Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kovács "Lensver" Natali (1977-2008)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
283 hozzászólás a témában

#61
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Augusztus óta most néztem be a fórumra. Privát üzenetek... Lens írt... Nézem a topikcímeket és ráakadtam erre. Nem találok szavakat. Sajnos személyesen sosem találkoztunk, de nagyon sokat írtunk azonos topikokban, különösen a természetvédelemhez kötõdõekben. 2006 õszén írt, hogy jönnek ide a Karancs-Medves környékére bringázni... Pont akkor betegedtem le, így nem tudtam velük tartani, de megígérte küldi a képeket...
Ha arra járok, viszek egy virágot a sírjára...

#62
Oxigén_Max

Oxigén_Max

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Ez szörnyû és tragikus és hihetetlen, végigolvastam a hozzászólásokat, mindenki nagyon szerette ezt a lányt. Ilyenkor reménykedek abban, hogy az élet nem csak ennyi amit itt láthatunk, tapasztalhatunk. Mondjuk adhatna már valaki valami bizonyosságot errõl, sokkal több lehetne a boldogság..Bocsánat, hogy így ismeretlenül írok ide, sok erõt kívánok mindenkinek ezt valahogy elfogadni.
Lófarok József

#63
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...igen...Jómagam, sokat vitáztam "Lensver-rel" itt das fórum...mert a vita tanulás, s, hogy ki-kitõl tanult nemtudom, de építõ volt minden megmozdulásunk...ha pedig verseny volt, akkor miknt ÖRÖK barát köszöntöttük egymást, néha harsányan, néha némán...egy-egy biccentéssel...DE a mosoly megmaradt...mindíg...az idõk végezetéig...3 hete Pilisszentivánon lakom, a házból a hegyeket látom, s TITEKET ahogy tekertek...én max futok, mert dübörög a gazdaság...no bringa... :((( ...de Nati-Lens itt van minden nap, itt a kedvenc hegyei közt!!!!
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#64
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Érdekes, de tényleg úgy van, ahogyan gondoltam, reméltem.
Ha kinn tekerek, vagy túrázok az erdõben, szabadban, eszembe jut Nati, és olyankor mosolygok, örülök, mert Natit ismerhettem, és nagyon sok élményben volt részem általa. Csak tanulni lehetett tõle, de úgy, hogy az nem volt tolakodó, vagy unalmas, csak figyelni kellett és magába szippantanni az érzéseket. Gyógyította a lelket.
Egy biztos, sokat tett értünk, de talán akkor és ott ez sokaknak nem tûnt fel.
Jó látni és érezni, hogy sokan vagyunk, akik átérezték azt, amit Nati adott nekünk és nem engedik, hogy nyomtalanul vesszen a semmibe ez az érték. Elég volt tegnap végignéznem néhány arcon, belenézni a szemekbe. Már az sokat elárult, hogy egy szóra ennyien megmozdultak, hétközben, munkanapon.
Nem szabad elengednünk egymást, sérülékeny még az érzés. Az a csapat, társaság, amit Nati összetartott, mozgatott - szerintem - egymásra számíthat igazán. Erõs kapocs köt össze minket, ne engedjük el.

Nem Balu, nem gyengeség, ezek õszinte érzések, nem szabad visszafojtani!

#65
Kati.ca

Kati.ca

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Nincs két éve, hogy ismerem Natit. Személyesen keveset találkoztunk, de a csapat kapcsán naponta váltottunk e-mailt, mindent megosztott velünk és viszont: sütirecept, öröm, bánat, találkozó, túra, tekerés, nyaralás, telelés...
Mióta elment nem telik el nap, hogy valamirõl ne jutna eszembe.

#66
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Nagyon.. nagyon megható, fájdalmas, szeretettel teli és szomorú.

Most én nem kívánok mást csak sok erõt mindenkinek aki szerette, de elsõsorban Zolinak!
Lehet, hogy nem kellene leírnom mert mondjátok gyengeség, de könnybe lábadt a szemem.

Nagyon szerettük Õt, én mint jóbarátot akivel mindent meg lehet beszélni.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#67
Giz

Giz

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Drága Natikám!


Boldog Névnapot kívánok.



Egyszer megköszönted, hogy milyen fiút neveltem fel Neked. Most én köszönöm Neked azt az õszinte szerelmet, amit adtál Zolinak, mely nem tarthatott egy hosszú életen át, de most már az örökkévalóság. Sok ember nem tapasztalja meg, hogy milyen az ahog Ti Ketten egymásért éltetek, s ezért jóval szegényebb lesz.

Emlékszem, jó hét éve elkeseredve mondtad, hogy nem tudsz fõzni, azóta könnyedén megtanultad, mert a szíved adtad bele. Mindenki, aki látott együtt Benneteket, mondta, hogy látszik, nagyon szeretitek egymást. Jó volt látni, hogy a hosszú évekkel nemhogy távolodnátok egymástól, hanem erõsödik egymás iránti szerelmetek, s toleranciátok, melyet a Bennetek lévõ jó adott. Mindig féltem, hogy valami félreértés miatt megszakad a kapcsolatotok, s az óriási törés lett volna, de arra, hogy elveszíthetünk nem is gondolhattam.

