Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#3401
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na megjöttünk,elegeeeeeeeeeem vaaaaan.még a holnapi napot kéne megcsinálni aztán pihiii:)mondjuk ferinek megigértem,hogy hétfön tolok egyet vele.azért nem sértödnék meg ha holnap szakado esöre ébrednék:)

#3402
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Mivel az Én kerekem van a bringában, így még jogot is tarthatnék rá :)

Áhh mindegy, legalább Zsófi is örül, hogy vele is foglalkozok.. :)

#3403
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
jahhh olvastam,hogy szivsz.ne idegeskedj a végeredmény ugyis jo lessz és csak az számit.legalább kicsit pihizel ha meg nem birod elkötöd feri bicoját,mondjuk jobb helyeken ilyenért felkötik az embert:)

#3404
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ez szép Robi!

Nekem csak sajnos hétfõn lesz bringa.. Ma mentem vele egy pár km-t , de a középrész még nincs a helyén. De egy álom volt.....

#3405
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na megjöttem,114 lett a vége.azt hittem a multkori 133 után sima lessz dehát nem volt cserélgetés csak magamra számithattam.50nél betoltam a banánt 65nél megáltam vecsésen egy kisboltnál csoki,cola és a szokásos cigi:)87nél megint megáltam egy egészségügyire,betoltam egy red shot-ot cigivel vegyitve aztán hazáig toltam.emelkedök a szokásosnál jobban megfogtak,föleg csabárol át pécelre,kistányér melett elhasználtam az összes sort,jobb ha kerülöm még a mátrát:)aszfalt nagyjábol végig jo,kivéve gyál és csaba eleje.kivagyok mint állat de azért jo is törtánt,szinte soha nem kaptam jo szelet:D

#3406
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
piszok sok a kokler meg a lehuzogatos buzernyákok....

#3407
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Majd meglátjuk, jó ilyen szakikat tudni , ismerni :)

#3408
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
az állomás felé vezetö utcán.ha kell elmegyek veled

#3409
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Merre található Irsán?

#3410
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
mondta gyözö de már nem emlékszem,elsö kerék csapi,bowden,zsirzás.....komoly dolgot nem kellet,egyben van.jo szerelö tényleg csak ajánlani tudom!

#3411
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Királyság. Gyorsan lerendezték.
Hajtás csere ilyesmi? Vagy mit ügyeskedtek rajta?

#3412
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na megjöttem,pöpec lett a gép de könyebnek nem lett könyebb:)hátulja kicsit ideges volt mikor elindultam de aztán beállt szépen,minden mint a vaj.valahonnan jön egy kis zaj de lehet csak én hallom félre,ilyenkor mindenre jobban odafigyelek.

#3413
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Érdekes útvonal, egyes részein még nem jártam. Majd máskor :) Jó tekerést. Aztán majd beszámolni, mennyivel lett könnyebb mai szerelés után a paripa :)

#3414
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
pécel-rákoscsaba-keresztur-vecsés-gyál-ocsa-lengyel-nyháza-monor.hát meg kell álnom egyben nem megy le:)

#3415
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Most egyelõre marad ez... Lesz egy új hajtómû.. Majd egyszer ráújjítok. elég jól mûködik ez így még.
Remélem minél hamarabb hozzák a cuccot, és akkor még szombaton ezzel tudom szántani az aszfaltot :)

Pénteken szakmai napunk van. Továbbképzés. Valamikor meg kell keresni a vázravalót :)

Merre akarsz menni pénteken? Na meg mik azok a megállások?

#3416
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
mondjuk most vettél 1-2 uj cuccot a régire,az jo lessz rá de valami jobbat azért megérdemelne,aproban nincs valami szett?

péntek délelött mit csinálsz?beterveztem egy hosszut,mondjuk elsö 1/3-ad dombos,biztos nem tetszene a tempom:) de utánna sik,azért meg is akarok állni egyszer egy 15-20 percre..... vagy 2x?:D

ja vállrakapod és futsz:)

#3417
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Bizony , számos tényezõ játszik most szerepet Ferinél. Majd rutinból megsprinteljük aztán annyi neki:)

Most egyelõre némi kivétellel ezek cuccok fognak rámenni. Olyan sok pénz azért nincs.

nyeregcsõvel, kormánycsapággyal, integrált középcsapágyházzal? , stucni, kormány, na meg a váz volt 60.

Na meg minek erre bármit is tenni, tudod milyen rohadt könyû így? :)

#3418
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
:)mennyibe sikeredet elhoznod?remélem nem az authoron levö szetett teszed fel rá:D 2kor levissz asszony kocsival,aztán hazakecskézek tszmárton felé,feri ellen lehet még ez is kevés lessz,gondold el,heti3-4x leteker +most a punci is doppingolja:)

#3419
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts

na reggel lekecskéztem irsára,45kili lett.otthagytam a gépet holnap délután mehetek érte,remélem pöpec lessz mert péntekre terveztem egy hosszut.


És vigyek neked addig Irsára valami kaját??? Vagy hazajöttél? :) Mit kell cserélni rajta?

Ohhhh már Én is felkötöttem... vagyis ház izéé inkább kép:
K

Új FEGYVER :)

#3420
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
hallom feri ezentul bicoval megy melozni,felkötheted a gatyot sasi én már felkötöttem:)