Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4401
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Én vonattal oldom meg, haza meg lábon szerintem.
Milyen autód van, hogy nem fér bele tartó nélkül? Smart?:D

#4402
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Nállatok is van egy idösebb csaj sasi(kb 80)majdnem minden nap tol egy nyáregyháza monort meg néha gyömröt.Az a 100k még jo is lenne de lekéne tekerni gödöllöre meg vissza az már ugy 200k.Néztem most 20k-ért egy kerékpártartot,peruzzo venezia a neve...utánnaérdeklödök,hogy milyen minöség és lehet megveszem.Akkor mehetünk össze vissza.Na készülödök valami laza körre...

#4403
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nem tudom mit adhatnak ennyi pénzért, Én 5e körül vettem egy 3+1kis zsebes mezt Rogelli-tõl. Az bejött nagyon, elnyûhetetlennek tûnik.

#4404
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Igen egy új cucc fel tudja dobni az embert. Jobb kedvel lehet kimenni tekerni.

Robi ez nem verseny. Mindenki megtalálja a maga tempójának megfelelõ csoportot és élvezi a tekerést. Vonattal fogok reggel felmenni itthonról. Így alakult. Holnap feltáborozok Budára és csak szombaton jövök haza, szigorúan bringa mentes napok következnek. Tanulás Tanulás hátán.

Én is ezért élvezem a városban tekerést, azért itt nincsenek olyan gyakran lányok az úton. Sajnos.

P-R-hölgy komoly lehet, más életforma. Franciák:D

#4405
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
csipöm nem 100%-os de lehet szurkolok majd valahol nektek az ut melett.futok meletettek a magyar zászloval és locsolom rátok a colát:D decathlonban(neten) láttam fehér országuti felsöt,milyen minöség lehet 3k-ért??mindegy holnap délután bemegyek,valamit már kell vennem mindenképp ..

#4406
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Nem tudom még, hogy lesz vasárnap. Szikevel megyünk a k100-ra vszínû. Megbeszélhetünk utánna egy találkát Isaszeg környékén, és onnét haza.

Ma láttam egy hölgyet acél outin küzdeni a széllel, Pilisen. Helyes látvány volt.


Jut eszembe... egy igazi férfi... megér egy külön postot.

Párizsban találkoztam egy tekergõs hölggyel, valahol a nyugdíj és a koporsó között van már. Ezen felül egy neutron reaktornál dolgozik, ahova mentem végülis dolgozni. Mesélt a Párizs - Roubaix-ról, mivel sokszor végignyomta már. Munkába is bringával nyomja. Viszont egyszer nyáron nem volt rajta nadrág, csak valami rövid. Azt a kivillant bokát és ronda lábat látni kellene, erre mondta a kollégám egy másiknak, hogy "node egy igazi férfi..."

#4407
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

a váz volt jo vagy a csaj?:)


Gondolhatod, hogy a kettõ együtt, egy vérbeli kerékpáros elõször nézi a bringát és aztán ami rajta van...

Amúgy Sasi, egy igazi férfi nem válogat... :P

Nekem múlt héten volt egy hasonló eset. Megy el mellettem egy bringás, amolyan elektromos hajtású. Annyira utána néztem, hogy a szembe jövõ nagyon nagyon csinos hölgyet majdnem felnyársaltam, de persze csak mosolygott, értette a helyzetet. Aztán meg persze a csaj után bámultam... :D Tiszta veszélyes a város. Kerüljétek el nagy ívben... :D
De van még pár ilyen hasonlóan vszélyes story-m.

Node viccet félretéve. Ilyesmit a velo honlapon találsz, a k100 az események fül alatt vagyon. Ha valami miatt nem akarsz odatévedni akkor a ttt.tr.hu oldalon keresd ki a Gödöllõ k100-at.
Ha szél lesz, akkor meg fogsz szenvedni. Ha nem lesz, akkor mindenképpen nekimennék a helyedben mert jó kis tekerés és a legdurvább emelkedõ csak 8%-os, amit bírnod kell. Kapunk bõven lötyit és eleséget is szoktak adni pár dolgot. Szóval egyike a legkellemesebb tekeréseknek. Mi Sasi-bácsival a 17kerben találkozunk és onnan át Gödöllõre, majd valami beszélgetõs tempóban neki a körnek.
Bár nincsenek hegyek ebben a tekerésben, azért emelkedõ van pár benne, tehát ha jönnél akkor az elején ne lõdd el minden energiád. Azon túl viszont lehet menni. Sokan szoktak részt venni rajta.

