Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4201
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
"Finom volt. Hazafelé még torkaszakadtából, ami belefért. Ki is jött a 30 --as átlag éccakára. Elég jól nyomtad... ma tényleg csinálj egy levezetõt ha teheted."

Elcsúsztál felette. Írta már , hogy minden ok.

Bringabutikban szerintem lehet vásárolni, de miért akarsz , ha házhoz is hozzák.

#4202
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nincs valami hir szikéröl,hazaért rendben?

a bringa butikban néztem lámpát,ott lenne a legolcsobb,elvileg web bolt de van cime is (nyár u5) nem tudjátok ott lehet vásárolni?szike te mindig cseréled az elemet a lámpádban vagy töltöd?mert látom van valami elem töltö is vagy mi...

#4203
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Igen ezért is vettem fel a kukás cuccot.

BM aprót nézegesd, ott elég jó kerekek is szoktak lenni.

#4204
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nem,az szürke fehér és ultegra kerékel van.azért 150k kérnek de lehet 100ba el lehetne hozni,megérné mert adnak hozzá cipö,ruha,gyári kerekei,shimano km ora,bár tavalyi 903 ak mindig kapni 170k ujonnan,905 full ultegrával(kivéve kerék)meg 250-260k ban,nem is csunya az idei fehér/fekete 905

az ébredés kemény volt,mint akinek összetörték minden csontját,fasza gyerekek vagytok ti de egy ideig inkább mellözném a társaságotokat:)
szerncse ismerem arra a terepet meg pszihikailag jot tett a sötét,nem láttam az emelkedö végét:)

szike van benned anyag,vered a 90kilomat? mondjuk a combod akkora mint nekem meg sasinak együtt:)

amugy télleg jo buli igy este de lámpát mindenképp kell vennem,neked se árt egy hátso sasi mert nem látni bellöle semmit,sisak is jo lenne,pont tegnap néztem a komolyabb sisakok elég sokat estek most árban

multkor elültetted a bogarat a fülemben,lehet veszek 1 karbon villát,15k ért vannak uj meridák aluszárasak meg kéne valami jo de olcso kerékszett,lehet épitetni kéne valakivel..

#4205
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
http://piacter.bikem...t=236671&cat=56

Robi ez nem az a monori cucc amirõl beszéltél?

#4206
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Finom volt. Hazafelé még torkaszakadtából, ami belefért. Ki is jött a 30 --as átlag éccakára. Elég jól nyomtad... ma tényleg csinálj egy levezetõt ha teheted.

#4207
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ugyan, holnap vihar után menj ki tekerni kicsit megint.
Meglepõdtem rajtad, örültem , hogy ilyen szépen tudtál jönni velünk. Ráéreztél a szélárnyék dologra ez jó. Így lehet erõsödni.


Remélem Szike is hazaért egyben...

CSév elõtt nyomtam alsófogásban a nagy sötétségben, mikor 2 szürke ruhás embert vettem észre magamtól 5m-re:D Jó, hogy nem ütöttem el õket..

Nagy élmény volt az egész. Köszi!

#4208
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
remélem mindenki hazaért rendben!felcipeltem még a gépet a 3ikra,aztán bevertem egy nagy adag fagyit.a forduloig ugy éreztem ha nem is pariba veletek de egész jol ment,visszaut már szenvedös volt...terminátor következö részét ti kapjátok,na elrakom magam 1-2 napra...

#4209
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na beizzítottam a kukás mellényt + a többi kelléket:D

Eszek egy kis lecsót aztán jajj annak aki jön:D

#4210
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Nos igen, de akkor vennék ilyesmit, ha az ára is 5 körül lenne, egyébként annyit nem adnék érte amennyit kérnek...

#4211
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
én nagyon jot kajoltam tegnap mikor hazaértem,borsos grill kolbász mellé lidl-es zatziki(prábáljátok ki ez még ér valamit a lidl-ben)utánna asszonyal letoltunk egy üveg birra morettit nasinak vanilia fagyi csokiöntettel nyami nyami...

szike te kersetél multkor valami csapatmezt ugye?bringalandba most érkeztek 2009 es cs mezek,áruk is elég korekt..

