Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#3981
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ti már télleg perverzek vagytok:)ennyi erövel kerülhettek szeged felé is.

szétnéztem neten de használtban télleg nem nagyon van ilyen kis méret,ujban meridának van ez a juliet széria,juliet s901 és s904,ez anatomiailag csajokhoz van paszintva és méretben is van kicsi.

ha eláll a szél mi 4kor indulunk itthonrol arrafelé,megmásszuk azt a péceli 16%-ost,aztán fel tarcsának-ecser-maglod és haza.

#3982
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Hûûû akkor nagyon elszabadulnak a perverz gondolataim.
Tehát Gyöngyösnél elmegyünk Gyöngyöspata felé, majd fel Pásztó, Galyatetõ, Mátraháza, Parád, Sirok Tarnaszentmiklós, Verpelét, Domoszló, Markaz, Abasár, Mátrafüred. Na és ha mindez megvan és még mindig nem unjuk akkor fel lehetne menni még1szer Mátraháza - Kékes.
Így sok szint van benne viszont mégse ugyanazon az úton 2szer.

és a Galyatetõ - Pásztó nagyon szép.

Neked jó, ha megint Nagykáta a találka hely, persze még nem lesz nyitva..:D

Ne rohanjuk annyira elõre, tehát otthon vagy?:D
Mehetnénk egy olyat, hogy Pécel - Isaszeg - Dány - Zsámbok - Tóalmás - Tápiószecsõ - Pánd - Gomba - Monor és vissza

Ez így 96km. Mondjuk lehetne találkozni 4 körül Maglódon, vagy Pécelen.

#3983
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
155 cm-hez gyerekváz dukál. Felnõtt vázon nem fogja jól érezni magát. De találni 48-as vázméretet. Ha most outiról van szó. Pláne kerülni a Slopingos vázakat, mert abból a 52-es is klasszikusban akár 56-ot is jelenthet. Mostmeg már nem sûrûn találni klasszikus geo-t.
Érdeklõdj a bringaguru.hu-n megjelelölt helyen, vagy apróban. Ott néha van ilyesmi. De ültesd fel az én gépemre, az 54-es a hexán, a vizicsikó meg 52 ha jól emlékszem. Klasszikusból pedig 56-ost tolok. Ezek nekem pont méretek, pedig 174 körül vagyok saccra. Párom 167, neki irtózatosan nagyok ezek már.
Meg aztán jeányoknál nem mindegy a derék sem mennyire hajol, és az anatómiai ismereteim szerint nekik fizikailag is kényelmetlenebbnek kell lennie ha elõre görnyednek. Azaz felsõcsõben is rövidebb kell nekik kicsit. De a próba az a biztos. Én csak véleményem írtam meg. És hogy olyan kicsit vázat nehezen kapni.
És alapszabály, hogy kisebbet vázban szabad venni, de nagyobbat semmiképpen sem szabad. Stucnival meg nem tudod ellentételezni a méretet, csak a geot rontod el vele.

Ma itthon. Tegnap elszakadt az ékszíj nálam. Szóval ha tekerés van errefelé, még lehet hogy kapható is vagyok rá. Persze csak ha alszok még pár órát. :D

Cole? Te mikor indulnál?

Sasi, épp kérni akartam hogy jó lenne már ha ott vagyunk egy kicsivel több szintet összeszedni, mert 250km 1000m szint nem méltó... Kéne duplázni esetleg.

Ja Sasi, ne aggódj, abban a távban amit én nyomok, azért gyakran vannak sprintek, és szintben sem marad el a tiedtõl... :P

27ekm az egy profi szinten a lustaság körül van... Az napi csak 90km durván, ha egy évben csak 300 napot számolunk. Nézzetek kicsit utána, hogy a nagyok gyakran mennek 30ekm felett évente. Sõt, ajánlom megnézésre -ha jól emlékszem- Merckx mennyit ment néha.

#3984
Pál

Pál

    vendég

  • fórumtag
  • 10 posts
A 44-es elsõrendû út, ráadásul valahol osztottpályás ahol tuti nem lehet tekerni.
http://hu.wikipedia...._(Magyarország) Én már csak életvédelmi szempontból is kerülném.:)
De van ahol megy vele párhuzamosan bringaút: http://bringautak.hu/

#3985
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 posts

cole átmozgattad ma magad egy laza tekeréssel?


