Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Babatopik - nem csak kezdõknek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
361 hozzászólás a témában

#61
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Leinfóztam kollégát. Nem nyert, õk családban örökölték tesótól, szal ingyé volt. Amúgy az hogy elõl van a picur még nem minden, olyan ülést keressél, amiben ha elalszik a tökmag, nem lóg ki az ülésbõl.

#62
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
köszike urak, seggnézést illetõen saját emlékeimre támaszkodom, de TÉNYLEG!
nagyon rühelltem hátul jammelni
aztán apám rakott az akkori idõknek megfelelõ "gyerekülést" a bicó felsõcsövére, onnantól huzgálhattam a rudasféket :-)
monnyuk, az fémbõl, ilyen szalagokból összepontheggesztett darab volt, s rugózott, s mindenféle TÜV értéktõl mentes volt

#63
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
mi igy nyomultunk ma.
Nem optimális, felieb kell szerelni.

Asszonygya a kölyök egy ösvényen, ahol bal oldalt olyan 3-4m szakadás volt:
"Apu oda nagy ducc jaja auá" :) de élvezte nagyon.
[IMG][IMG]http://www5.pic-upload.de/thumb/09.09.10/1pww2hqnp44g.jpg[/IMG][/IMG]

#64
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Nem azért mondom, de jellemzõen a kölköket jóval kevésbé zavarja apa segge, mint azt az apák gondolják.

--Trifo

#65
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc

csumm
bicóülést illetõleg mire figyeljek, ha vaterázom?
olyan kellene, amit fel tudok applikálni városi SS-re, illetve a retekidõs kempingre is
illetve van-e vmi olyan alternatíva, amit használva nem az én seggemet kell bámulnia hosszú idõn keresztül, hanem, mondjuk elõre rögzíthetõ, stb...
utánfutó annyira nem pálya, meg huzós is cseppet árban, ahhoz képest, amit láttam, illetve amilyen minõségbe/kivitelben az volt...
pimpi most 10h körüli, ücsörög, mondjuk persze nem órákat, de már régóta tartósan, gondolom, tavasszal már verethetem vele bicóval az öreganyjához /~60km, 2.2 h egy kapucsinóval, szokik lenni a táv SS-el/
no?


én már elbasztam erre a témára pár hetet
ha rám hallgatsz és ahead-es a gép amin használnád, akkor csak és kizárolag ezt!!!!

Amazon.com: iBert Safe-T Front Mounted Child Bicycle Seat: Sports & Outdoors


18 kg ig okés
nincs utban a térdnek, öröm és bódottá
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#66
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
kollégának ilyen elõre szerelt seggnézésmentes ülése van a bicón. leinfózom milyen, honnan, mennyiért és telegráfolok.

#67
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
csumm
bicóülést illetõleg mire figyeljek, ha vaterázom?
olyan kellene, amit fel tudok applikálni városi SS-re, illetve a retekidõs kempingre is
illetve van-e vmi olyan alternatíva, amit használva nem az én seggemet kell bámulnia hosszú idõn keresztül, hanem, mondjuk elõre rögzíthetõ, stb...
utánfutó annyira nem pálya, meg huzós is cseppet árban, ahhoz képest, amit láttam, illetve amilyen minõségbe/kivitelben az volt...
pimpi most 10h körüli, ücsörög, mondjuk persze nem órákat, de már régóta tartósan, gondolom, tavasszal már verethetem vele bicóval az öreganyjához /~60km, 2.2 h egy kapucsinóval, szokik lenni a táv SS-el/
no?

#68
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
bringas kesztyut (es terd/konyokvedot) hol vettel a porontyoknak trifo?

#69
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Ilyen "negy akarja felvenni" szinten nem küzdünk a bukóval, ellenben a Casco katicás sisakot épp kinövi a kislányom, és mellesleg a fiam is a hasonló méretû sajátját. Most azon tûnõdöm, hogy van még nagyobb "gyerek" méret, vagy valami kisebb felnõttet inkább?