#4212
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
pillangóknál??? Nem tudom mire gondolsz, ez valami titkos kód?:D

2/3Sasi? Na megnézem Én ki az a legény:D,

Igazából lehet, hogy a túlságosan nagy taposásból adódik a fájdalom, próbáld ki, hogy csak egyik lábad van beakasztva.. Másik pedig lóg a levegõben és hajts úgy egy kicsit, rá lehet érezni, hogyan is kell rendesen pedálozni.

Jó lesz ez az este, már most majd elalszok, most értem haza Zsófitól 67km így éhgyomorra jó volt.

#4213
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
miért más is volt arra gyümölcsfákon kivül?teqila télleg jobb mert kell hozzá citrom(kis c vitamin)na meg só is,ebben a melegben szintén elengedhetetlen.

én feltettem a kezem,kicsit elöbb indulok tekerek még elötte 10 km ne savasodjon be olyan hamar a lábam mert én emelkedövel kezdenék de a 21.30 tökéletes.

betéttel szorosabb, de sokat nem ér ,max 5-10km-el késöbb kezd el fájni a lábam,szerintem akkor beállitási problémáim lehetnek.(most teljessen elöre van huzva a stopli)

találkoztam ma 1 sporival pilis-káva közt,otthagyott mintha egy 2/3 sasi lett volna,nembaj 0,4km el jobb lett az átlagom:)

apropo pénzt vigyek?megállunk megint a pillangoknál?

#4214
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na halihó,
jókat mosolyogtunk a hsz-iteken:D
Vodkát kiprópáljuk:D bár Õ azt mondja, hogy inkább Teqila jönne be. Méhecskéknek viszont annyira nem õrült, azt mondtam, hogy arra nagyon sok gyümölcsös van:D

Nem tudom furcsa lehet ilyen pedál beállítással tekerni.

Na akkor holnap? Tegye fel a kezét aki igen: Jó most leteheti és a billentyûzet segítségével leírhatja.
21:30 Monor Rendõrséggel szemben.
Szike bejössz ugyanúgy , mint múltkor, és jössz Gomba felé, lesz egy Zebra bent a központban. Utána jobbra lesz egy parkoló egy Budapest Bank , az elõtt leszünk. Amennyiben nem, hívj és felkeressük egymást.

#4215
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Nem valszínû, lehet hogy túl szoros a cipellõ, vagy akár a rossz stopli beállítás is lehet ludas. De egy próbát megér.

#4216
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sasi jo kondiban van ö elbir háromal is,reméljük péntekre lefárasszák:)(körülzsongták mint a méhecskék)lehet az én talpam rossz stopli beállitás miatt fáj?épp ma vettem talpbetétet hátha segit valamit.

toljon be tekerés elött egy fél vodkát,lehet akkor pont egyensulyba lessz:):)

szike te is meg tudod közeliteni a dolgokat:)

#4217
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Nincsen azzal a stopli beállítással semmi baj sem. Az ember talpát nem arra alkotta a természet, hogy mozgást végezzen vele.
Ellenben gondolj bele, ha valakinek amputálják a lábát bokánál, akkor máris betehet egy stoplit az implantátumra és szuper kerékpáros lehet. :D

Nekem inkább bringám nem volt, azaz elsõ outim az elsõ sprintnél megadta magát, utána egy évtized telt el, mire megint lett. :D

Mondd el a madárcsontúnak, hogy a szöcskelábak is sok gyakorlással nõnek, mint ahogyan az egyensúly is jön.

Aszittem Sasi 1db - val tekert, de hogy már egész csoport... no azt nem gondoltam volna.

#4218
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Akkor inkább azt mondom, hogy nem túl jó az egyensúlyérzéke. Elég bizonytalan.


Nem nem, nézd meg a stopli elhelyezkedését, teljesen a talp közép részénél van. Ez furcsa, nem elõrébb, mint nekünk.

#4219
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
én is csak pár éve tekerek pedig vidéki gyerek vonék.meg akarod venni a cipöt vagy mi?

#4220
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
http://www.velo.hu/U...40x480t0_ic.jpg

Szerintetek? Egy Tour-on használt cipõ.