Tudom, de nem hiszem el. Azóta is kérdezem magamtól, hogy miért, de sohasem lesz válasz.

Remélem, hogy a Te életszereteted, s az emlékezés ad annyi erõt Édesanyádnak és Zolinak, hogy elviseljék az elviselhetetlent, s majd a mély fájdalom helyett a Veled töltött boldog órákra tudnak majd emlékezni egyre inkább.

Kérlek kicsi Nati, vigyázz szeretetteidre és segítsd õket.

Fájdalommal és érthetetlenül búcsúzom Tõled, nem felejtünk, mindig a szívünkben fogunk érezni.

Gizi

#68
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Kicsit megkésve, én ezzel szeretnék boldog névnapot kívánni Natimnak:

Ausztria, Kenguruk földje!

#69
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Mindig szoktunk, és úgy gondolom most is belefér, mert mindig közöttünk van és lesz, szóval:

Lensikém! Boldog névnapot!
az észmentes nõnemû...

#70
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Ahogy nézegetem a felrakott képeket Natiról, egyre biztosabb vagyok benne,hogy szerettem volna ismerni személyesen is. A képek alapján, remek barátai és nagyszerû,boldog, de sajnos rövid élete lehetett. :(
Édesanyám mindig azt mondja,hogy nincsenek véletlenek.Mindig minden okkal történik,a rosszat is beleértve.
Egy régi bringás barátom nemrég szintén súlyos balesetet szenvedett. 40 métert zuhant egy toronyból. Napokig élet-halál között lebegett,de szerencsére õ túl élte, és úgy néz ki,hogy rendbe fog jönni.( Bár tudom,hogy ez nem ide tartozik,valamiért mégis úgy éreztem,hogy le kell írnom.)
Mégegyszer részvétem. :(

#71
aquark

aquark

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
Szia Zed, idézet, de nem tudom ki mondhatta elõször, ezért nem jelöltem a forrást.

#72
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Sajnos nem volt alkalmam megismerni Natit,de olvasva a cikket az újságban és itt a sok hozzászólást, úgyhiszem csodálatos ember lehetett,akit nagyon sok barátja szeretett.
Részvétem.
Két dal jutott az eszembe,amelyekkel remélem senkit sem sértek meg.




#73
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Elgondolkodtató az aláírásod. Pont ezen gondolkodom, mert ahányszor hallom az ellenkezõjét, mégis inkább ide jutok vissza.
Saját gondolat, vagy idézet?
Ausztria, Kenguruk földje!

#74
aquark

aquark

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
Én nem ismertem õt, pedig azonos korúak voltunk, és nem laktunk messze egymástól, de meghat ez a sok hozzászólás.
Kedves Nati! Kár hogy nem ismertelek, biztos szerettelek volna!
Vigyázzatok egymásra gyerekek.

#75
j4ni

j4ni

    vendég

  • fórumtag
  • 330 hozzászólás
  • LocationBudapest
Egyszer tekertem vele,
a szeptember végi pilisi túrán.
Részvétem a családjának és a barátjának.

#76
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Régen jártam már erre és még régebben írtam a fórumra, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen alkalom miatt ragadok újra tollat.

Igazán nem is tudom mit írjak, mert bár nem ismertem igazán jól és már nagyon régen is találkoztunk utoljára, de egy nagyon kedves és vidám lányt ismertem meg a személyében!
Mindig kedves volt és segítõkész, csak példaképe lehet mindenkinek!

Részvétem és remélem találkozunk odaát!
"A dzsungelben minden ehetõ. Te is." (graffiti)

#77
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Nemrég értem haza külföldrõl így esett meg hogy csak most értesültem :(
Kevés igazságtalabb dolgot tudok elképzelni az életben... Miért pont õt... vagyunk annyian...

Részvétem!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#78
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Most tudtam meg :'(
Teljesen lesújt a hír.

Nyugodj békében!

Örökké Te maradsz a Bringás lány akit megismertem!
Aki eddig a sátor tetején lakott, annak a Sátoraljaújhely :D

"Amint az utolsó fát kivágtuk, az utolsó halat kifogtuk és az utolsó folyót is megmérgeztük, rájövünk majd, hogy a pénz nem ehetõ" - GREENPEACE :)

#79
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Feltettem képeket a temetésrõl.
A legjobb barátom volt Nati.
Nagy veszteség a világnak!

http://kep.tar.hu/balu-1/50614303#2

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#80
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Én ma tudtam meg a szörnyû hírt,nem volt jó a számgépem.Lesújtott a hír.Egyszer tekertem vele egy társasággal a Bakonyban.Rettenetesen sajnálom:(