Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Komlói Bányász

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10773 hozzászólás a témában

#10721
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Én örülök hogy egy magyar film is ott van akezdõ oldalon. Ezek után tuti én is írok a pinkbikenak, hogy tegyék mán ki a filmemet. Persze ha végre elkészül. Szóval mi lenne, ha holnap a toronynál kameráznánk?

#10722
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
Egyetértek!
Az eleje tetszett, de a végére elég lapos lett. A duplavállas+merev kombó meg elég gáz!
Sei, soku Si.

#10723
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
http://www.pinkbike....video-2008.html

ez hogy a g.cibe került a pinkbike nyitóoldalára??????

ennél a mi filmjeink nagyságrenddel jobbak....

#10724
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Igen Rocsi nagy megtiszteltetés ez nekem. Szívem lelkem beleadtam a munkába. De most már akár el is vihetnéd a szarodat, mert útban van.
Minden fórumon azt írták, hogy a DHXet nem szabad szétszedni, mert akkor megszakad a téridõ kontinuum.

#10725
bukta

bukta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 527 hozzászólás
Jó reggelt!Ma 14h-kor gyertek Orfûre tekerni országúton.+nézzük,hogy állnak a Maróék.Ott lesz a Tivi,Bogyó,legalább +beszéljük az estét!Ne legyetek punnyadtak!!!!!14h-kor a csillesor végén az újságosnál!!

#10726
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

Végignéztem! Király...:D Jackassék bekaphatják! :D
Lesz második rész?


ez már egy régi,asszem 2004es film ám.
azóta is készült pár. kérdezd a filmest, hogy hol vannak!

balázs, köszi a szerelést. jó érzés egy profi bringás profi bringáját szerelni, ugye?
és nem aszonták, hogy dhxet nehezebb, csak a rocohoz minden szabvány.
mondjuk eddig egy alkatrész kellett hozzá, az pont nem az volt :)

#10727
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Na megvolt az olajcsere a DHXben is. Elég sok szutyok folyt ki belõle. A különbség kb akkora mint a travisnél volt.
Rocsi a Rocod is mûködõképesnek tûnik, de még nem sikerül beletunkolnom a rugót. Kicsit unom már, hogy 5 óta nyakig olajos vagyok.
Ja és aki azt állítja, hogy DHXet csak szakember tud szerelni, míg a rocoban otthon is bárki képes olajat cserélni az hülye. Rocoval sokkal több a sz.pás, mivel 100szor nehezebb lelégteleníteni. DHXet csak összeraktam aztán jó volt.

#10728
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
Végignéztem! Király...:D Jackassék bekaphatják! :D
Lesz második rész?
Sei, soku Si.

#10729
bukta

bukta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 527 hozzászólás
Helló-Helló!A Betti nem lesz sofõr,mert lehet nem is jön.A Bukta "Schumacher"hanyagol6nánk már köszi Csabi,akkor + nem i6.Majd ha kapod a csekket,....Talán a Sipi?A cicalánynak is szól6nánk,mert tegnap volt a szülinapja,és panaszkodott,hogy senki sem írt.Elõtte melegíthetünk nálunk.Mennyien mennénk 1általán?

#10730
bukta

bukta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 527 hozzászólás
Na!

#10731
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Nem lesz ember aki ezt egyben vég ignézi. Darabokban lehet jobb lett volna fölrakni.

#10732
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
nesztek
http://www.pinkbike.com/video/47566/

#10733
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.265 hozzászólás

én megyek mocsoládra, ha visz valaki. gyuri, a csajod lesz a sofõr? elõtte meg nálatok pálinkázás? várom már, bizti jó buli lesz. viszek jófajta sört!!! jajj a vidéki csajoknak, jön rocsi!


Végülis bulizhatunk, ha nem volt elég a mostani Zrínyi klub-os. Mondjuk nem akarok sofõrködni, de a kocsit vihetjük. Esetleg vezet Kerekes "Schumacher" Bukta.
Mehetünk busszal is Mocsoládra, azt hiszem hétvégén 15 percenként jár arra. :)

#10734
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.265 hozzászólás

Reggel láttam az árkádsoron söprögetõ csajunkat. Volt "szerencsém" szembõl is szemrevételezni. Háát... Írjuk a gyenge megvilágítás számlájára, hogy 3szor is visszamentünk megbámulni.


Neee. Balázs miért mondtad meg, most egy világ omlott össze a pöcsömben... Biztos õ volt?

Pedig mikor bent voltam egyszer nyáron, mintha jó fajta lett volna. Azóta talán fejet cserélt.

#10735
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
nemnem. az jövõ héten lesz!!!

#10736
Lipi

Lipi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 419 hozzászólás
  • LocationWillersdorf (AT)
Szombaton este a Söciéknél lakásavató, karaoke csak ott lesz.

#10737
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Ha ha

#10738
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
én megyek mocsoládra, ha visz valaki. gyuri, a csajod lesz a sofõr? elõtte meg nálatok pálinkázás? várom már, bizti jó buli lesz. viszek jófajta sört!!! jajj a vidéki csajoknak, jön rocsi!

balázs, neked majd elmeséljük, gondolom úgysem jössz :)

#10739
bukta

bukta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 527 hozzászólás
Helló!Szombaton 15.én megyünk Alsómocsoládra karaoke buliba!Gyertek ti is.Elõtte 1-2 sör,+ kecskeméti barack pálinkó!

#10740
bukta

bukta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 527 hozzászólás
Itt vagyok!