Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4061
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
OK, ma du? Merre mentek?

#4062
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
na beirom a vasárnapi etapot,06.00-ás indulás monorrol a rendörség elöl.monor-péteri-gyömrö-maglod-pécel-isaszeg-gödöllö-valkó-tura-zsámbok-toalmás-sztmártonkáta-nagykáta-tápiobicske-pánd-káva-bénye-gomba-monor.127kilcsit számoltam rá.

#4063
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
szoval ferinek is van gyogyszere ami néha elgurul:D amugy tetszett gyereknek is de belátta,hogy az élvezethez kicsit többet kéne tekerni.

#4064
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ne beszélj hülyeségeket, 26,2es lett az átlagunk... Szerintem nem rossz...

Helyzetjelentés Feri:
- Csévig 40el mentünk folyamatosan! Na jó néha 38al is, aztán a csévi tábla után Feri elõreállt és megnyomta 50ig.... kezdek parázni....

#4065
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
na hazaértem,gyerek meg hazaesett:)szerintem egy ideig nem ül gépre:)mindegy legalább tudja milyen kemény dolog kenyeret tenni az asztalra:D bocsi a lassu tempoért.

#4066
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na ennek külön örülök! Nem fogunk sietni. Feri még nem jött haza, ha itt van megbeszéljük. De Én fél5re biztos ott leszek, vigyetek órát azért...:D

Legközelebb a Lányod jön?:D

#4067
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
oki,4-kor indulunk monorrol sztmárton és vissza.asszony helyett gyerek jön, háááát nem fogom irigyelni jo ideje csak a fesztiválokban erösödött:D lessz neki szenvedés.

#4068
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Még meg is verhetnek és a szembe jövõ autó alá is tolhatnak... :D

#4069
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Miért lennénk profik, ha Te nem?

Tegnap kicsit elgondolkoztam néhány dolgon, Gombán a szokásokkal ellentétben, csak 35-40 közt gurultunk lefele, mert kihajtottunk magunkat elõtte és csak pihentünk. Szoktam Én ott vicsorogva 50el is suhanni. Szóval egyszer csak ki tolatott elénk egy autó, de úgy telibe keresztre az útra, esély se legyen kerülni. Szerencsére fék és balett mutatványok segítségével ki tudtam kerülni. Elkapott az ideg mivel azon napon már a 4. jelentkezõ volt életem megrövidítésére. Igen hangosan elküldtem mindenhova minden fel és lemenõjét ahova csak lehetett. Egy szerencsétlen nõ volt meg sem tudott mozdulni csak a kormányt markolta, nyomatékosítva a helyzetet még jó nagyot rá is csaptam a motorháztetõre, lehet be is horpadt. Még mindig , jobb, mintha a hátsó szélvédõn keresztül kapartak volna le engem az elsõ szélvédõrõl. Megfontolandó a sebesség , igaz nagyon jó megnyomni és suhanni sebesen, de ilyen lakott területen minden megtörténhet.

#4070
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Basszus, itt már mindenki profi, csak én nem?

#4071
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Talán du, már tényleg nem lesz esõ. 18h? indulás? Az kicsit nagyon késõ nem?

Lehetne, hogy Káván találkozunk vmikor. kb 5 körül.Onnét Szentmárton, fordító és vissza Monor felé.

#4072
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nem panaszkodok valoban sokat erösödtünk,gondolom a rendszeres vitamin meg táplálék kiegészitök is sokat dobtak,persze a km gyüjtésnek nincs párja.emlékszem mikor idén elösször letekertem káváig,annyira rosszul lettem,hogy le kelett feküdnöm:)télen kell majd kezdeni magammal valamit,hogy ne eresszek le.

vasárnapra kánikulát mond,ugyhogy szerintem maradhat a 06.00-os indulás,ti indulhattok késöbb is ugyis levadásztok minket:)itinert majd beirom,elöreláthatolag 130km lenne,gödöllö meg valko közt vmi 6%feletti emelkedöket ir,nem jártam még arra.

sasi miért nem mész be párszor tekerni a biondoba?pár éve mondta egy srác 10x volt kb és rengeteget tanult...

szike én nem panaszkodom ha otthagynak,aki erösebb menjen,mondjuk 200km-nél jobb ha van melettem vki de annyit meg nem megyek:)remélem te is jössz már vasárnap.

cole remélem te is jössz vagy jöttök(párod)jo lenne ha összejönne egy 7-8fö.

sasi nézem énis az idöjárást ha 18.00-ig felszárad még simán belefér egy karika...

#4073
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Rendben majd sasolom a fórumot, na meg az idokep.hu-t is... Talán du már nem lesz semmi.

NEM panaszkodni kell:D Erõsödni!!, és erõsödtök is szépen folyamatosan. Szóval türelem és edzés.. Kevesebb madártejes fagyi:D.
Nagyon jó lehetett ilyen tekerés után Zsoltit hallgatni. Közben se sokkal jobb mondjuk...Azért is megyek inkább tempót olyankor, hogy csöndbe maradjon.

