Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#3521
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
majd veszek még egy 901-est jövöre vagy utánna,addig ha tönkremegy valami cserélem,kerék meg nem kell uj,ahogy áll az utak helyzete lassan ugyis vállon visszük öket,hajrááá cyclo cross:)

#3522
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
:):) Le kell mondani ilyen luxus dolgokról, mint német nyelvû újságok.. :)

Nem is kell neked másik bringa, csak egy jó erõs , de könnyû kerék.

#3523
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
200k-m lenne elösször is jol laknák:)
nekem tetszik de nem ültem még rajta

#3524
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
200at :)

Áhh nekem biztos nem, ha neked bejön... :) Hajrá.
Lehet alkudni, Én megengedem.
Nekem függetlenül a nyeregcsõtõl egyszerûen túl rövidnek találtam. Megjegyzem , ültem már egy 52es Authoron, másik széria... És azt megfelelõnek találtam. Talán stucni, nyereg beállítás stb..

#3525
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
nem tom,authornál az 52-es 175-185ig van megadva,ülléscsövel lehet még játszogatni,kérdés mit kér érte...

#3526
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Én ráültem arra a bringára és mintha egy kis bmxen ültem volna... Pedig nem vagyok 185 +...

#3527
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
semmi baja csak tudna venni egy ujat,52es 175töl-185cm ig jo...

#3528
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Gondolom sejted, hogy nem... :)

Kicsi lenne az nekem. + nem is szándékozok ilyen cselekedeteket elkövetni.

Mi baja a bringával?

#3529
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ja nem veszünk össze,hogy ki olvassa föleg,hogy nem tudunk németül:)

azt hiszem ujat vesz de csak ha eladja,authort....ha van telod és éredekel dobd a számod és megadom neki

#3530
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
"
akkor majd tekerünk egyet jövöhéten,ferit keresztelitek meg?" Ideje lenne már, de most nem ... :)

Elakarja adni a bringát?? Mi a fene??

Jah, nem akarok venni köszi :) Legalább nem vesztek össze, mikor ki olvassa... :)
Jah vettem már telót.

#3531
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
sasi nem akarsz venni egy e havi német tour ujságot 1500huf-ért?1900 volt.+melléklet benne 60 kerékpár tesztjével.ma vettem egyet közben a fiam is vett egyet nekem:)

zsoltika keres téged,kérte a telod de mondtam nincsen,vettél már?azt hiszem a bicoját akarja elboltolni veled,részleteket nem tudok....mondtam reggeljen fel,itt elér...

akkor majd tekerünk egyet jövöhéten,ferit keresztelitek meg?:)

#3532
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Na megjöttem, egészt nap Visual Studio 2010 kongresszus.... brrr.

Nem fogok versenyre menni, mert keresztelõ lesz... Vasárnap meg tetõt csinálunk, cserepezés elméletileg... Bringa esetleg hajnalokban :)

#3533
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Van, ha sikerül akkor keresni foglak, de hogy mikor, azt meg nem mondom, lehet hogy hetek... (2-3)

#3534
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ma 14.00-tol török körverseny de ami ettöl fontosabb,hogy ma ismét visszatér a kultura a képernyöre 21.20 gyözike só

#3535
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
sasi vasárnap mész dabasra?mondjuk 21fokot mond,lehet valami nagyobb karika kéne...

szike van videod?ma megnézem dunatv-röl tudok e felvenni(miota digi tv van nem enged felvenni minden csatornárol)és ha megy felveszem neked a filmet..

#3536
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Az a baj, hogy én annyiszor belegondoltam már, hogy ha sok-sok autós figyelmetlen - majdhogynem alszik és csak úgy árokba rohannak vagy kanyart egyenesítenek ki, akkor mi mit várunk el? Hányan vannak akik csak pillanatra lankadnak és utána nem történik baj, csak a szerencséjükön múlik. Szóval eléggé veszélyes sport ez... hiába tudsz kerékpározni, ha a másik nem tud kocsit vezetni, neadj isten tud, de baromira fáradt. Talán ivott, rosszul lett és még sorolhatnám. Ugyan nem vigasztalja az embert, de azért én még eddig csak mások hülyesége miatt koccantam. De azok mindegyike elkerülhetõ lett volna ha betartják a szabályokat.

Egyébként tegnap este ahogy mentem egy kört, rám egy buszvezetõ rántotta a kormányt, majdnem elvittem egy táblát. Két oka lehetett, egyik hogy nem bírja elviselni hogy nem tudott megelõzni - lassúsága miatt - 10km-es menettávolsága alatt, másik hogy elmérte hogy felújítják a Pesti utat és terelõk vannak kirakva. Természetesen az nem jutott eszébe hogy 30-as táblánál kár 40km/h-val menni. Egyébként örülnék ha a rendõrök kicsit kitelepülnének már oda is, mert eszem megáll hogy mindenki 50 környékén megy a 30-as tábláknál. Nem nagyon szoktam arra számítani hogy elõznek és mégis egy-két paraszt bepróbálkozik, de hogy engem sodor veszélybe, az nem érdekes. Megj.: én se 30km/h tempóban megyek ott. Szóval nem tartom fel õket.

#3537
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Szerintem nem vágja földhöz azért a dolog. Bunkó szemétládák az ilyenek.

Ma csak szavazni tekertem át a faluba, döcögök az útszélén szembe semmi sem jön... Egyszer egy autó a könyökömtõl 15 centire húz el...
Gyerek hátul gyerekülésben... Hátsó szélvédõre Baby a fedélzeten matrica, Vigyázz rám felirattal. Az ilyen ezt nem gondolhatja komolyan.....

#3538
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Remélem sebisanyi azért jól van... bazz ez nagyon durva. Bár a tarcsai emelkedõ kicsit veszélyes, ezt már én is tapasztaltam.

#3539
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Nem nagyon kell már törögetni :) Jön fel magától is.

Jah meg 30 000 Eurót is a szervezõktõl :)

#3540
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
biztos jo de kinézetre nagyon nem jött be,lehet csak szokni kell a szemnek....cancellara biztos örül,kapott egy kocka követ:) mi is törünk le majd aszfalt darabokat a gomba körön:)