Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#4001
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
,mint ahogy mi is megnyomtuk mikor már közeledtünk Nagykátához:D

#4002
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Majd gyúrok emelkedõkre... :D

Amúgy jó volt. Cole nagyon megnyomta amikor már közel volt az otthonához. Pszichológia.

#4003
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Jól van hegyi hajár volt.:D

Üdv a klubban nekem is van egy Kelly's -em, csak az egy Saphix.

#4004
Pál

Pál

    vendég

  • fórumtag
  • 10 posts

Én is ezért vettem kezdésnek egy Cross-t, aztán egyre mindig csak outon mentem. Rájöttem hamar , hogy kell egy outi:D

Milyen crossod van? elég gyorsan mentem el melletted, vmi fehér.... Kelly's ? annak az új szériája az mostanában. Vagy Merida?


Valóban, Kelly's coach 2009 és tényleg gyorsan léptél el mellettem.:D

#4005
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Részemrõl nem hiszem, esetleg du vmi . Vagy este felmehetünk Pécel környékére megnézni a tûzijátékot:D
Feri is dolgozik.
Nekem Pénteken ...

#4006
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
augusztus 20-án lessz valami karika?

#4007
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Én is ezért vettem kezdésnek egy Cross-t, aztán egyre mindig csak outon mentem. Rájöttem hamar , hogy kell egy outi:D

Milyen crossod van? elég gyorsan mentem el melletted, vmi fehér.... Kelly's ? annak az új szériája az mostanában. Vagy Merida?

#4008
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
134 embörös:)országuti azért haladosabb,megéri még ujra is beruházni,nem amortizálodik ugysem az aszfalton.

200killa:)monoriakal mentél el végül is?hogy megy nekik,tolják keményen?

#4009
Pál

Pál

    vendég

  • fórumtag
  • 10 posts
134 km-t mutat az óra.

Azért választottam a cross-t mert szeretek erdõben is barangolni.
Pl. Pusztavacs és Újlengyel között találkoztam 3 õzzel és az egyik még szaladt is mellettem egy darabig, ez azért országúton ritka. De lehet, hogy jövõre beruházok egy országútira.

#4010
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
El is mentem, meg is jöttem:D
Így megvan a 200 mára. Semmi bajom, teljesen friss vagyok most is:D

#4011
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
cole probálj meg legalább 20kilcsit tekerni holnap sikon,hogy átmozgasd meg nyujtani sem árt ilyenkor a végén,jövöhéten összehozunk valami lájtosabb karikát(csak sik 70-75km).

palika te mennyit tekertél akkor?:)egy országutival azért neked is könyebben ment volna.


sasi te még elmész 5-kor arra az 50 kilcsire?:)

#4012
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 posts
Ááá a kedvem nem ment el, csak a lábam kicsit tiltakozott a táv ellen, úgy Tápióbicskétõl, de nem adhattam fel! (vhogy haza kellett jutni) :D Most majd jegelem egy kicsit, meg rápihenek még holnap, aztán remélem kedden már tudok gurulni egy kicsit.

Próbálok heti szinten többet menni, kicsit kevesebbeket egyszerre(30-60km), aztán majdcsak megerõsödök és nem fog fájni egy-egy ilyen 100+ km-es táv.

Sasi, Szike Ti vagytok az elérendõ cél, de hogy ne szaladjunk annyira elõre, a Feri, Robi, Robi párja erõszintet kell elérnem elõbb-(utóbb).

Végül 25,2km/h-s átlagom lett háztól házig, ami kezdésnek elmegy.

#4013
Pál

Pál

    vendég

  • fórumtag
  • 10 posts
Tekerek, tekerek...:)

#4014
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Akkor Te vagy a nap hõse:D! Grat.

Tekerj sokat, és jöhetsz velünk végig.

#4015
Pál

Pál

    vendég

  • fórumtag
  • 10 posts
Hali!

Nagyon jó volt ez a mai túra.
Igaz Gödöllõ után lemaradtam mint holmi borravaló dehát vannak nálam edzettebb emberek, úgyhogy ezt nem bánom.
Azt viszont igen, hogy Zsámbokon elnéztem az útjelzõ táblát és Jászfényszarun kötöttem ki, pedig rá is csodálkoztam az "Üdvözöljük Jász-Nagykun-Szolnok megyében" táblára.:) Na, mondom, itt is jártam...

#4016
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Szikét nagyon nehéz síkon elkapni. Mint téged Kávánál:D. Nincs baj addig amíg emelkedõn elhúzok.. akkor lesz baj amikor már ott se tudom lehagyni.

Remélem Cole, tényleg nem ment el a kedved a túráktól. Mondjuk ennél keményebb tempóban nem szoktunk menni. Volt edzés értéke is a mai napnak.

Igen Nagykáta egy zarándokhely nekünk:D

#4017
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
minden tiszteletem cole-nak,ez volt az elsö hosszu távja,remélem nem ment el a kedved,majd eljössz velünk 60-70 kilcsis karikákra és belejössz.

palikának is tiszteletem,nagyrészt soloba letolni montival respect

láttam sasi végére azért kezdtél fáradozni,szike megrángatott párszor:)

elég szépen elvigyorogtatok nagykátán:D

ferinek is kössz,hogy felhuzot mindig,jo mögötte gurulni:)

#4018
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Köszi szépen mindenkinek a túrát. Sajnálom, hogy néha szétszakadtunk és bocsánat is érte, de ritkán tudunk Szikével együtt tekerni.

Tervek: Ma Gomba kör, 17:00kor Rendõrségtõl.
Pénteken KÉKES!!!! Akinek van kedve nyugodtan. Gödöllõig együtt nyugisan onnét Mházáig nekem edzés stimuláció.
Közben persze minden nap orrb(e)a szájba .:D

#4019
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Igen most válaszolt, azt olvastam el elõbb.

Szike????

#4020
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
versenyre megy szegedre...