Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Komlói Bányász

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10773 hozzászólás a témában

#10641
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

Helló Balázs! Köszi szépen nekem most nem kell semmi, inkább majd tavasszal. A Mikulásos V2 karaoke jól hangzik. Nálunk melegíthetünk! Még van abból a jó pálinkából. :o)

Üdv.:


kiráááály! mennnnyünk mindkét helyre, mint kiskorunkban! bár, ti öregek ezt már úgysem bírnátok. (fákk, zorba fingik, mint a gép)

balázs, szerdán 3 körül tekerek! eskü! akkor "csak" paksra megyek.

#10642
bukta

bukta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 527 hozzászólás
Most olvastam,hogy péntekem a Zrínyiben,szombaton a V2-ben lesz karaoke.Én a Zrínyire szavazok.Vagy ide is,oda is.A Söciéknek válaszóljatok keddig a szilveszterre,mert le kell adniuk a rendelést.Most olvastam,üdülési csekket is elfogadnak.

#10643
bukta

bukta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 527 hozzászólás
Helló Balázs! Köszi szépen nekem most nem kell semmi, inkább majd tavasszal. A Mikulásos V2 karaoke jól hangzik. Nálunk melegíthetünk! Még van abból a jó pálinkából. :o)

Üdv.:



#10644
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Chainreaction? Senki semmit? Ha mégis, akkor a rendelést nekem, vagy a Pántyának hét közepéig eljuttatni! Csabi rendelhetnél egy új ülést. Rocsi meg markolatot a mostani szép "vajszínû" helyett.

#10645
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Most értem haza. Kicsit megáztam. Pár kutyasétáltató biztos hülyének nézett, hogy mit csinálok az erdõ közepén zuhogó esõben... De én élveztem! Kopott high roller után elég furcsa wetscreammmel menni.

#10646
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.265 hozzászólás

Csabi rólad szinte semmi jó anyag nincs.


Hádehogynem: Tavaly is mikor megfeküdtem a Városi DH-n!

#10647
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Ja és mindenki nézzen körül crc-n, hogy kell e valami, mert a pécsi kollégák rendelnek és még nem jött össze a 150 font!

#10648
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Rád nem is számítottam. Tudom, hogy nem szereted ha sáros lesz a bringád, fõleg az a szép barna ülésed... Viszont a Rocsi szeret ilyen szutyokban menni. Remélem a Bogyóval legalább összejön a kamerázás, mert már nagyon jó lenne befejezni a filmet. Csabi rólad szinte semmi jó anyag nincs. Amúgy meg kb akkora sár van csak mint múltkor amikor kint voltunk. Én is akkor lettem nyakig szutykos amikor elindultam lefelé az úton. Szóval gyere!

#10649
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.265 hozzászólás


Jeah...grrrr...

#10650
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.265 hozzászólás
Én meg itthon ülök, de még nem alszom...hihi (COD2)

Nekem nem jön be ez a retek idõ. Túl kényes vagyok sarazni vazz.
A korizás is elmaradt ma este, mert mikor beértünk a pályához elkezdett izomból esni. Szerintem elég égés, hogy egy ekkora város, mint Pécs, nem tud fenntartani egy FEDETT jégpályát. (lásd: Kaposvár, Egerszeg)

#10651
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
www.chainreactioncycles.com Bukta nézz körül és szólj ha kell valami!

#10652
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Most értem haza V2bõl. Piáltunk egyet pár volt osztálytárssal. Ennél az esténél még a múltkori mocsoládi buli is jobb volt... Jövõ héten mikulásos karaoke lesz. Kéne végre botrányozni.
2re végeznie kell a Bogyónak, mert nem lesz fény a filmezéshez.

#10653
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

Ma is jót bringáztam. Egyedül...
Voltam a non-stop mosóban, de 150ért épp csak a nagyobb sárdarabokat sikerült leveretni. Legközelebb itthon mosom.
Tudom, hogy nem érdemes, de azért hátha: úgy néz ki holnap délután megyünk a Bogyóval saras csapatást kamerázni. Rocsi, Csabi gyertek, mert nincs anyag a filmhez!



mennék én f.szom, de most van mit csinálni ligeten... a köcsögök meg traktorral költöztek. a szép zöld pázsitnak annyi.
a bogyó meg holnap csak azután megy, hogy körülnézett ligeten. én is akarnék, de ígérni megen nem tom. meg még fényképezni is kéne holnap.

a lidlis autómosó meg úgy fasza, ha elõbb a mosást nyomod, utána meg az öblítést. és nem marad foltos a gép. az min. 200 Ft.

ja, este honfoglaló???

#10654
bukta

bukta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 527 hozzászólás
Menjetek már szegény Balázzsal tekerni,mert mindig 1edül látom.Ne legyetek puha pöcsûek!Jó a Lidl-nél a mosó,csak 1 percig megy :-(.A gázkúton 2min30 sec kb/100 Ft de nem ad mosószert,csak sima vízet.

#10655
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Ma is jót bringáztam. Egyedül...
Voltam a non-stop mosóban, de 150ért épp csak a nagyobb sárdarabokat sikerült leveretni. Legközelebb itthon mosom.
Tudom, hogy nem érdemes, de azért hátha: úgy néz ki holnap délután megyünk a Bogyóval saras csapatást kamerázni. Rocsi, Csabi gyertek, mert nincs anyag a filmhez!

#10656
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Hi! Tudom, hogy rajtam kívül senki sem olyan hülye hogy ma kimenjen bringázni, de azért megkérdezem: nem megyünk csapatni egyet? Kamerát is vinnék.

#10657
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Egyik nap kamerázni is kéne. De most már tényleg. Mondjuk holnap, mert nálunk vasárnap szülinapozós zabálós összejövetel lesz.

#10658
MeggyMag

MeggyMag

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 291 hozzászólás
Köszönöm szépen! :) Fotózni meg a hétvégén mehetünk felõlem, mert ezek a képek számomra égõk lettek :wtf:semmi fény nem volt.



#10659
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
ja, majd lesz olyan is. vasárnapig van idõ a képek beküldésére, szóval még egyet lehet fotózni!



boldog szülinapot az ifjabbik szabadosnak!!!!!

#10660
filmes

filmes

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.600 hozzászólás
Akkor mehetünk bontani?