Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pro Tour, Grand Tour stb. versenyek, hírek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
479 hozzászólás a témában

#401
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Tegnap volt, Milánóban köröztek. Holnap nézd, érdemes lesz, hosszú idõfutam.


Azt elnézted, idõfutam csütörtökön lesz.

#402
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

de tegnap?asszem nem volt.meg általában ilyenkor szokott lenni valami összefoglaló féleség...

Tegnap 15.45-tõl ment az etap a Eurosporton és a Eurosport HD-n. Egyébként a Eurosport honlapján fel lehet iratkozni hírlevélre, és akkor minden közvetítésre kerülõ kerékpáros eseményrõl kapsz értesítést e-mail formájában az adott nap reggelén/délelõttjén.

Egyébként meg van TV újság. Nyomtatott és online is.;)


#403
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Tegnap volt, Milánóban köröztek. Holnap nézd, érdemes lesz, hosszú idõfutam.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#404
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
de tegnap?asszem nem volt.meg általában ilyenkor szokott lenni valami összefoglaló féleség...

#405
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

most mi van a Giro-val?eurosport nem közvetíti g.ci tenisz miatt....vagy lehet csak én nézem mindíg rosszkor

Ma pihenõnap van.


#406
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
most mi van a Giro-val?eurosport nem közvetíti g.ci tenisz miatt....vagy lehet csak én nézem mindíg rosszkor

#407
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A mai szakaszon végre volt akció, megpróbálták a komolyabb versenyzõk is. Érdekes lesz a 60 km-es idõfutam kedden, kiosztják a perceket.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#408
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Néztem valamelyik nap az angol Eurosport közvetítést, és kitaláltak egy olyan játékot, hogy a nézõk küldjenek be hasonmás ötleteket a versenyzõkre. Amikor valaki beküldte az ötletét Cavendishre, az angol kommentátor annyira röhögött, hogy hosszú percekig nem bírta abbahagyni. Most már tudom, hogy miért.








Feltöltött kép
Feltöltött kép

#409
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Nekem meg idáig ez tetszett legkevésbé, dög unalom volt, bár lehet, hogy én néztem rosszul a szakasz szintrajzát, de azt hittem, hogy ez olyan nap lesz, ahol olyan nyer, aki tud hegyre menni, de le is tud róla jönni (pl. anno Savoldelli)

#410
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
mai szakasz nekem kivételesen nagyon tetszett,fõleg a befutó elõtti rész a viszonylag sok kanyarjával és a szûk utcákkal.

#411
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
És van vicces Mavic cserebringa, klipszes pedállal, mert ugye ahány csapát, annyi féle rendszer.

#412
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest

nézem én mindíg ha tehetem,de még egyszer se láttam,hogy segített volna

Valóban ritkán segít, de inkább csak nem mutatja a kamera. Van amúgy Mavices/Neutral motor is :)
Amúgy meg jó reklám.
One planet, one tribe...

#413
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Szerintem biztos. Az is gyanús, hogy az Astana éppen válságban van, Armstrong meg éppen most jelentette be, hogy saját csapatot akar. Az alapján, hogy az ellenõrzéseket is mindig megússza, még lehet, hogy a UCI-t is támogatja.

Sipiék azt mondták, hogy azért van válságban az Astana, mert Vino jön vissza és õt akarják támogatni, nem az amerikait.

Úgylátom nem kedvelitek

Már nincs vele bajom, mert gyenge. :)
Régen nagyon utáltam.


A sebesség mindent megold.

 


#414
DaniKing

DaniKing

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 622 hozzászólás

Szerintem biztos. Az is gyanús, hogy az Astana éppen válságban van, Armstrong meg éppen most jelentette be, hogy saját csapatot akar. Az alapján, hogy az ellenõrzéseket is mindig megússza, még lehet, hogy a UCI-t is támogatja.


Úgylátom nem kedvelitek:)

#415
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Az Astana lehet pénzt kap Armstrongtól. :)


Szerintem biztos. Az is gyanús, hogy az Astana éppen válságban van, Armstrong meg éppen most jelentette be, hogy saját csapatot akar. Az alapján, hogy az ellenõrzéseket is mindig megússza, még lehet, hogy a UCI-t is támogatja.

#416
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Armstrong egy legenda. Sokan nézik csak miatta a giro-t, nem tehetik meg, hogy nem õ van a középpontban. Az egyértelmû, hogy már sehol nincs a régi formájához képest, megint úgy néz ki, mint a rák elõtt (túlsúlyos a kerékpározáshoz).
Az Astana lehet pénzt kap Armstrongtól. :)


A sebesség mindent megold.

 


#417
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Én nem értem az Astana taktikát. Tök egyértelmû, hogy Armstrong sehol nincsen, mégis hárman hozták fel (szinte szószerint) a hegyen. Talán a rajongók is felébrednek a mai nap után.

#418
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
mókás volt a mai szakasz,csak már unom az állandó reklámokat az eurosporton,és azt h már ha Armstrong megmozdítja a kisujját akkor is õt mutatják

#419
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Ma talán már több akció lesz a hegyen. Nem rövid, 23 km és vagy 1400 méter szintkülönbség :) Átlagban kb. 7 %os emelkedésû. Sietek is haza munkából, hogy a teljes hegymenetet lássam.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#420
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Voigt felett azert mar eljart az ido, birja meg de mar nem olyan eros mint fenykoraban


Miért, mert egyedül nem bírta a komplett mezõnnyel szemben? Azért idén már megnyerte ki tudja hányadszor a Criterium International-elt. Még nagyon nem járt el felette az idõ.