Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#2961
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
nem,pilisen 2 sorompo van és mind2en másikon mentünk át

#2962
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
? miért, földúton ment? :)

#2963
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
combjaim kicsit szétcsesztem,hogy megprobáltam menni utánnad hideg lábbal:) még benne volt a légios is,most ugy járkálok mint egy robot:)
ö akart kinyirni,kérdezte,hogy hol a facba járkáltam?:)

#2964
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Remélem nem nyírtad ki :)

Én mindjárt szerintem megyek egy gombát.

Igen, Monor - Gomba közt 50el. Gödör, felütés. De elég gyorsan megszereltem. Haza jöttem, kis centírozás és minden ok. Jó kerék ez az Aksyum.

#2965
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na táp cserélve gép beüzemelve,remélem mostmár minden oké.
mai tekerés elmaradt na majd holnap valami....remélem nem esik.
hallom bekaptál vasárnap egy defit sasi? asszonyal meg elkerültük egymást,a másik sorompon mentem át,mind1 igy spanoddal letoltam nyházáig:)

ÜDV MINDEN UJ EMBERNEK!!!

#2966
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
jóóó reggeeeeelt viiieeetnááááám

#2967
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Nem, vagyis félig :)


Reggel 7kor találkoztunk volna haverokkal Szobon, és innét egy Szlovák Sitno nevzetû huplira kirándultunk volna el.. Én lábon akartam Szobig is menni, többiek autóval. Budatéténybõl indultam, 4kor. Fél úton voltam , mikor telefonáltak, hogy nem jönnek... esõ miatt :( Így elmentem egyedül egy karikára. 155km lett. 30,5 átlag.. Csak mert az elején még nagyon spóroltam. Aztán megkaptam a telefont :) Volt benne Dobogókõ is.
9re már nyugatiban voltam, így levonatoztam Monorra megnéztem a mezõnyt. Aztán mikor visszafele jöttek, mezõny végérõl elkezdtem a Gomba- Monor szakaszon levadászni az embereket :) Egy kicsit nagyobbacska boly élvezte a vezetésemet, elég hosszan.. Direkt elõztem mindenkit , és szóltam, hogy Én csak erre edzek.. Biztos gondolták, hogy kijött nagyképûsködni a szomszéd utcából, csak azt nem tudták, hogy 200km volt már a lábamban :)

Aztán Monornál visszafordultam, és megmásztam még egyszer a gombai - hágót :)

#2968
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Sasi!

Nem voltál Gyömrõn??????
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2969
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Jaja, hát arra nem nagyon tudok más megoldást.. Még nem mentem annyiszor rajta, hogy megunjam :)

#2970
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
kösz a választ. Szoktam én is Balaton-BP viszonylatban járni, de már nagyon unom a 7-est, gondoltam hátha van egy barátságosabb útvonal, de ha már Érdig elmegyek, akkor szinte mindegy.

#2971
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Még nincs semmi biztos. Én vszínû Szlovákiában leszek, de ha tudok valamit akkor beírom..

#2972
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Szia Bloke,

Szóval mi akkor Almádiban szálltunk meg és b200 elõtti nap mentünk, másnapján jöttünk haza. Végig hetesen. Majd mikor beér a 7es Érdre, figyelni kell és rá kell menni a 6os útra, persze nem a pécsi irányba :)
Elmész be egészen Budára a 6os úton, és miután elhagytad a 0-s felhajtót a következõ lehetõségnél jobbra le kell menni. Itt kicsit kalandosan, egy a duna partján futó kerékpárút segítségével tudsz felmenni a 0-s hídra amin van kerékpár út. Ezen átmész csepel végén kötsz ki, hídról lejõve jobbra kell továbbhaladni, és egy nagy adó-vevõ toronynál kell elfordulni balra, ez bevisz Szigetszentmiklósra. Itt körforgalomig, azon egyenese át, majd balra és Északi irányba haladva át kell haladni a hév alatt, majd követni a csepelre bevezetõ un. üdülõ sor utat, itt megint eléred a 0-s hidat, amin át lehet menni kerékpársáv segítségével. És már Dunaharasztiba is értél. Innét meg már térkép segítségével sok helyre el tudsz jutni.....

Honnét hova akarsz menni??

#2973
TheKop

TheKop

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 posts
Feltéve ha nem esik az esõ,valaki jönne egy szombat reggeli tekerésre?Rugalmasan kezelem az útvonalat...
You'll never walk alone!
„A fájdalom elmúlik, a gyõzelem örökké megmarad."

#2974
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
Sasi, a múltkor beleolvastam ebbe a topikba és írtad, hogy a Bakony 200-ról hazatekertél. Megkérdezhetem, hogy milyen útvonalon? Azért kérdezem, mert írtad, hogy Dunaharaszti érintésével mentél. Bár nem tudom pontosan hol laksz (Gomba?), de van lehetõség BP-t kikerülni?

#2975
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Most beszéltem velük... Garanciálisan visszavitték... Valami HW már másodszor...

#2976
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
ha kell segítség, szóljon

#2977
Pál

Pál

    vendég

  • fórumtag
  • 10 posts
Most futottam össze Robiékkal.
Azt üzeni, hogy sajna elromlott a számítógépe, úgyhogy kb. 2 hétig nem tud fórumozni.

#2978
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Meg a sörömbe :)

Azért jobban megéreztem a dolgokat, mint gondoltam... Tegnap elmentem egy 40es Gomba körre.. Alig tudtam magam végig rugdosni :)

#2979
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Hát Sasi, ûberbrutál vagy! Mivel ismerem arrafelé a terepet, ezt a 28 feletti átlagot nagyon dícséretesnek tartom. Ahogy Johny mondani szokta: 100 kili felett monden kilóméter duplán számít. Akkor 200 fölött? Meg 300 fölött? Hatványozódik már.

Lassan már alig lesz vér az oxigénedben! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#2980
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Nyáron érdemes, mert akkor nincs olyan meleg, na meg forgalom is zéró--