Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Merida Matts HFS 66


  • Lépj be és szólj hozzá
11 hozzászólás a témában

#1
healer999

healer999

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Ma megkaptam a rendõröktõl a nyomozás lezárásáról szóló határozatot. A tettes kiléte nem megállapítható.
Ennyi.

#2
healer999

healer999

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
A problémafelvetés jogos és korrekt. A helyszín: Budapest.

Én is körbeszoltam azoknál, akikrõl tudom, hogy olyan bicókat árulnak amik "leestek a kamionról"...

#3
vendég_nem rossz szándék_*

vendég_nem rossz szándék_*
  • vendég
Üdv!
Nem akarok bunkózni,meg ilyesmi,csak ez engem mindig úgy felbosszant kicsit,sorry.
Szóval szt István körút...és melyik város? Csak azért (semmi rossz szándékú célozgatás), mert itt nem mindenki Budapesten lakik :) Boccs tényleg, de ki kellett adnom magamból.

Egyébként nem tudom,ki milyen körökben mozog,de ha vannak ismerõsök,keresgéljetek úgy,hogy használt kerékpárt szeretnétek venni,hátha sikerül eljutni egy két helyre,aztán ki tudja.Lehet valaki beajánlja,hogy ha esetleg érdekel olcsóbban,van egy ismerõsöm aki foglalkozik lopott cumóval vagy ilyesmi,elvégre sose tudhatjuk.
Vagy nagyon szar ötlet? :$

#4
healer999

healer999

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás

részvétem, valamit mindenképp találj ki a vázról ismertetõjelet, biztosan van...
csak ha ilyet látunk alá lehessen rúgni a gyereknek, hogy leellenõrizzük


Rúgjatok csak alá, majd utolag kimentelek titeket... Kellett neki 10ezerét "használt" bringát venni. :)

Nem ismeretetõjel, de talán segitség: a monoblokk most lett kitisztitva, nincs rajta dzsuva, a lánc tök uj, és elöl a középsõ lánckerék is uj.
Ja és ha egy tuningolt Cateye lámpa van rajta (P4-es powerleddel), belül fehér optikával, akkor az is az enyém. Borzasztóan vakit, egyból ki lehet szúrni...

#5
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
részvétem, valamit mindenképp találj ki a vázról ismertetõjelet, biztosan van...
csak ha ilyet látunk alá lehessen rúgni a gyereknek, hogy leellenõrizzük

#6
healer999

healer999

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás

Semmi kopás, karcolás, matrica? Csak azért kérdezem, hogyha valaki mégis lát egy ilyet, tudjon eligazodni, mert ebbõl nyilván nem egy van az országban.Ritka, de mégsem az egyetlen.
Remélem elõkerül majd.Részvétem:(.


Nincs karcolás, vigyáztam rá... :D Legközelebb ha lesz egy uj bringám esküszöm megfúrom, vagy belegraviroztatok valamit :D

#7
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

Sajna nincs alvázszám... :(
Azt hiszem elég ritka madár ez a fajta váz, és a felszerelés is egyéni combo...


Semmi kopás, karcolás, matrica? Csak azért kérdezem, hogyha valaki mégis lát egy ilyet, tudjon eligazodni, mert ebbõl nyilván nem egy van az országban.Ritka, de mégsem az egyetlen.
Remélem elõkerül majd.Részvétem:(.

#8
healer999

healer999

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás

Ha esetleg vázszámot tudnál írni, vagy egy részét...
Van valami különös ismertetõjegy a vázon?



Én a Konám stucnijába összeszerelés elõtt írtam egy kis levelet.


Sajna nincs alvázszám... :(
Azt hiszem elég ritka madár ez a fajta váz, és a felszerelés is egyéni combo...

#9
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Ha esetleg vázszámot tudnál írni, vagy egy részét...
Van valami különös ismertetõjegy a vázon?



Én a Konám stucnijába összeszerelés elõtt írtam egy kis levelet.

#10
healer999

healer999

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás

dobj be róla képet.


Elsõre nem sikerült...
Feltöltött kép

#11
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
dobj be róla képet.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#12
healer999

healer999

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Hali

Szeptember 2-án kedden megfosztottak gyönyörüséges bringámtól. (tényleg szar a "hûlt hely" élmény...)
A Szent István Krt 25 udvaráról a zárt rács mögül lopták el 12.30 és 13.30 között. Valószinüleg valaki a házból volt, de persze bizonyitani nem tudom. Voltam a zsaruknál, nagyon kedvesek voltak, tettem feljelentést.

Kérem, hogy ha tudtok segitsetek azzal hogy körbeszóltok, akinek tudtok. Akinek tudtam én is szoltam...

XL méretü Merida Matts HFS66 váz, Manitou Black Comp teló, Hayes Stroker tárcsafék, Rhyno Light felnik, Alivio hátsó váltó, STX elsóváltó, DH-s pedálok

Feltöltött kép