#4408
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
a váz volt jo vagy a csaj?:)

#4409
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
NP.birok szenvedni asszonyal is:) ez a k100 honnan hova megy és hány orakor indul?csak,hogy tudjam a szögeket hova szorjam ki:D

#4410
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nem tudom még, hogy lesz vasárnap. Szikevel megyünk a k100-ra vszínû. Megbeszélhetünk utánna egy találkát Isaszeg környékén, és onnét haza.

Ma láttam egy hölgyet acél outin küzdeni a széllel, Pilisen. Helyes látvány volt.

#4411
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sasi. vasárnap ha optimális az idö asszem beválalnák már egy 100 ast.persze csak ha felvezettek:)

#4412
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás

Ez durva volt... ma nyomtam egy: Dabas-Inárcs-Kakucs-Újhartyán-Újlengyel-Nyáregyháza-Pilis-Káva-Pilis-Nyáregyháza-Újlengyel-Újhartyán-Kakucs-Inárcs-majdnem Ócsa-Dabas útvonalat...:D
3,5 óra==> 100km

Káva felé tényleg jó kis domb(ok) van(nak)!;)


Azt hiszem láttunk pilis meg káva közt...toltad mint állat:)

#4413
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
ajjaj:D

#4414
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Ne is mondd, nekem tavaly esõben tekerés munka miatt és vasúti sín, 35-nél hatalmas repülés olajfolt miatt. Alig lehetett észrevenni, de akkor már késõ volt. No a lábamról elég nagy felületen le a bõr, és vérzett de kegyetlenül. Mindez vasárnap. Másnap indulás Németországba dolgozni. Vonaton átvérzett a nadrágomon, az emberek meg teljesen elképedtek. Este megérkezés szálloda, mosás, borogatás. Egy hét után begyullad, genny minden. Közben laborból vegyszerek beszerzése, minden este sebfelnyitás, tisztítás. 2 héttel az esemény után begyógyul, nem vérzik, nem levedzik, és irány haza...

Szal azt akartam mondani, csak óvatosan, csúnya sérüléseket lehet összeszedni.

#4415
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Azért tudom mi az az "uszi":D

Sajna a suli nem vár.... Legalábbis a gyakorlat.

#4416
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
uszi=uszoda. suli megvár:)

#4417
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Usziba..?? Megyek suliba:D

#4418
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
gratz a turához.mi szombaton jártunk igy ,szerencse volt nállunk pénz és egy benzinkuton ettünk mindenféle hasznos dolgot:D gyertek holnap reggel usziba meg egy kis szauna 9 felé megyek

#4419
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na megvagyok:D

150km volt az oda-vissza terv.. Ebbõl lett 167km, mivel Feri montival jött szolidaritásból Én is átnyergeltem a 40mm széles kerekekkel szerelt Cross bicóra, ne rohanjak el úgy tõle. Meg ez a gép olyan 15kg ami gondoltam jó lesz edzésnek:D
Tehát nem siettünk 25-28 közt gurulgattunk. Nagyrészt eseménytelen volt, kicsit fújdogált a szél , de nem volt nagyon kemény. Megérkeztünk 75km környékén Tiszakécskére, lementünk a partra Feri kicsit megmártózott a folyóban:D, majd irány haza.
Itt kicsit hibáztam mert nagyon elhúztam a második banán megevését, 130km után még csak 1 banán volt bennem. Ez Ceglédbercelen egy vasúti átjáróban ütött vissza. Voltam olyan barom, hogy lementem bringaútra és ott közelítettem meg az ojjektumot. Olyan elbaszottul van rávezetve a bringaút, hogy beleakadt a kerekem a sín mellé.. a vastag kerék... Nem figyeltem hülye voltam. Estem is szépen, jobb térdel a sínek melletti kövekre.. Keményen beütöttem. Nem figyeltem, hülye voltam. Ha eszek , nem történik meg. Észre sem vettem milyen fáradt vagyok csak amikor ott feküdtem majdnem elaludtam:D. Aztán kis szitkozódás, banán evés, és go a további 35km-re. Szép látvány volt a vérzõ lábú bringás:D
De sikerült hazaértünk.
Max Respect Ferinek, aki egy klipszes pedállal felszerelt Montijával, igaz megfontolt tempóban , de teljesítette!

#4420
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
upsz.most nézem az csak oda 150.akkor ott aludtok vhol? vagy letoltok 300km 1 nap alatt?még jo ,hogy fáj a lábad sasi:P