Nem sikerült sajna, késõn értem haza, illetve túl hamar sötétedik. :( Még érzem kicsit, de holnap mindenképp mozgatom már!

Nekünk a hosszú hétvégén családi progi lesz, de viszek magammal bringát és tekerek az egyelõre nekem való sík Alföldön. Tényleg nem tudjátok, hogy a 44-es fõúton lehet-e menni kerékpárral? (~10km-et ott kéne gurulnom a kinézett útvonalból)

#3986
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Szike!

Lenne gerjedés Péntekre? Vannak perverzióim...:D
pl, Gyöngyösrõl nem egybõl nekifutnánk a hegynek, hanem elmegyünk Pásztó felé és Galyatetõt is beletesszük a buliba..?:D

#3987
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Még képlékeny.

Szerintem olyan 3körül start van.
27e? Az nem sok. Szikének simán meglesz.
Mondjuk persze az más 27ekm mint nekünk, de csak gondolj bele , ha 1-12 hónapig 1500, 2000 kmes hónapokat tudnánk csinálni? Csak ahhoz olyan klíma kellene.

#3988
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
feri akkor süt bicajos tortát?:)10k km télleg emberes,bettini lapját néztem egyszer 27.000km:D mikor indulsz holnap?bár most nem nagy kedvet érzek:)csak az a péceli 16%-os furja az oldalam...

#3989
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Naaa ez azért nem volt szép!!!

Néha nem megérdemlem?:D Annyi vezetés után?

Már meg is van a holnapi ünnepi útvonal:D
Nagytarcsa emelkedõi tetõre Pécel felõl, vissza Monorig, majd természetesen egy Gomba kör befejezésül. Megérdemli, hogy azon az aszfalt csíkon legyen meg:D

#3990
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
gratula.asszony kérdi ebböl mennyit tekertél ittas állapotban:D majd egy lájtos gomba kört tolok szerintem holnap,szombaton akarok pihizni inkább.

cole átmozgattad ma magad egy laza tekeréssel?

#3991
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
háhá..
Az a jó . Akkor most pihenj, esetleg ne is tekerj holnap. Az alatt lehet erõsödni. Holnap , ha megyek 90km-t megvan a 10 000km:D

#3992
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
asszony barátnöje gondolkodik rajta,meridá-nál meg gondolom ez s -nek felel meg.
mikor hazaértem azt hittem elfáradtam,na most vagyok elfáradva,lábaim nem nagyon akarnak engedelmeskedni:)

#3993
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Lányodnak??:D ...

komolyabban, szerintem több dologtól függ, ha már nem fog nõni akkor olyan 52es közepes stucnival..
Ha növedék még akkor talán érdemes kicsit nagyobbat venni és a stucnival korrigálni a dolgokat, valamint a nyereg elõre tolásával.
De ez az 52es szám egy x érték, mert fogalmam sincs róla. Be kell menni egy bringaboltba ráültetni egy ilyenre olyanra... kis hajlított kéz felsõ fogásnál stb...


Jó volt ez a mai menet!! Gratula neked, szépen tudsz mögöttem maradni most már, és egyre jobban is vezetsz.

#3994
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
74 lett a vége,nagyon durva menet volt,nem tudom hol vettem a levegöt:D jo lenne leszokni a cigiröl. 155cm-es csajnak hanyas váz kell?

#3995
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
OK, Feri is jön sztem. Találkozunk a kútnál.

Most értem haza egy laza 30as terepezésrõl arra voltam Káva felé.. kis dombokon ilyenkor délben elég izzasztó dolog.

#3996
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ok fél 5re ottvagyok nyházán

#3997
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Mehetnénk olyat, hogy Nyár1háza - Újlengyel - Újhartyán - Kakucs - Inárcs - Ócsa - Üllõ - Gyömrõ - Péteri - Monor... Vagy akár fordítva is.

#3998
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
nem lehet pihizni fáj a lábam:)szerintem sik ,délután valamikor 4-5felé,3felé beirom mikor,hova merre..

#3999
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ma du vmi? Vagy még pihi?

#4000
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
volt nállam este zsoltika meg gergö.zsoltika annyit beszélt,hogy a vacsorám minimum 5x kihült,gergö 5ik lett szegeden.