Jó volt Ferivel menni, megrángatta úgy az emelkedõket is, csak lestem és kentem neki, hogy elkapjam. "Az erõ az vele van":D, Gombára menet, nagyrészt Én vezettem felfele, de mindegyik kis pukli elõtt láttam az árnyékán, hogy kiáll és nyomja.. Nagy segítség volt az árnyék mert így tudtam még kontrázni. Nem szabad lefogynia....

Erõ után szépen lassan a technika is vele van, a kezdeti balszerencse után kiderült, hogy jó vétel volt a szerkezet.

#4074
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

ja te megfogod öket szike de minket otthagysz,te is droid gyanus vagy:)

következö gépen compact hajtomüben gondolkodok(campagnolo)50/34 van csak?mert a 34 szerintem nekem már nagyon pörgös lenne.

szike mennyire egyszerü vagy nehéz beállitani a váltot?nem stimmel de nem merek hozzányulni nehogy elcsesszem mégjobban


Nagyon könnyû beállítani. Két végállás van, legkisebb kerék és legnagyobb. Ezeket kell jól belõni hogy ne essen le a lánc. Ha ez megvan, akkor meg azt kell csak belõni hogy minden kattintásra váltás a bovdenfeszítõ csavarokkal. Gyerekjáték. Gyakorolj egy napot és profi leszel.

Amúgy: http://bikemag.hu/te...ntos-beallitasa
meg aztán youtube-on csomó video és még magyar oldalakon is sok hasznos info.

Sasi megmondhatója, hogy én múltkor is panaszkodtam hogy hátra hagytunk...

#4075
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ja te megfogod öket szike de minket otthagysz,te is droid gyanus vagy:)

következö gépen compact hajtomüben gondolkodok(campagnolo)50/34 van csak?mert a 34 szerintem nekem már nagyon pörgös lenne.

szike mennyire egyszerü vagy nehéz beállitani a váltot?nem stimmel de nem merek hozzányulni nehogy elcsesszem mégjobban

#4076
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Majd megyek és megfogjuk õket.

Hova gondolsz sasi, annyi mûszaki érzék még van hogy nem tekertem ki teljesen a csavart... nincs nekem kedvem taknyálni... :P

#4077
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
megérkeztünk mi is,70km lett a vége.egy laza könnyed tekerést akartunk a tegnapi után de mikor megláttam apádat akkor tudtam,hogy ennek már löttek:D aztán szolt párom is mit szolnának ha otthon várnánk öket,na ekkor szált el minden reményem:D

jo ferinek az a gép föleg annyi pénzért.mikor mtb-vel tekert velünk 1x már akkor éreztem,hogy nagyon megy neki.mondtam már akkor neked ha országuti lessz alatta felkötheted a gatyádat:)azért ez nem igazsagáos,hogy egy családban 2 droid van:D

de,hogy teljesen el legyen cseszve a napom ,monoron még találkoztunk zsoltikával,megkezdte a szonoklást én meg már majd behaltam az éhségtöl:)zsoltika alatt országuti lessz ö is génkezelt tag lessz,mindegy asszonyal majd kullogunk a sor végén:(

holnap majd 13.00 felé megirom mikor megyünk,de elöreláthatolag 4felé és sik.mondjuk esöt mond,nem bánnám pihizni is kéne már:)

#4078
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Jó volt ez a mai 127km..:D Sok Sok Outissal találkoztam.:D

Valamint komolyan kell számítani Tesómmal is Outis körökben... Nagyon megy...

#4079
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Érdekes leszedési módszer. de azért nem emelkedõ felénél kiállva esett le?:D

Igen szoktam menni a gruppettosokkal is, tulajdonképpen ott tanultam meg bolyban menni és egyéb kis praktikákat. Jó társaság, nyugodtan jelentkezz be egy túrára, ha kedvet kapsz hozzá.
Nem kell megijedni , mikor Szike eljött velünk sajna rossz napot fogott ki. Mert nem is túra volt ,hanem egy jobb edzõ kör. Jött velünk egy amerikai versenyzõ srác is, és ezért durrant el úgy a tempó. Igazi túrákon pedig, erõsen kontrolálva van a tempó, mert nagyon vegyes a társaság.

#4080
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Igen, de Sasi droid és ha elgurul a gyógyszere, akkor nem tud lassan menni. Nincs aki tartaná vele a tempót. Fõleg ha megáll tankolni, na utána le sem száll a bringáról. Gruppettoban is mindig rángatja a sort. Egyszer mentem velük tekerni, és akkor kb 2km után le is szakadtam... lógott a belem is.
No szóval csak óvatosan vele, mert nem tudni sosem mennyi van benne.

Azt az emelkedõt ha ma megmutatod, akkor megmérjük a nemtom hány %-ot.

Nagytarcsai emelkedõ az a semmi kategória. Azon lazán felmenni, de ha igazán rakod neki, akkor tud jó bemelegítõ lenni egy hosszú túrára.
Amúgy múltkor hajtókar beragadt és nem lehetett lehúzni, így 8x másztam meg hasonló emelkedésû de rövidebb emelkedõt tiszta erõmbõl, de lejött a végére. :D