Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#3361
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Simán. :) Mondjuk garantálom, hogy visszafele nem lesz természetes a mosolyunk a Péceli emelkedõn....

#3362
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ja 175 lenne kb,erössen gondolkodok nah....mátra elött ugyis kéne egy ilyen:)

#3363
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Hogy lenne már 200? Nekünk lenne annyi... 36 km Gödöllõ - Monor... összevissza 175km.
Ahogy gondolod :) Szerintem nagyon király program.

#3364
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
200 kili lenne nekem, az elgondolkodtato de érdekel amugy.lehet megkérdem zsoltikát nem e megyünk le kocsival és ugy,mondjuk multhéten se jött....8 ora alatt még az én 1 orás defektcserémel is meglenne:)arra felé ugysem jártam még,na visszatérünk még rá

#3365
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Az persze.. Nincs is egyszerre indítás mindenki megy a saját tempóban, úgyis kialakulnak a kis klikkek. És esetleg lehet egymás közt versenyezgetni.
Feri is szabadnapos lesz. Ha van esze eljön :)
Monorról szerintem fél7 körül. Szépen nyugisan 8 körül akkor ott vagyunk.
Gombához képest? :) sok.. Mondjuk hosszú hegyek nincsenek benne , sok kis hullámvasútból lehet összeszedni. Lényeg, hogy teljesítsd 8 óra alatt a távot. Kapsz mindenféle itinert.. És fel van festve az út is. Ha jól emlékszek a legjobb jelölés amivel találkoztam ilyen rendezvényen. Még õsszel is szoktam látni.
Vannak családok , kisebb távokon. Nagyon elfogult vagyok, mert amikor voltam, az nagyon jó élménnyel maradt meg.

#3366
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
megtaláltam a kiirást...1200 szint az mennyi gomba körhöz hasonlitva mondjuk?feri jön?mikor indulnánk monorrol?de ez nem olyan zuzos verseny ahogy nézem,inkább ilyen funny nem?

#3367
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Üdítõ is ...
800 kemény pénz... De kijelölésen is végig lehet menni nevezés nélkül, ha nem tartasz igényt a frissítõpontokra. Mondjuk ... Nekem nagyon is jól jöttek.
Itt ott nápolyi friss víz. Mondjuk Szikével úgy nyomtuk elõzõn, hogy az egyik ilyen ellenõrzõ pontra elõbb értünk , mint a rendezõk.

Gödöllõrõl indul , tõle Északra lévõ nagyon szép kis tájakat járja be. Elég jó utakon. Sokan szoktak lenni, így meg lehet találni az alkalmas partnert a teljesítéshez. 100 km.
Én itthonról megyek ... Úgy olyan 200 lesz.

#3368
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
hol van ez?pénzbe kerül?mekkora emelkedök?hagyma is van a zsiroskenyérhez?

#3369
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Szike!!!!!!
Vasárnap K100??????

Robi?? Ez egy nagyon jó kis teljesítménytúra, finom zsíroshagymáskenyérrel a végén.. 100km, ahol nagyon jól tudod fejleszteni az emelkedõs menést.

#3370
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
:) Attól függetlenül, ha van még belõle akkor felvásárlom mindet :) Jól ment tõle a bringa... nem akart 34 alatt haladni ... egy 80ast beleraktam.. Nagyon király az egész.

Aztán még Ferinek eladtam a vázhoz kapott kormányt, és felszereltük neki. Holnap kap rá egy bandázst is.

#3371
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
végre rátudtuk sozni valakire azt a keserü romlott szart:)

#3372
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Változott a progi, nem sokára ott vagyok:)

#3373
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
oki,addig pihizek:)

#3374
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Mit akarsz Te ? :) Egy nagy pofont?? :)
6 körül lehet ott leszek..

#3375
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
jahh akkor te voltál az egyedüli dudálos:)ha mész gomba körre gyere erre,hozd fel a gépet megnézem meg adok kölcsön valamit....

meg van behütve egy kis olasz extra drink is:)

#3376
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Én magamra gondoltam, ..... Mikor Cséven jártál, Jöttem veled szembe piros felíciával... Dudáltam, integettem meg minden ... :)

#3377
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
azért a gombát,most kihagynám:)

ugy emlékszem talán 1x dudáltak ránk...

hát kénytelen voltam elé állni,hogy lassitsam a tempot:)

28.4-es átlag lett,nem rossz az nekem söt:)

#3378
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Jó akkor gyere 5 re és megyünk Gombára :)


Hülye autósok meg dudálnak összevissza mi :)

Szép menés lehetett , Feri is rendesen ki van...:)

Ilyenkor mikor nem akar vezetni, szépen be kell állni erõs 20-25ös tempóra :)

#3379
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
megjöttünk,115 kili lett a vége.az emelkedök nagyon nehezen mennek még egy vasuti felüljáro is megfog,ennek ellenére ugy érzem-éreztem sokkal jobb vagyok mint tavaly de ez a mai menés....FERI KEGYETLEN:)a péceli emelkedön már orditottam a fájdalomtol,gyömrö tábla elött mondom neki:feri én már nagyon kivagyok,semmi gond robikám lassitunk,nézem az orát 26,na mondom ez jo lessz de mire a táblához értünk már megint 30-al tolta:)ocsa után ránk állt egy kollega vecsésig jött velünk,rendes volt egy centit se vezetett:)3-4x eláztunk amugy jo volt de most visszaállok a gomba körökre:)

#3380
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ja az megy a 10-12%-os emelkedöhöz:)