Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#4181
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
hetven5790443 a Tesóm száma, hívd fel és vele. Szerintem nincs nagy akadálya.. Tegnap mentem egy szolid Gomba kört letesztelni az új elsõ gumimat, mert a régi már kicsit megszakadt és nem akartam bevállalni a holnapot vele.
Ma meg csak lazulás, illetve munka... De csak székben ülve.
Kíváncsi leszek a holnapra, 4kor kelés.. zz:D Nem különösen foglalkozok a bevitellel, majd közben inkább. Persze nem fogok éhezve lefeküdni:D

#4182
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na jo szelet a holnapi napra sasi,vigyed befelé majd a kaloriát:)én mikor egyszer hosszut tekertem elötte sajtos tejfölöst tésztát toltam,100km-ig kitartott:)

megjött a lámpa nagyon fajintos,ma este letesztelem.szike neked meddig szokta birni élesben?

sasi tesod tud csinálni narancsos csoki tortát?augusztus 7-8 vagy 9ik ére kéne,mindegy melyik nap,természetessen fizetem,meg lemegyek érte.

aztán valamikor tekerhetnénk,ma megyek kb 9 kor,ha Feri gondolja jöhet

na jol van vigyázz magadra ennyi km-nél hajlamos nem figyelni az ember

#4183
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Nem vágom az olasz nyelvet, de talán értem így is:D

#4184
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
scherzi a parte mario cipollini,nézzétek meg youtub-on

#4185
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Második esetrõl Te is tudnál:D, pláne akkor nem tekernék Én ennyit, de nem ám:D

#4186
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
koszorus párok lesztek vagy te nösülsz?

#4187
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


Na és így? Már érthetõ?

#4188
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
hmm,nehezen tudlak elképzelni koszorus lányként de ha neked ez jön be:)jokor jött az a kis mazsola.ja tolhatjuk máskor is

#4189
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Minden elismerésem Feleségednek! Ez tényleg szép menet volt, élveztem az üldözést is. Síkon megtettünk mindent , hogy elkapjuk. Tetszett, hogy összetudtunk állni és akár 40 felett is együtt maradtunk.

Ferinek is tetszett a mai kör. Élvezte nagyon az együtt menetelt. Pályázna máskor is ilyenre.

Cél teljesítve, mentem 90km-t úgy, hogy simán elindultam volna még1-re nyugodtan. Ezt kell most tartani, majd Pénteken meghalni.

Holnap megyek fel Pestre du., másnap meg hozom le a koszorúslány cuccokat, így nem bringával megyek:D Holnap így szabi van. Nem is baj kell most a pihi, majd még szerdán vmi hosszabbat Csütörtökön esetleg csak kicsit finomat...

#4190
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
huzos menet volt,befordultam a sarkon olyan remegés jött rám,be is vertem 1 tábla csokit egyböl:)asszony látta kivagyok de azért még megmártotta bennem a kést,azt hittem keményen toljátok majd,nem kommentáltam inkább.

Feriben van craft,fordulo után már vele se nagyon birtam tartani,látszik hogy nem ragadt le a gomba köröknél mint én:)országuti kell alá..

holnap laza sik asszem..

#4191
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Most a hátamon csináltak uolyan beavatkozást. Most fogok, kicsit hosszú lesz a péntek:D

#4192
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Tudsz te lassan tekerni amúgy? :D
Milyen varrat, már kérdezni akartam. A kezed már elméletileg rendben van. Vagy most építettek be valami stimuláló berendezést? Vigyázz, mert droidnak tartalak már így is.

#4193
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Legyen a rendõrségi verzió.

#4194
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
kb4 ora 5 perc rendörség vagy 4.30-4.40káva

#4195
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
4kor Monorról?
Gomba felé?

Lehet veled tartok akkor 4kor a Rendõrségnél, majd írd be..

Most úgy is, laza tempóra és hosszabbra kell beállnom, mert Pénteken megyünk Tisza-tó körre . Így nekem a Péntek ugrott is. 350km környéke lesz.

Holnap nem tekerek, megyek varrat szedésre, aztán meg fel Pestre.
Ha ma 4 rendõrség akkor írj.

#4196
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
4-kor indulok reményeim szerint egy szentmárton oda visszára ,sasi?megrendeltem a cuccost remélem péntekig megjön,akkor jo lenne megint tekerni egyet este ,ugyis 38fok mond péntekre,kedden ha mész esetleg vhova sasi ráérek egész nap:)

#4197
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
tudom de emez még igy is olcsobb.régi lámpám megtaláltam de asszony már le is nyulta,találtam még csomo prizmát,vázra meg küllöre is ugyhogy ha kell ilyesmi pénzt ne adjatok ki érte meg km ora is van...

#4198
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Sajnos Én nem tudom pontosan milyen fékpofa kell neked.

RideBike-ról, ha rendelsz 10 e FT felett ingyenes a kiszállítás.

#4199
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Elemet adnak gyárit. Elemet csak nagy akksi gyártók márkáit szoktam venni, szóval Duracell meg ilyenek tõlem elmehetnek a pi.... Tölthetõkre pedig annyit tudok mondani, hogy méginkább csak ezt az elvet érdemes követni és akciósan vegyél, akkor hulladékáron megkapod.

Nyár utcában tudsz személyesen is vásárolni, akkor azonban nem feltétlen ezen az áron jutsz hozzá és az sem biztos hogy egyáltalán van ilyesmi benn náluk.

#4200
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na megnéztem ott csak áruátvétel van,hát kihozza posta de az +1800 te meg ugy is ott ácsorogsz minden nap a nyár utcában:)hl el 530 néztem,tl ld 130 , longus fényvisszaverö szalag meg vennem kell fékpofát,meridát néztem(16oldal bs-md006 road fékpofa)nézd már meg jo az nekem?ahhh még elemet is kell néznem...nem csináltam levezetöt mert mire magamhoz tértem már vihar volt de ma megyek...szike ez a gp gp15a gp jo a lámpába szerinted mert itt nem látok lr-06 aa tipusjelzést.mindenkinek kössz a helpet ty.szike te mindig veszel elemet?mert látom vannak valami elemfeltöltök