--Trifo

#70
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ha még küzdötök a bukóval, akkor próbálkozzatok matricázással kelendõbbé tenni. Õ ragasztgathatja teli a kedves kis képeivel, állatkáival, akiket mindig el kell vinni sétálni, mert õk is szeretnek tekerni.
az észmentes nõnemû...

#71
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás

Azért ennyire nem merészkednék. A Kona Ute még csak-csak, bár akkora tengelytávval egy bunny hop mutatványos lehet. Anélkül meg nehéz a létezés a városban :)

Az UTE-e 560EUR-ért láttam a Kona oldalán, ami helybõl olyan 160 ropi. Az se kevés, de vagy 200 mire itt van.

--Trifo

Van most egy hasznalt Kona Ute a Probikeban: Kerékpár apróhirdetés: eladó használt és új bicikli és alkatrész ingyenes apró: Kona UTE teherkerékpár

Az a gond, hogy neked lehet, hogy alacsony.

#72
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Buko van, hasznaljuk is, dekabol van ez is. Bekas :D

#73
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Lehet kapni keztyût, nekünk már három méretben is van, a legkisebb Illésre vár, hogy belenõjön, mert a nagyobbak már túl vannak rajta. Arra azért készülj, hogy buzinehéz tud lenni a keztyû felhúzása még akkor is, ha a pici együttmûködik. Simán elõfordulhat, hogy mire felrángatod a kezére, elmegy a kedve az egésztõl. Nekünk volt ilyen. Hanka már felhúzza magának ügyesen.

Az állvédõs bukó azért mégiscsak túlzás lenne, de egy sima bukó nem árt. Már volt itt róla szó valamikor. Decathlonos InMold gyerekbukó fasza. Szerintem simán jobb, mint a Casco - katicás/méhecskés/... - gyerekbukó, és fele annyiba kerül.

A Funrider meg fasza lesz, hajrá. Nézz szét azért a használt piacon is, mert mostanra már elég sok van belõle. Mikor mi vettük a Fik-et, még újdonság volt errefelé, használtban nem nagyon volt.

--Trifo

#74
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Mi meg csak a tricikli es labbalhajtos parosrol valtunk a futobicajra, valami ilyesmit szerenek mostanaban.
Tegnap akkora KTT-t produkalt a lanyom, hogy gondolkodtam az allvedos buko beszerzesen :)

Ket es fel eves kis kezecskere lehet kapni valahol bringas kesztyut?

Funrider, futóbicikli, akció
Ezekbe a szinekbe meg belezugtam. XD

Posted Image

#75
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Azért ennyire nem merészkednék. A Kona Ute még csak-csak, bár akkora tengelytávval egy bunny hop mutatványos lehet. Anélkül meg nehéz a létezés a városban :)

Az UTE-e 560EUR-ért láttam a Kona oldalán, ami helybõl olyan 160 ropi. Az se kevés, de vagy 200 mire itt van.

--Trifo

#76
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
pl.
Posted Image

itthon csak õket ismerem: Viszikli >>>Cargo kerékpár

lehet külföldrõl olcsóbb. vagy sufni.

#77
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
stp1: milyen az a cargobike és hol lehet venni?

--Trifo

#78
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
javasolnám a cargobike-ot (esetleg házilag barkácsoltat) de lehet nem $alternatíva$...

#79
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
azért nem irigylem a problémádiat, komoly logisztika kell már ide :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#80
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Nõnek a gyerekek, úgy probléma adódik lassan: eddig a lányomat (4 és fél éves) félbiciklin vittem óvodába. Egyszer bepróbálkoztunk egy saját bringás menettel is, azzal se volt gond, csak hát "Ki viszi vissza a biciklit?" :)

Most õsszel/télen viszont a nagyobbik fiam (3 éves meg egy kicsi) is kell majd oviva hurcolni, de a gyerekülésbe már nemigen fér bele. Na, erre adjatok tippet!

Mellékkörülmény: Anya hozza haza a kölköket délután kocsival, de mivel neki összesen 3 törpére kell figyelni, nem hagynék rá semmilyen külön hazahozandó eszközt, azaz mindent nekem kell hazavinni még reggel. (Egyszer a hátizsákomon vittem haza a nagylány bringáját, de abból azért nem csinálnék rendszert)

--Trifo