Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4381
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ázsia bt-nél állitolag van minden..

#4382
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

szike teryaki csirkét csináltál már?egyszer ettem és eszméletlen finom volt.ezen felbuzdulva vettem teryaki szoszt,hogy csinálok én is.hát valami bün rosszra sikerül mindig de nem adom fel:)van valami jo tésztás recepted?


Az a gondom, hogy azért az eredeti alapanyagokat nehéz beszerezni... sokmindent próbáltam már és tipikusan a szószoknál bukik el a legtöbb kaja.

Recept? Az meg mi? Nem használok ilyesmit, mert általában kreatívan szeretem megközelíteni a dolgokat. Szakmámból kifolyólag meg tudom hogy mit hol lehet módosítani a laborban, így a konyhában is.

#4383
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ja,csak ilyenekkel foglalkoznak

#4384
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
szerintem otthon van a japán konyhába.

OKé , akkor úgy indulok el szombaton haza , hogy tudjak tésztázni. remélem megtalálom az üzletet. Tudom hol van az alsó rész, szerintem nem lesz probléma vele. Kifejezetten T-Keleti dolgokat árulnak?

#4385
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
szike teryaki csirkét csináltál már?egyszer ettem és eszméletlen finom volt.ezen felbuzdulva vettem teryaki szoszt,hogy csinálok én is.hát valami bün rosszra sikerül mindig de nem adom fel:)van valami jo tésztás recepted?

#4386
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sokféle udon tészta van,ha mondjuk bemész vegyél nekem 4-5 fajtábol 1-1et.aztán majd kitapasztalom melyik jön be.Esökabát:asszony 3-4 éve elázott egyszer,a mai napig nem heverte ki,nem gyerekjáték ám.

#4387
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Hûû, majd egyszer beugrok a vámház körútra a , ha fontos.
Udon tészta, jézusom.
Mennyi kellene neked? és persze milyen? Szombaton megyek hazafele, akkor lehet bemegyek érte.

Én nem vagyok nagy esõkabát párti, persze jó ha ott van hátsó szebben amikor jön egy hosszabb lejtõ, de egyébként nem sokat érnek. Akkor alulról vizesedek, és még a légellenállást is növeli. Múltkor Gomba körön végig esett az esõ, de nem volt rá szükség. Meg is száradtam szinte mire hazaértem.


Elsõ tüdõgyulladásig valóban így gondolkoznak sokan...
Tésztát próbáld ki te is, finom.

#4388
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Hûû, majd egyszer beugrok a vámház körútra a , ha fontos.
Udon tészta, jézusom.
Mennyi kellene neked? és persze milyen? Szombaton megyek hazafele, akkor lehet bemegyek érte.

Én nem vagyok nagy esõkabát párti, persze jó ha ott van hátsó szebben amikor jön egy hosszabb lejtõ, de egyébként nem sokat érnek. Akkor alulról vizesedek, és még a légellenállást is növeli. Múltkor Gomba körön végig esett az esõ, de nem volt rá szükség. Meg is száradtam szinte mire hazaértem.

#4389
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Caisse nadrág csak azért szokott érdekelni, mert nagytávon nekem annak a betétje jön be. Bár árban szerintem irreálisan magas. Tavaly viszont Decában találtam 6-ért.

Szereted a japán kajákat? Köszi a tippet, nem messze dolgozom a megadott ponttól... :D Egyszer egy nyarat töltöttem kinn, jó rászoktam az ilyesmire, aztán második alkalommal amikor kimentem, akkor végiglátogattam az összes helyet ami bejött. :D

#4390
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Japán udon tészta kellene,létezik bellöle több fajta is.3-4 félét is vennék,vámház köruton a nagycsarnok alagsorában van egy bolt de szerintem az kiesik neked budárol,budán a törökvész és kapy ut keresztezödésében a 29es busz megállojában van még egy ilyen bolt.Aldiban:) most jo kerékpáros ruha árak vannak,mellény 2000,mez 1800,esödzseki 7k.mellényt még multkor vettem nálluk 2.5k-ért szerintem jo,esö dzsekit is nálluk vettem(érdekes történet:D)tegnapi szemerkélö esöt birta,egy komolyabb zuhénál nem tudom mit alkotna.

