Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#4421
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na 59km a mai etap,kivagyok mint állat,nemhogy még 150km 2 droidal.mennyi idö alatt toltátok le?

#4422
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Nem merek még beválalni 150km akkor sem ha végig vezettek.3 1/4 4 felé indulok felétek és majd ott meglátom mit vállalok be a mai napra.

szike olyan kemény dombok vannak arra felé? nekem az itteniek is mont everest-nek tünnek:D

#4423
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Feri kitalálta, hogy menjünk el Tiszakécskére 1órán belül start. Probálom mozgatni a lábam 150km
Robi várunk szívesen:D

#4424
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts

Legközelebb, ha jössz feltétlenül szólj.. Onnét jön csak a java:D

Köszi Rob.. Szerintem csak a szervezetem jelzi, hogy kicsit pihizzek. 1700 km-t mentem Áprilisban, nincs hozzá szokva...


Nekem is sztrájkol, lehet hogy Gödöllõ K100 lesz belõle és nem Kis Kupa. Amúgy az útvonalat többé-kevésbé ismerem, szoktam arra edzõköröket menni. Bár mostanság hétvége ... rokonság ... másfele tekerés.
Akik viszont indulnak ott, azok között vannak nagyon erõsek is.

Átlag? Ha arra megyek hogy átlag, akkor nem nagyon engedem a tempót 30 alá. De függ attól hogy mekkora domb, mekkora táv. Pl 200km-en egy Kékes is csak egy domb. :D Gödöllõi dombságban meg kívánságra kereshetünk olyan dombocskát, amin szerintem kiállva lehet csak felmenni outival. De majd egyszer Sasi leszervez nekünk egy kis tekerést és akkor kerülünk valamerre. Majd akkor meglátod. :D

#4425
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Legközelebb, ha jössz feltétlenül szólj.. Onnét jön csak a java:D

Köszi Rob.. Szerintem csak a szervezetem jelzi, hogy kicsit pihizzek. 1700 km-t mentem Áprilisban, nincs hozzá szokva...

#4426
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
Ez durva volt... ma nyomtam egy: Dabas-Inárcs-Kakucs-Újhartyán-Újlengyel-Nyáregyháza-Pilis-Káva-Pilis-Nyáregyháza-Újlengyel-Újhartyán-Kakucs-Inárcs-majdnem Ócsa-Dabas útvonalat...:D
3,5 óra==> 100km

Káva felé tényleg jó kis domb(ok) van(nak)!;)

#4427
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
nekem a tegnapi hideg meg szél nagyon odatett a térdeimnek...gyógyulgass.

#4428
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ma tanuláson kívül nem sikerült semmi értelmeset mûvelnem. Bal lábamat nem tudom teljesen kiegyenesíteni. Mintha kegyetlen izomláz lenne a bal vádlim külsõ szélében. Nagyon gáz.. Holnapra remélem rendbe jövök és bepótolom. Egyébként 60km körül van a táv. Végén egy kis hegyi hajrá van a célhoz.

#4429
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ja arra ment.szike te mekkora átlagokat tekersz?mondjuk dimbes dombos terepen...

#4430
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Pályabejárás megvolt?

#4431
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Nah kiszenvedtem egy káva kört.Te voltál azon a mai körön?mennyi idö alatt volt meg?még mindig 25 ös átlag alatt vok:( mikor lessz az a verseny és mennyi a táv?

#4432
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Értem.

#4433
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Kilöve mert ép ebéd.3 1/24 felé teszek vmi karikát...

#4434
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ha nem mondok holnapig mást akkor fél1kor a rendõrségnél.

J.héten lesz a verseny amin szeretnék is elindulni, csak rég jártam már arra ezért szeretnék egy pálya bejárást csinálni. Szépen megjegyezni minden bokrot az út szélén...:D tehát lassan menni , mert kicsit meghajtottam a lábamat és fájdogál. Neked olyan 70km lenne.

#4435
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Ird be hogy mikor érsz monorra és ha estleg megis meggondolom magam akkor tudom mikor hol legyek.

#4436
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Tényleg nem akarok hülyeséget mondani,jelenleg még semmihez nincs kedvem meg ha megyek akkor szerintem kisebbre.De miért nem indulsz a versenyen inkább?

#4437
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Holnapra szép idõt mond, de. egyeztethetnénk.

#4438
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
OKés,

Én Tervezek egy Monor felé induló majd Gyömrõ, Mende, Kóka, Dány, Isaszeg,Pécel és vissza Maglód Monor felé..
Lesz hétvégén egy amatõr Outi verseny ezen a részen azt szeretném bejárni.

#4439
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ha golyoim kiengednek esetleg valami lájtos de rossz idöben nagyon nem kivánnák már semmit.turáknál keres 1 srác embereket horvátba,ki kéne gurulni pancsizni 1et....:)

#4440
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Grat, alakul a molekula:D

Holnap terveztek valamit?