Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4041
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
oki,akkor az automosonál,ferihegyen most esik reméljük 4re elvonul itt is

#4042
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
ok, Én is nézegetem a felhõket, berakom az esõkabit aztán majd lesz ami lesz. Majd jól beállsz mögém aztán száguldunk odafele. Vissza meg élvezzük a hátszelet, vagy ha eláll akkor szidjuk 1mást:D
4óra körül ott leszek a Péteri felé menõ Autómosó környékén. Ott találkozzunk. Feri nem jön. Másfelé megy, pihenget síkon.

Tehát 16:00 körül. Autómosó, a Forrás étteremnél.

#4043
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
hirtelen ötlettöl vezérelve mentünk arra cole.hát kinek mi a lájtos:)

jogos szike!el is kapott az ideg mikor plecsnis lett a váz.igazi kerékpáros pedig.....?:)

ja félig rokon a karcsi ,de miota külön van a nejétol nemtudom,hogy hol lakik

sasi felénk egyre durvábban fuj meg esöre áll,mind1 azért mehetünk,max auchan-nál visszaperdülünk.nem megyek a zsarukhoz 4-re,hanem elindulok péteri felé lájtossan....vagy gyere ide a ház elé

#4044
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Csak a mennyiség, nem a minõség ami kifog most rajtam sajnos.

Pedig megcsinaltam a masikat is, nagyon durvan jora sikerult. Szerintem meg cole is elfogadna. :D

#4045
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

tegnap voltam az auchan-ál ,durván lehet lefelé zuzni azon a lejtön,kanyarba kicsit keményen bevágodtam kezdett para lenni:)


Nekem felfelé is izgalmas, de mint Szike kimérte az egy lájtos emelkedõ. :|
Kár h nem egyeztettünk ha már épp erre jártál... :(

#4046
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

Cole, Te tudsz ma csatlakozni?

Ma sajna én se :(

#4047
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Hm, szerintem olyan Orbea-s , persze, ha nem esik majd....

Tóalmás környékén olyan jó minõségû út van , amilyet még nem láttam.... Mondtam is Robinak, hogy legközelebb ,ha erre jövünk akkor autópálya matricát ragasztok a homlokomra:D
Mi az a munka ami ki fog rajtad? Csak amennyire megtudjuk érteni...?!

#4048
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Én ma biztosan nem, örülök ha még ma végezni fogok a melóval... kérdéses azonban hogy sikerül-e.

Gumikesztyût nem azért veszed fel, hogy a kezed védd, hanem a bringát. Igazi kerékpáros pedig....

És mégis hogyan kontroláljam a droidokat? Max mobiltelefonnal tudom, ha felveszik. DE majd küldünk nekik anyázó SMS-t és akkro megértik.
Node milyen lesz az aszfalt minõsége arrafelé?

#4049
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
:D Tiszta kézzel nem is lehet végezni egy ilyen melót, vannak sznobok akik gumikesztyûben csinálják, de mik vagyunk mi nõgyógyászok??:D
Marika mondta, hogy vmi úton rokonság, ex rokonság által ismered a Kapisztrán utcai fickót, vmi Károly,bringaész. Megadom a számát, megcsinálja hip-hop nem sok pénzért.

#4050
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
na álitottam a váltot,nyakig olajos vagyok és igysem lett tökéletes,tudom tudom pancser vagyok:(

#4051
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ugyan az semmi. Tegnap is ilyen volt. Végig pofaszélben mentem Budáig. Alsó fogás lapulás, aztán tekerés.

#4052
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
11kilcsis széllökés az durva?ennyit ir arrafelé.mondjuk már tegnap is combos volt...

#4053
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
értem értem.. Ismered is az átvezetõ utat?

BM nyitólapon, van egy cikk páran figyelemfelkeltés céljából letekernek Gyõrbõl az Adriáig, vmi puhány egybõl hozzászólt, hogy miért kell ilyen egészségtelen dolgokat csinálni...

Cole, Te tudsz ma csatlakozni?

#4054
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
fél 4-kor benézek,hát érdemes bemenni,arra visz az ut:)

#4055
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Hm tetszik ez a túra. Jó sok emelkedõ van benne. Lehet veletek tartok, fél 4 körül benézel még? Addigra megírom, Ferit megakarom várni.. Õ vajon mit akar ma. Bár már Én is hazajöttem 65km-t 34es átlaggal Budáról, így kicsit fáradt vagyok Nézz be és megírom megyünk-e addigra.
Érdemes bemenni arra Rákosi részre ?

#4056
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
cole magnéziumot egy nap 1x tekerés elött fél orával,legalábbis folyékonynál igy kell,gondolom pezsgönél vagy tablettánál is hasonlo a helyzet.egy kis glutamin se árt.tényleg jo lenne ha jönnél,legfeljebb röviditesz majd.

szike gyere már,valaki kontrolálja a droid brigádot:)

tegnap voltam az auchan-ál ,durván lehet lefelé zuzni azon a lejtön,kanyarba kicsit keményen bevágodtam kezdett para lenni:)

sasi elöreláthatolag 16.00-kor indulnuk ma:péteri-gyömrö-maglod-ecser-fel tarcsának aztán pécel és vissza.lehet szike-cole duoval is ütközhetnénk arra felé:)60kilcsire saccolom magunknak.

vasárnap télleg valami lájtosabb tempo,ennyit nem mentem még idén.

#4057
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
:D Egy Gumipókkal meglehet oldani ezt a dolgot. Már is megvan a ritmusváltás.

Mg -vel vigyázz, nem kell azt zabálni. Inkább csak terhelés elõtt és közben belökni vmennyit, telítõdhet a szervezet , és akkor nem biciklizni fogsz jönni, hanem örülsz, hogy eljutsz a vécéig:D

#4058
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

Ha fel birok kelni, ott leszek, de nem igerek semmit. Aztan meg cole jott ma egy kort velem, vagy en mentem vele... mindegy is ... szoval lazan birni fogja a tempot. Majd leszakadtam bizonyos szakaszokon rola. Szoval el kellene csabitani erre a korre...


:D Szike nagy humorista!

Végülis csak az emelkedõn begörcsölt a vádlim (13km/h tempónál), állóhelyzetben elborultam 1x és mikor ritmust váltott Szike, akkor csak abban bízhattam, hogy tudom az útvonalat. :) De jó lesz ez, csak tanulni és erõsödni kell sokat!

Igyekszem menni, max rövidítek, ha nem birom. Addig meg zabálom a magnéziumot...

#4059
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Cole! , érzékeld meghívásunkat!

Robi
Marika
Zsolti
KSasi-->Én
Feri
Szike
Cole?
Gergõ?

Aztatamindenit.... Útvonalbiztosítást kérjünk?:D
Jó lenne, ha többen összejönnénk nem feltétlenül a tempó lesz a lényeg, emelkedõket , szakaszokat , megnyomja akinek van kedve és összevárjuk 1mást.

#4060
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Ha fel birok kelni, ott leszek, de nem igerek semmit. Aztan meg cole jott ma egy kort velem, vagy en mentem vele... mindegy is ... szoval lazan birni fogja a tempot. Majd leszakadtam bizonyos szakaszokon rola. Szoval el kellene csabitani erre a korre...