jöttünk haza, jövõre lehet, h visszamennék. Szállás elsõre tetszik, még átgondolom :)

#78
snoop13

snoop13

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
sztem a skála minden szintjére lesz pálya vagy lehetõség, de mindenkinek joga van kritériumokat szabni
egy jó társaságot akarok összeszedni akikkel egy fasza hetet tudnánk lebonyolítani
1750km 1 kicsit sok de a fanatizmus a fanatizmus!!! :)

#79
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás

Azon a skálán találsz S1 töl S5 ig képeket. Az S1 az a sima ösvény az S5-ös pedig a max. durva terep.
A skálát azért találták ki, hogy a szám megadásával mindekinek viagos legyen az ösvény/terep nehézsége.

Nyugottan gyülekezzetek nélkülem. 1750 km innen a helység RO-ban:(
De ha összejönne egy S3 S4 es brigád akkor szóljatok :)


Nem azert mennenk, hogy utana mindenki darabokban jojjon vissza :D Hova lesznek igy a visszatero vendegek ? :)))
Max S3 a skalad alapjan :)

#80
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás

Engem érdekelne, de csak ha techinkás ösvény megoldható kevésbé technikás alterantívával. Néztem Rebell aláírását, és az Isten mentsen meg attól, hogy olyan helyen kelljen lejönnöm!!!


Azon a skálán találsz S1 töl S5 ig képeket. Az S1 az a sima ösvény az S5-ös pedig a max. durva terep.
A skálát azért találták ki, hogy a szám megadásával mindekinek viagos legyen az ösvény/terep nehézsége.

Nyugottan gyülekezzetek nélkülem. 1750 km innen a helység RO-ban:(
De ha összejönne egy S3 S4 es brigád akkor szóljatok :)