#4391
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Mi kell neked?
Hova kell menni érte? Ha tudok elugrok szívesen, mert itt vagyok most fent és rugalmas az idõm.

Kemény áruk van ezeknek a mezeknek tényleg. Mondjuk egy Caisse-s cucc igen jól néz kis.
Én egy merida a kantáros nacit vettem év elején, 5e ft volt. Igen jó cucc.
Mezekben pedig a Kelly's klubos bevásárlás érte meg nagyon. 12e ftért egy véknyoabb thermo+egy hosszú mez.

Én most nem megyek vásárolgatni. Megjött a pulzusmérõ órám, 6e ft volt.:D Jó vételnek tûnik, bár eddig csak azt tudtam megmérni, hogy mennyi a pulzusom miközben ülök az ágyon és nézem a fájós lábam:D De egyre ment feljebb:D

#4392
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sasi ázsia bolt felé(japán) nem szoktál járni pesten?

#4393
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
azért pozitivum is van a mai napra,hazaértem a monika showra:D

#4394
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Felétek voltunk.Ugy értem,hogy az asszonyé már nem férne be,öt meg nem tudom lerázni:)Ez a venezia kerékpártarto 3 személyes,holnap kocsi megy szervizbe de ha olcson meguszom akkor lehet megveszem.Decathlon bekaphatja nem volt se xl se xxl-es mez,pedig mielött elindultam megnéztem és azt irta ki a keresö,hogy van.Buzi kamu reklám merketing....szike80 megnéztem neked a mezt meg alsot,valami franci csapat meze jean tex vagy mi,a kék és fehér dominál benne,az also 20k a felsö 17k,szerintem jobban jársz akkor már a biondos mezekkel.De ha érdekel lehet a héten megyek be a nagykerbe,gondolod-gondoljátok bejöhettek.adidas meg mavic ruházat,ti méretetekben biztos van cumo.mavic naci mondjuk brutál drága...adidas se olcso de az adidas cuccaim még 5 évessen is használhatok

#4395
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Ilyen helyeken azthittem azért adnak nektek mezeket. :D:D csc... caisse:D


Áhh, nem, nadrágot szoktam vadászni, mert azok jobb minõségûek...

#4396
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Darabokra szedve sem? Elég , ha a tiedet belerakod, én meg majd megyek szélárnyékba. Merre tekertél?

#4397
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
opel astra van de kettö nem fér bele

#4398
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Na végeztem,40km sikon.felétöl szél,hüvi és szitáló esõ.de,hogy az íre felkerüljön a pont vége elött még beszolt asszony,hogy ne tötyörögjek már....jo lessz a decathlonos mez amig nem kapok adidast.megnézem neked szike de honlapon csak ezt a bwin-t láttam.
milyen helyeken adnak mezt sasi? héten lessz mavic is a nagykerben,rendesek voltak kiszolgáltak multkor...

#4399
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ilyen helyeken azthittem azért adnak nektek mezeket. :D:D csc... caisse:D

#4400
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

csipöm nem 100%-os de lehet szurkolok majd valahol nektek az ut melett.futok meletettek a magyar zászloval és locsolom rátok a colát:D decathlonban(neten) láttam fehér országuti felsöt,milyen minöség lehet 3k-ért??mindegy holnap délután bemegyek,valamit már kell vennem mindenképp ..



Nyugodtan megveheted, csak jó legyen a szabása. Arra azonban felhívnám a figyelmedet hogy azért ezek nem csodaruhák. Egy jobb fajta aláöltözõvel még szinte a pamutból is szuper bringás felsõ komfortját kapod. Szóval ajánlom ezek nézegetését is.
De ha deca, akkor légy oly kedves nézd meg nekem hogy vannak-e nalini mezek és nadrágok akcijóban náluk (ált. Ag2R, Caisse ...stb. felirat nem igen érdekel csak a minõsége)