Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4501
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Jah értelek, persze:D Elég lesz az holnap,
D-i szelet neked akkor:D

#4502
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Szike!!!

Vasárnap laza pilis Gruppettoval, már amennyire Pilis laza lehet:D

"Nem akarok a vasárnapi programokra rászervezni, de mivel egyik sem érint, mennénk Tomival egy Pilis kört:

Dömörkapu-Kakashegy-Kétbükkfa-Pilismarót-Királykúti nyereg-Kisrigó-Hegytetõ-Szentendre.

Ha valaikit érdekel, 10-kor indulunk a békási mekitõl, kifejezetten hikomat tempóban, kevés megállással.
"


Végülis jó lenne, de tegnap Mh-Szeged volt, ma egy tekerés környékben, holnap meg Szgd-Bp.

#4503
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szike!!!

Vasárnap laza pilis Gruppettoval, már amennyire Pilis laza lehet:D

"Nem akarok a vasárnapi programokra rászervezni, de mivel egyik sem érint, mennénk Tomival egy Pilis kört:

Dömörkapu-Kakashegy-Kétbükkfa-Pilismarót-Királykúti nyereg-Kisrigó-Hegytetõ-Szentendre.

Ha valaikit érdekel, 10-kor indulunk a békási mekitõl, kifejezetten hikomat tempóban, kevés megállással.
"

#4504
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Azanya:D
Majd nem tudja eladni.. áhh...

igen mondta, nyomja neki rendesen majd 90 km-t ment ma. Montival nem is rossz.:D
Én csak egy Gomba körre jöttem össze a bringával 33as átlaggal. Nem volt rossz. Megvan az idei 3000.km:D, nekem ez tök jóóó

#4505
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Na megnéztem a gépet de tárgytalan,méret még elment volna de 100-rol felment 150k-ra az ára:P Testvéreddel találkoztunk ma sasi,tolta mint állat:)

#4506
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Okés, ha jobb áron tudod eladni tedd azt.. EZ logikus:D

Tesóm lenne az érdeklõdõ, neki ez lenne a max ajánlata. OLyan max 80,

#4507
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Hát nem tudom mit kérjek érte,nekem 200k-ban van mindennel együtt és km relative nem sok van benne.Majd szétnézek a piacon mi mennyiért megy de elöször is kiprobálom a másik gépet.

#4508
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Igaza van Szikének, minimum próbád ki. Én magasabb vagyok nálad és mégis 54es a vázam. Bár elég csalóka, mert 2 db 54es közt is van különbség.

Szerintem olyan 60-70 e ft körül tudna rászánni.
Te menyit gondolsz?

#4509
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Merre szoktál tekerni szike80?Bár én inkább kisebb távokat szoktam meg elég lass vagyok.


Nos, én 17 kerbõl szoktam indulni, de aztán onnan mindenfelé... Egyszer összehozhatunk egy tekerést, aztán majd sasi jól otthagy minket, mi meg loholunk utána :D

Váz kérdés... a geo nagyon bele tud szólni, hogy az adott váz jó-e méretben vagy sem. Nekem pl 52-56-ig voltak jók vázak. De nem mindegyik volt ugyanolyan jó menettulajdonságú. Mostmár centviel mérek meg minden fontosabb jellemzõt, mert már 1 centi eltérés is rosszul esik.

#4510
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Lehet nem veszem meg a gépet,most mértem meg a magasságom,180cm igaz papucsban,kevesebbre emlékeztem:)54-es méret szerintem már nagyon karcsu lenne...Ismerösöd mit adna az enyémért szerinted,igy felszerelve mindennel?
Merre szoktál tekerni szike80?Bár én inkább kisebb távokat szoktam meg elég lass vagyok.

#4511
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Gratula a teljesítéshez. Rendesen megdobhattad az idei km számodat.
Igen legközelebb már tapasztaltabb leszel.
Család gondolom nézett nagyot:D


Nem teljesen tartottak normálisnak, fõleg hogy még virágot is vettem útközben... :D
Idén van már pár km, de fontosabb a minõség mint a mennyiség. Kellene gyorsulni kicsit. Persze nem 250 km-eken :D Bár azt is lehetne. Kezdem unni az egyedül tekerést néha.

#4512
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Gratula a teljesítéshez. Rendesen megdobhattad az idei km számodat.
Igen legközelebb már tapasztaltabb leszel.
Család gondolom nézett nagyot:D

#4513
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Akkor sok sikert hozzá, várom majd az élményeket:D


Nos, megvolt. Nekem csak a Párizs Roubaix jut eszembe róla. Volt minden. Szar út dögivel, pavé 3km-en és esõ, baromi nagy szél, néhol meleg, néhol olyan hideg, hogy szinte téli cuccban kellett volna menni. Ha valakit nem kedvelsz, akkor küldd el rá. A táv is stimmel. A végén a szél nagyon elgyötört. Olyan Kecskemét magasságában kezdõdött a szelesebb szakasz és onnan végig.
Nem beszélve a hibás térképekrõl. Párszor nem lehetett arra menni, amerre írta a térkép. VAgy pl útfelújítás, ahol km-eken keresztül lemart út... durva volt.
Legközelebb más úton kell menni. Most ugyanis kerültem a fõutakat, de pl az 53-as is vacak. Legtöbbet Bács-Kiskun megyében szívtam. Azonban Csongrád és Pest megye az jó volt.
Szerencsére a lábam nem készült ki, de egyáltalán nem bántam hogy vége. Az állandó zötykölõdést ugyanis már nagyon untam.

#4514
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
oki

#4515
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Héten keresem meg a srácot....aztán majd elválik.

#4516
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Nos, holnap indulás. Bár zavar hogy csak egyedül, de meglássuk milyen lesz. Mûszaki gondjaim is vannak, de majd elmúlik út közben... remélem. A tekeréstõl mindig megjön a színem. :D


Akkor sok sikert hozzá, várom majd az élményeket:D

#4517
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Szike , hogy alakul a szegedi túra?


Nos, holnap indulás. Bár zavar hogy csak egyedül, de meglássuk milyen lesz. Mûszaki gondjaim is vannak, de majd elmúlik út közben... remélem. A tekeréstõl mindig megjön a színem. :D

#4518
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szóval mégis elcsábultam....:D
Új kerekeim vannak,
Mavic cxp22 felnik+ sh 105 agyak , ugye Szike ajánlásával. Ma bele is szaladtam velük egy 76km -s karikába. Nos Ég és föld a különbség, mintha eddig kockákon ülve próbáltam volna haladni a kerekeim helyett.
Nagyon pöpecek. Köszönöm hozzá a segítséget.

Szike , hogy alakul a szegedi túra?

Robi a képek:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

hogy állsz a bringa vétel gondolatával? Esetleg tudok rá egy vevõt a Tiedre, ha úgy adódik...

#4519
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Akkor este feltöltöm valahova, és ,megadom a címet.

#4520
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Nincs semmi...