Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pro Tour, Grand Tour stb. versenyek, hírek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
479 hozzászólás a témában

#261
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Ez technikai sport. Most álljon meg mindig mindenki amikor valakinek valami gondja van? Nem lökték fel, nem ment neki senki, nem ütötték le, õ maga váltott rosszul. Most elképzelem amikor Parti megáll mert Buruczkinak valamiben megakadt a lánca. Vettel meg félreáll, amíg a korábban kicsúszott Hamilton felzárkózik mögé. Elég nehezen megy.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#262
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Tiszta gáz volt ez a mai szakasz: Slekk támadására csak Vino tudott azonnal menni Contador hiába dumál, hogy pont akciózott és nem látta hogy Andynak gondja van.. marhaság. Pontosan látta hogy félreváltott balról kerülte ki miközben Andy megállt. Remélem szétlószolják Contadort ezért. Nem volt egy fair play díjas jelenet.

Renshaw-ot azért zárták ki, mert ugyan fejelgetett, de ez még nem gáz, viszont hosszú másodpercekig ráhúzni a fejét a másikra még talán ez sem annyira, de utána egy az egyben keresztbeállt Farrarnak akit ezzel majdnem felkent a falra. Na ezt már nem lehet megcsinálni. Felülrõl van egy kameraállás amin nagyon jól látni lehetett. Ráadásul Farrar nagyon komolyan ott volt Cav mögött, mi lett volna ha nem létezik, de körbekerekezhette volna mert a sebessége megvolt.

#263
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás

andy bicaja ma kb hanyadik km-nél adta meg magát?


164 körül. A csúcs volt 166-nál.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#264
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
andy bicaja ma kb hanyadik km-nél adta meg magát?

#265
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Sajnálom, de fejelnie nem kellett volna, elég lett volna visszakönyökölni vagy testtel erõsen meglökni.


A sebesség mindent megold.

 


#266
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Renshaw-t kizárta a versenybíróság. Hogy miért?


Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#267
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
went for a checkup, that s how it looks.! | TweetPhoto


A sebesség mindent megold.

 


#268
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Schlecknek szerintem még fél perc elõny kellene az idõfutamra.


hát szerintem legalább kettõ

#269
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Schlecknek szerintem még fél perc elõny kellene az idõfutamra.

#270
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Elég érdekes, hogy Schleck azt nyilatkozta, hogy most már Contadornak kell támadnia. Szerintem pont nem, kevés még az elõny az idõfutamra. Arra azért kivámcsi vagyok, hogy milyen trükköket fognak kitalálni, hogy leszakítsák a másikat. :)

Ahogy nézem pénteken, vasárnap, hétfõn, jövõhét csütörtökön (ez durva lesz!) lehetnek komoly akciók. A jövõhét keddi szakaszon pedig szerintem lesz egy hosszú szökés, mondjuk Armstrong gyõzelmével.


A sebesség mindent megold.

 


#271
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Hát nem a csapat hiánya miatt kapott ma 9 percet Evans, sõt itt még egész jól segítette a csapat. Félreértés ne essék, én szurkoltam neki. Most marad Samuel Sanchez :)


Hát nem, törött kézzel teljesítette a mai napot...

#272
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Hát nem a csapat hiánya miatt kapott ma 9 percet Evans, sõt itt még egész jól segítette a csapat. Félreértés ne essék, én szurkoltam neki. Most marad Samuel Sanchez :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#273
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Ha bírja végig a hegyeket és lenne segítõ csapata Evans megnyerhetné, már megérdemelne egy gyõzelmet a Giron is jól ment. Remélem a végén Andy elkeni a Contador gyereket, bár erre kevés esély van.

#274
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Egyelõre fogalmam sincs hogy mi lesz. Nagyon sokesélyes még a verseny. Jó régen volt ilyen. Szerintem a Schleck, Contador, Evans trió közül kerül ki a gyõztes, de még a tegnapi 10mp-es bolyból is nehéz kizárni versenyzõket.
Várom a holnapi napot. :)


A sebesség mindent megold.

 


#275
Andris_savaria

Andris_savaria

    read only

  • fórumtag
  • 2.189 hozzászólás
minden tiszteletem Lance-é, de 40 évesen tényleg inkább a strandon lenne a helye a gyerekeivel....szerintem most Õ is belátta..
Go Sastre...:)
SOHA TÖBBET magyar országon!

Flickr


#276
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Lance-t én is nagyon sajnálom, kár, hogy ilyen szerencsétlenül alakult.Jövõre pedig már ugye nem indul, kicsit hiányozni fog.
"Ride today, heal tomorrow"

#277
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Szerintem nagyon jó eddig a Tour. Élvezetes. Lance-t sajnálom. Cadel Evans-t bírom, hogy ilyen "szerény", nem akciózik, de mindig ott van elõl, akasztja a kereket, és most rajta van a sárga trikó...

#278
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Samuel Sanchez egész jónak tûnik. Végre nem volt csapatidõfutam, így nincsenek a gyengébb csapatos versenyzõknek 4-5 perce hátrányai. Az is kiderült, hogy Contador is verhetõ.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#279
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Jó lesz ez. :) Izgalmas lesz. :)


A sebesség mindent megold.

 


#280
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
a PORT.hu-n is van Tour de France rovat: PORT.hu - TDF

----

FÁJVÓ

----