Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#3081
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
reggeli gomba kör letudva nagy zabálás szintén letudva:) bicovásárt kihagytam,helyette szunyáltam egy jot.
holnap délután valami,mondjuk egy ocsa ferivel karöltve?lehet jön a papirkutya is lekvárba áztatva:)

#3082
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts

Hali! Hatvanban nincs kitáblázva Heréd, tavaly én is megszívtam, mehettem a 21-esen egy jó tízest, hát nem volt egy fáklyásmenet...Már jól bent a városban, ha jól emlékszem egy vasúti felüljáró elõtt lehet lefordulni a mellékútra Heréd felé. De egyébként arrafelé a mellékutak minõsége elég gázos, még magyar viszonylatban is, a Paris-Roubaix-on pavés szakaszként jelölnék õket:) Ja, és Kóka után nyugodtan rámehetsz a felújított útra, két héttel ezelõtt volt rajta egy 100 méteres offroad szakasz kb., de azon kívül teljesen kész, forgalom meg zéró...


elindultam a kókain de elég nagy homok buckák voltak most igy a felsö utat választottam inkább.amugy most gyüjtést tervezek hatvan városának táblákra ha gondolod beszálhatsz:)

#3083
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 posts

és hatvanbol,hogy menjek?egyszerüen nem találtam az utat semmi tábla,elmosta viz?:)....amugy köcce az infot menni akarok jövö héten....


Hali! Hatvanban nincs kitáblázva Heréd, tavaly én is megszívtam, mehettem a 21-esen egy jó tízest, hát nem volt egy fáklyásmenet...Már jól bent a városban, ha jól emlékszem egy vasúti felüljáró elõtt lehet lefordulni a mellékútra Heréd felé. De egyébként arrafelé a mellékutak minõsége elég gázos, még magyar viszonylatban is, a Paris-Roubaix-on pavés szakaszként jelölnék õket:) Ja, és Kóka után nyugodtan rámehetsz a felújított útra, két héttel ezelõtt volt rajta egy 100 méteres offroad szakasz kb., de azon kívül teljesen kész, forgalom meg zéró...

#3084
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
gondolom beültök valami pincébe is aztán söröztök egyet?

#3085
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Hát hajrá mindkettõhöz :)

#3086
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
mi a csülök és csülökbe toljuk 1000huf/fö korlátlan zaba:) 2kor meg felugrok a kiállitásra bár lehet tele hassal kihagyom inkább:)

mire leérsz gödöllöre meg nekiindultok addigra én leérek egerbe:)

#3087
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Még itt vagyok pesten, megyek holnap hazafele.. valahogy :) Érdekes lesz. Szerencsére lesz egy svédasztalos ebéd :) elõtte.

Vasárnap megyünk, Gödöllõrõl, kora reggel. Én lábon tervezem az oda utat.

#3088
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
honnan indultok?melyik nap?
holnap reggel tolok egy laza gomba,utánna kaja lányommal majd kero kiállitás vagy vásár az ami lessz,ha gondolod lesz hely a kocsiban csak a gyerek jön vagy holnap is mész valahova?:)

#3089
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Neked is grat, szépet mentél megint.. Jhéten nekünk Eger túra lesz :)

#3090
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
gratz,maradhatsz a tengely elnöke:) veszek már én is egy ilyen km orát mint ami neked van,nekem is kell a 32es átlag 300kilin:)

#3091
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
file:///C:/DOCUME%7E1/ZSFI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgSziasztok!!!!


Nagyon király V10 - en vagyunk túl...
Gyuri már nagyon jól vázolta az események képet. Elsõ 7 kör iszonyatosan kemény volt. De igen jó volt látni, hogy a Grupetto vonat.. :) Tette a dolgát, és nem csak mások teljesítményétõl voltunk elámulva. Talán a sok téli kockára fagyós Valkó/Gomba kör..
További körök nagyrészt egyedül teltek. 8ik után megálltam egy gyors láblazításra, energia ital zsebbe, Cola vesére.. Nem hittem volna, de sikerült a maradék 3 kört egyedül teljesíteni.. 11ik körben elhatároztam, hogy a végén még sprint lesz. Ebben egy autó próbált meggátolni, jobbról kerülve, nem sikerült neki :)
Összegezve, 9:30 körüli nettó idõ, 15perc volt megállás. 32+os átlag.. Na jó nem sokkal :). 308 km.

