Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Merida UMF Hardy 1


  • Lépj be és szólj hozzá
9 hozzászólás a témában

#1
Barnabás_CC

Barnabás_CC

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás

Tudjátok van ez a film, ahol srácok tesztként a saját bringáikat lopják el forgalmas helyen, és még csak a kutya se figyel fel rájuk.
Sajnos az emberek vagy lesz*rják, vagy félnek beszólni és inkább tovább mennek. Csak magadra számíthatsz! Legalábbis ilyen téren.


Azért mikor a BME-n kapták el a tolvajokat azok kaptak rendesen. Jópáran kergették õket. :rocketman
Üdv. Barnabás

Colors Budapest Hostel


#2
loser66

loser66

    vendég

  • fórumtag
  • 100 hozzászólás
Ne már Spálya, öszinte részvétem!! Ha meglesz a tet(v)tes levágjuk a kezét. Benne lenék ha kiraknánk egy csalit oda.

#3
vendég_Nem regisztrált_*

vendég_Nem regisztrált_*
  • vendég
hello feco vagyok debrecenböl láttam a hirdetésed sajnállak nagyon de ha nem lessz meg a kempád nekem van egy ugyanilyen kempám eladóba!Ha érdekelne szállítás megoldhato.amugy hardy 1 es manitu teloval elöl hátul tárcsafék 205-ös kint vettem olaszba most cseréltem rajta felnit egy tizes volt darabja ha érdekel irj kuldök foto de ha megtennéd elküldenéd a spanjaidnak is kössz elöre is na sok sikert a kempád visszaszerzéséhez csumi.amugy nekem már 350 be van de most odaadnám neked olcson 150 be mert mennék ki canadába dolgozni

#4
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tudjátok van ez a film, ahol srácok tesztként a saját bringáikat lopják el forgalmas helyen, és még csak a kutya se figyel fel rájuk.
Sajnos az emberek vagy lesz*rják, vagy félnek beszólni és inkább tovább mennek. Csak magadra számíthatsz! Legalábbis ilyen téren.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#5
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Részvétem!De meg kellene tanulni, hogy a nagy tömeg csak segít a tolvajnak! Ma kishazánkban senki nem szólna rá egy tolvajra, ha vágja el a lakatot. Attól, hogy 2000 ember jár arra, attól még senkit sem érdekel, és senki sem figyeli. Csak olyan gépet szabad kikötni, amiért nem kár (olyan nincs), és azt is 2 fajta lakattal. Én most kamerával õrökkel õrzött tárolóban tartom a városit, egy U+1 görgõs láncossal. 2 lakat=2 fajta szerszám, így az átlag tolvaj másikat néz ki. Persze, legközelebb visszajöhet 2-vel...

#6
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Uhh, nem semmi. És mivel lakatoltátok ki?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#7
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
pontosan, központban a match elé lakatoltan. KB 2000 ember jár arra. Ott állnak a villamos megállóban is, rálátnak. De hát persze hogy elvitték negyed óra alatt. Amúgy a feleségem volt vele.

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#8
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Spálya, neee. Már tõled is? Te hol hagytad? Kilakatoltad valahova?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#9
healer999

healer999

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Részvéttel reménykedünk...

#10
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
2008. szeptember 5. 12:15 és 12:45 között Újpest központjából ellopták a 2007. júliusi BikeMagban tesztelt UMF Hardy 1-es kerékpárt.
http://bikemag.hu/teszt/umf-hardy-1
Visszavásárolnám!
Nyomravezetõnek magas jutalom!

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor