Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

UMF Hardy 1 team épített, BME-tõl


  • Lépj be és szólj hozzá
Még nem érkezett válasz a topikindító bejegyzésre.

#1
vendég_Gasparandras_*

vendég_Gasparandras_*
  • vendég
Szóval

Szept. 22-én lopták el a képen látható bringámat, a BME könyvtárépülete mellõl. 16-os UMF hardy 1 team váz, Marzocci Dirt jam comp teló, Hátul Double track Duro gumival, Hayes MX2-es fékek, Hussefelt felszerelés, az elsõ bovden a stucnin átfûzve. Mongoose pedálok
Váz szám:8T1583 PJAB820048R
Különös ismertetõjel: Elõl RÓZSASZÍN gyors zár.

-így néz ki:
http://gasparart.ext...fotok/hardy.jpg

Lényeg:

Miután konstatáltam a tragédiát, ellátogattam a XI. kerületi rendõrkapitányságra bejelenteni.
Nem lepõdtek meg, az ügyintézõ elmondta, hogy szeptember óta az enyém kb. a 10. bicikli, amit a BME területérõl elloptak. Megjegyzem a területen security és kamerák vannak.

A módszerük a következõ: furgonnal, vagy autóval beállnak a kamera elé úgy, hogy az eltakarja a kiszemelt bringát, majd mikor elállnak, a bicónak már hûlt helye. Mindezt úgy, hogy a rendszámot ne lehessen leolvasni. Legalábbis nekem ezt mondták.
A rendõrség nem nagyon tesz semmit, pedig könnyû nyomozás volna, ugyanis oda autóval csak sorompón keresztül lehet bejutni, tehát tudniuk kell, milyen autók mászkálnak a területen, valamint ilyen gyakori lopás esetén könnyen ki lehetne figyelni a tetteseket.

Két sodort acél zárral volt rögzítve, az egyik viszonylag drágább/masszívabb, de sajnos egy jobbféle erõvágó legyõzi.

Ha valaki tud valamit:
tel: 06 30 574 56 75
gasparart[kukac]gmail.com