Ebbõl az elsõ 150 után kb.. még 35+ os átlag volt...

#3092
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

és hatvanbol,hogy menjek?egyszerüen nem találtam az utat semmi tábla,elmosta viz?:)....amugy köcce az infot menni akarok jövö héten....


Hatvan-Heréd-Nagykökényes-Héhalom-Palotás-Szarvasgede-Csécse-Ecseg-Kozárd-Alsótold-Felsõtold-Hollókõ ez az egyik lehetõség Hatvan-Nagygombos-Lõrinci-Zagyvaszántó-Jobbágyi-Szurdokpüspöki-Pásztó-Nagymezõpuszta-Alsótold-Felsõtold-Hollókõ ez a másik az utak minõségét nem tudom csak Nagymezõtõ onnantól nem vészes Vagy Aszód felõl Aszód-Kartal-Verseg- Héhalom és innentõl az elsõ varia. Szívesen!

#3093
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
és hatvanbol,hogy menjek?egyszerüen nem találtam az utat semmi tábla,elmosta viz?:)....amugy köcce az infot menni akarok jövö héten....

#3094
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

na megjöttem!!! 166 kili,25,5 átlag teljes menetidö kb 7ora.hollokö nem jött össze:( kokánál csinálják az utat(faca lessz ha elkészül:)felsö uton kelett mennem és elfelejtettem visszafordulni igy isaszegen kötöttem ki:)itt két montis tanácsa alapján gödöllö felé vettem az irányt majd a 3as-on le hatvanba.hatvanban nem volt kitáblázva a következö falu és 3 ember 3 felé küldött,bepipultam meg éreztem is,hogy ez nem az én napom igy jászberény felé vettem az irányt(32-es ut nagyon szar)aztán szokásos uton haza.a végére NAGYON DURVÁN MEGROGYTAM!!!



Tegnap elmentem országutazni Felsõtold felé, nem gyengén megcsúszott az út k.b. 70 cm-rel van mélyebben az ominózus szakasz. Bányakavics és agyag keverékével hidalták át a különbséget, ha valaki arra jár tisztelje meg és lassítson!!!

Ez útba esik ha mész esetleg még Hollókõre, ki van táblázva és csak a fél útpálya járható.

#3095
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na megjöttem!!! 166 kili,25,5 átlag teljes menetidö kb 7ora.hollokö nem jött össze:( kokánál csinálják az utat(faca lessz ha elkészül:)felsö uton kelett mennem és elfelejtettem visszafordulni igy isaszegen kötöttem ki:)itt két montis tanácsa alapján gödöllö felé vettem az irányt majd a 3as-on le hatvanba.hatvanban nem volt kitáblázva a következö falu és 3 ember 3 felé küldött,bepipultam meg éreztem is,hogy ez nem az én napom igy jászberény felé vettem az irányt(32-es ut nagyon szar)aztán szokásos uton haza.a végére NAGYON DURVÁN MEGROGYTAM!!!

#3096
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
milyen bicot akarsz vagy szeretnél venni szike?

#3097
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
Megvallom õszintén, lenne jelölt bringára, de hogy az meglesz-e... na az kérdéses. Most amúgy csak a szokásos cégek, amelyeknél általánydíj, de most sok a meló sajnos.

#3098
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
jo tekerést neked is,bár biztos sokan lesztek ugy meg csak funnisabb.na mindegy én tolom megint egyedül....
bicot letakaritottam,hát nem volt egyszerü volt rajta kosz böven:)
hétfön már vagy?feri akar valamit délután.....

#3099
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
:D nem hiszem el..

Na jó tekerést hétvégére, Én is útra kelek..

#3100
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na zsoltika lemondta szokás szerint, szerencsére még idöben:)mindegy többet nem hivom majd tolom egyedül meg veletek ugy legalább tudom,hogy mire számithatok.mi ez papirkutya lekvárba áztatva?:)