Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Altrix Atx 200


  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
Vincent

Vincent

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Köszi a tippet, ez jó ötlet, holnap el is megyek haverommal és szétnézünk ott.
R e l a x i m a p r o f e s s i o n a l

#2
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Én is nyitvatartom a szemem, bár jó eséllyel Dorozsmára kellene kimenni az ócskapiacra, vagy a Cserepes sori piacra. Itt könnyen megeshet, hogy viszontláthatod. Ha még Szegeden van egyáltalána gép :( Sok bringát lopnak Szegeden is, nem is oly rég a Somogyi könyvtár elõtti lopásról olvastam itt a bikemagon. Rendszeresítettem is magamnak egy városi cirkálót.

#3
Vincent

Vincent

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Így van ! Köszi szépen Adam a segítséget, remélem lesz eredménye !
R e l a x i m a p r o f e s s i o n a l

#4
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Majd figyelem a kerót,hátha meglátom,és azonnal szólok,ha észreveszem!Hisz mi szegediek tartsunk össze:)

#5
Vincent

Vincent

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
2008. szeptember 10-én Szegeden, este 20.00 és 21.00 közötti idõpontban ellopták Ady téri BTK egyetemi épület elõl Altrix Atx 200 típusú kerékpáromat. Szegediek remélem olvassátok és tudtok segíteni az ügyben. Szürke/piros/kék szín, elõl-hátul tárcsafékkel, teleszkópról levált gumiréteg, altrix warrior duplafalú felnik, bikepositive fémpedál. Képet is mellékeltem! Szegeden ilyen típusút másfél év alatt sem láttam, remélem ez pozitívum lehet :(

Feltöltött kép
R e l a x i m a p r o f e s s i o n a l