Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3541
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Speckó kiadás a Specitõl, erre a versenyre.
Van ezekben , a villában, egy rezgés elnyelõ cucc is. Ilyet már élõben is láttam :)

#3542
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
jah jo volt,izombol tolta biztos feritöl tanulta:) villája nagyon érdekes volt,nem is láttam még ilyet,azt hittem valami hibás darab:)

#3543
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Cancellara... hihetetlen....

#3544
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
hát feljöhettek a héten szereztem 4,000 huf ot ugyhogy a sörre valo megvan...

görgöimet már eladtam,ugyhogy csak a fotelbol tudjuk nézni:)

sajnos az ilyesmi mindennapos ezért jobb többen tekerni,ezért csalom én mindig a fiam, ilyenkor jol jön a pár év amit eltöltött a ringben:)sokkolot mégse vihet az ember mindenhova mondjuk egy 3000huf-os benzinár megoldana sok mindent....

kollégának meg gyors testi lelki felépülést

#3545
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
mekkora lenne már :)

Na lassan kezdõdnek az akciók a Pave-kon :) Ki nyer ma??

Egy kis érdekesség, inkább szomorúság:

"Elmesélek egy tanulságos történetet(ma történt velem)

Mivel úgy döntöttem, hogy a héten elszenvedett kisebb sérülés miatt kihagyom a mai közös tekerést, de aztán olyan szépen sütött a nap és gondoltam egyet jól befásliztam a bokám és csak kicsit itt a Tarcsai emelkedõn nagyon lassan szépen (csak íze miatt)tekerek egyet. Hát a történet a Tarcsai emelkedõn kezdõdött kapaszkodtam fel nyugodtan,de mivel az út széle gyakorlatilag minden jármûvel járhatatlan ezért kicsit beljebb húzódva tekertem felfelé. Ja az új KRESZ szerint ha az út minõsége és forgalmi rend miatt LEHETÕLEG jobbra tartva kell menni. Tehát jött a kocsi hátulról (RS bútorboltos autó)rám dudál és utána nekem jön eltalál a tükrével a bal kezemet,meg állok mivel azért elzsibbadt a kezem .Autó ajtaja nyílik kocsikísérõ kipattan belõle üvöltve rohan felém (nem megkérdezni hogy van e valami bajom)és nekem jön , kezet emel rám. Egyszer meg üt csak éppen a kezem bírom fel emelni. Aztán ott hagynak és elmennek mint ha misem történt volna .Hát ennyi mindenesetre tanulságos (ja és a kocsi kísérõ ráadásul részeg volt)Kicsit még felvagyok dúlva. "

Sebisanyi guppettos kollégával történt meg.... ::(

#3546
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
tegnap még kipréseltem egy gomba kört,lábaim nem igazán akartak engedelmeskedni de szerencsére elkapott az esö.....

nem tudom biztos lehet online,ha nem átjöttök és megnézzük egy sör melett:)

#3547
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na meg is jöttem oda-vissza .. össz 130 km. Végig nagy esõkabátban kis edzés gyanánt :)

Nekem sincs Duna-tv. Lehet azt Online nézni? :)
Na lassan P - R :)

Én nekem már van kerekem bíbíííí :)

#3548
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
you tuben szike

hát lehet neked kevés a 30 de nekem még az is izzasztos

azt nem néztem milyen rotorral van és nem láttam azt sem,hogy shi v campy.... vagy választhato?nem vagyok elengedve de ha lenne rendelés lehet beszálnék én is az a 20k télleg baráti

nincs catv-d? amugy elirtam gino bartali az acél ember lessz a film cime,dunatv ápr17 19,30-21,15ig a 2ik rész pedig ápr18 19,10-21,00-ig

én meg irigylem akinek van munkahelye:)

#3549
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

ezt nézd meg xD Alternative way for cheating in Tour de France


Hol - ez?

30? Hülyéskedtek? Annyival még én sem tudok menni.

Kerékrendelés ha lesz, akkor szóljatok, lehet éredekelne. De akkor viszem is esztergályoshoz hogy szedje ki belõle a bakokat hogy menjen 8-as rendszerrel is. Mert ugye láttátok, hogy UD10-es rotorral van?

Sasi! Itt nem esik, indulhatsz. De majd csak ha jól esik.:D

Azért irigylem akinek van ideje és catv-je.

#3550
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
azt hiszem jövöhéten duna tv-n lessz valami film fabio carsartelliröl,holnap paris robuaix

na elkezdett esni,indulhatsz pestre:)

#3551
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
jaja az már megvolt :)

#3552
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ezt nézd meg xD Alternative way for cheating in Tour de France

#3553
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Az igen :)



tom simpsons :

Errõl még nem is hallottam , kemény.

#3554
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
tavaly volt velünk egy srác Palika egy fehér montifélével,tegnap találkaztom nagymamájával,edz mert az unokájához vagy kihez le akar tekerni gödöllöre idén,86 éves asszem....hát nem kereshetek kifogásokat:)

3xra nézem ezt a tom simpsons gyereket you tuben,biztos volt már akkor is cucc de a szive nagyon ott lehetett mert szerintem más már nem vitte elöre...

#3555
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Azért erõsebb kerekek kellenének neki, valami jó agyakkal.

Északi - Észak - Nyugati szél van, Hatvani esõ nekünk nem számít :)

Nem tudom.... Én rühellem erõbõl hajtani síkon :) Szépen pörögve csak, hagy dolgozzon a szívecske... :)

#3556
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
feri eröböl old meg mindent,tegnap mondta ettöl jobb válto nem kell mint ami neki van mert ugyse vált) kerekeket szeretne,rendelni kéne neki olyat mint neked 20k-ért baráti most

idokep szerint még egy darabig jo az idö felénk,hatvanba már esik...

mondjuk énis csak az emelkedökön váltottam,lehet sikon még tehettem volna egyel lejjebb

#3557
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ott kellene kicsit pörgetni a rendszert..... De tudom ez az Én mániám :)
Ferivel mentünk fel Gombára, elsõ kis buckán mondta, hogy már eléggé fáj a lába, ... mondja, "Jó mondjuk mióta elindultunk nem váltottam 1et se" .... :) érdekes...
Megy dolgozni igen!

Nem is a távval van a gond... 1. Szembe fúj a szél. 2. szerintem tuti mikor elindulok fog elkezdeni esni az esõ :)

#3558
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sokkal jobbnak éreztem én is mint tavaly nyáron,mondjuk a meleg ki tud venni rendessen.....hát neked egy pest oda nem vészes....feri melozik ma?

szerintem igy együtt egy 30km/h orával elég sokáig menne sikon de a kis picsa emelkedökön is elfogyok hamar evvel kezdenem kéne valamit

#3559
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Biztos meghatározó élményei voltak végre :)

Azért kell ezt is szokni persze, 35 felett kell erõ még a másik mögött maradni is. Meg kis rutin, néha mikor kicsit oldalról fúj a szél, kis helyezkedéssel sokkal több erõt meg lehet spórolni, mintha pont mögötte mennél az elõtted lévõnek. Mondjuk igaz amit a Feri is mondott.. tavaly augusztusban nem tudtunk ennyire jól együtt menni.

Én ma mennék fel bringával Pestre :) Az is érdekes lesz....

#3560
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ja biztos jobb lett volna ha kicsit lazábban toljuk.volt,hogy csak a "szivem"vitt no azért nem annyira mint ahogy tom simpson tolta de éreztem,hogy sok...

feri biztos valami állatsereglettel álmodott vagy az ocsai pillangokal:)

ma jo lenne még kitolni délután egy gombakört esö nélkül.....