Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4101
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szia Cole!

ne aggódj, nem ciki ez az eldõlés:D Én is szoktam csinálni... azaz volt már rá példa.
Jó lenne , ha jönnél , ne izgulj a tempó miatt.Beállunk mögéd szélárnyékba és meg se elõzünk:D Tényleg megállunk néha, vízért pedig amikor csak szól vki. Nem úgy kell ránk gondolni, mint egy Astana csapatra akik szélárnyékozva tekernek 50el:D

#4102
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
én meg asszony általában megszoktunk állni,valami abc-nél tolunk vmi kaját egy kis cola cigi aztán mehet tovább,15-20 perc egy ilyen megállo,van hogy mindenki megáll dumcsizgatunk....vizvétel meg ahogy fogy ugy állunk meg vagy kicsit utánna:)

#4103
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

országutid van?miféle?


Egy fekete-fehér Orbea-m van, alpha váz, SH 105 szettel. Még nem merem biztosra mondani, hogy megyek, de ha igen, akkor ott leszek a SPAR-al szemben, ahogy mondtad.

Egy ilyen 100km-est egyhuzamba nyomtok el, vagy meg is álltok pl vizet vételezni? :)

#4104
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
szoltam zsoltikának sasi de azért te is beszélj gergövel

#4105
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
oki átadom mindenkinek. beszéld rá ferit is,hogy jöjjön.kicsit kapartattál volna a keroval a kertben és 2 legyet ütöttél volna egycsapásra:)elég szeles volt a mai menet meg még a tegnapi is bennem volt.holnap hajnal mit takar?10 ora?:)mi 60-as karikát tervezünk holnapra a délelött folyamán.

üdv cole! mi is amatörök vunk 100kilcsi nekünk is még nyögvenyelös.persze vannak köztünk droidok is de minimum génkezelt egyének:)

vasárnap megyünk egy 100as karikára szivessen látunk,6 kor indulunk monorrol, szerintem max fél 7-kor maglodon vunk,álj ki a 31 es-re a spár-al szemben(van ott egy leállosáv korláttal,birsz támaszkodni is:))vagy mond meg neked hol lenne jo.itiner:maglod-pécel-isaszeg-dány-toalmás-sztmártonkáta-tápioszecsö-tápioság-tápiobicske-pánd-káva-bénye-gomba-monor-péteri-gyömrö-maglod

országutid van?miféle?

#4106
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

Apartman, ellátás nélkül és 2en megyünk. 24.tõl... 6 éjszaka. Szerintem , és az eddigi tapasztalatok alapján egész jó ár.

Lenne velo.hu ról egy maglódi sporttárs is... ha észleli itt , akkor jöhetne!!


Szike??!!


Sziasztok!

Én lennék Maglódról, köszönöm Sasi az invitálást!

Pár szót rólam:
Kezdõ amatõr kategóriában vagyok bõven még :( azaz eléggé gyengén mennek az emelkedõk és a nagyon hosszú távok (>100km) se fájdalommentesek, de dolgozok az ügyön, ahogy idõm és erõm engedi.

Amikor erre jártok és többen mentek, azaz nem egy átlagjavítós körön vagytok, akkor szivesen csatlakozok a közös tekeréshez. Figyelemmel követem a fórumot! ;)

Ja, és olyannyira kezdõ vagyok, hogy ma voltam Bp-en és a Kerepesin egy piros lámpánál nem sikerült kioldani a cipõt, így eldõltem mint egy liszteszsák. Ez nem is zavart volna ha 5 pici pötty formájában ne sérült volna a hátsó villán a festés. Jó, annyira nem gáz, de engem rettentõ mód zavar/bosszant az ilyen. :(

#4107
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Igen, meg lett szerelve neki a bringa... Tiagra hajtómû, új lánc, középrész. Most is teker vmerre:D

Nekem meg nem sikerült a mai menet:( befejeztem a munkát, mikor jött Mutter, hogy na és a kerttel mi lesz? Tökönlõttem magam... Nem bajd majd holnap hajnalban:D

Ha Zsoltival beszélsz, üzenem Gergõnek, hogy 6ra megyek Monorra, fél körül már elindulok itthonról.
Mármint Vasárnap.

#4108
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
jaja idöutazás:) találkoztunk ferivel,bico bent figyelt neki a csomagtartoban.

#4109
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
.17.00-kor indulunk egy 72-es karikára,jön zsolti is fél 5 felé vunk ny1házán,

Idõutazás?? Nem inkább 16:00kor?:D
Nekem most nem jön össze akkor indulok kb, csak rövidebbre, meg sietek is..

#4110
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
visszafelé nem kereste a 7-es buszt?:D jo az ,majd belejön,végén majd otthagy téged.jövöre lehet mi is elmegyünk arrafelé,köszeg vagy velem,mondjuk velem korektebb árakkal rendelkezik.17.00-kor indulunk egy 72-es karikára,jön zsolti is fél 5 felé vunk ny1házán,irsa át sztmárton felé aztán a szokásos

#4111
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ahh nem akarom kikészíteni, csak szépen finoman adagolom be a dolgokat:D Kel az elõjáték majd...:D

Mondjuk Pilis felõl felmentünk múltkor Káva felé , a legmagasabb pontig. Már nagyon büszke volt magára.

#4112
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
korekt ár korekt apartman,hegyi turákat teszel össze?,hogy barinöd jol érezze magát:D

#4113
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
http://www.erdosapartmanhaz.hu/

Itt van-e, Persze, hogy vele! + azért visszük a bringákat is:D. Már nézem a túra terveket.

#4114
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ja korekt ár,van kép vagy oldal cim,hogy miként néz ki vagy még nem láttad?barinöddel mennél?

#4115
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Apartman, ellátás nélkül és 2en megyünk. 24.tõl... 6 éjszaka. Szerintem , és az eddigi tapasztalatok alapján egész jó ár.

Lenne velo.hu ról egy maglódi sporttárs is... ha észleli itt , akkor jöhetne!!


Szike??!!

#4116
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ja megint ugyanarra vasárnap hajnalban 6kor:) mátrát nem merjük még beválalni,leghamarabb jövöhét vasárnap de inkább utánna valo hét.

ez a 33k hány fö?apartman?hányan mentek?mikor?

#4117
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Igen, Mosonmagyaróváron fogunk nyaralni 33eft egy hétre a szállás az is elég közel van a határhoz. És mi a terv? Vasárnap? Megint hajnalban? Nem most akartatok menni a Kékesre?

Ismét akkor Maglód - Pécel stb?

#4118
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ja hernád felé,ocsa meg üllö közt néztük a csodaszép lányokat:D nekem zsoltika szolt,ugyhogy gondolom ö is akarja.mi köszegben gondolkodtunk,lemenni kocsival v vonattal ,nézni vmi olcso apartmant egy 2 napra és tekeregni ausztriába,150kilcsis karikákat néztünk,500-800méter közötti hegyecskék vannak 6% feletti emelkedökkel elég hosszan

#4119
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na grat az elég szép!!!!

Hernádnak mentetek és úgy Ócsa?

Oksa.. mehetünk. Zsolt is akarja?:D

#4120
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
93km sikerált ma 2nap pihi után,26-os átlag igaz full sik volt,kb 20kilcsit mi is esöben tekertünk.vasárnap megint akarnak gergöék egy ugyan olyat mint multkor.