Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#2881
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na még se megyünk szlovákiázni.... Robi megyünk Vasárnap valamit,????? Felõlem ki mehetünk a világból is...

Szike , Sikerült azért jó áron eladni??
Kényelmetlen volt?

#2882
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Biztosan nem Orca lesz. Amúgy sok apró indoka van hogy eladtam. Viszont lehet hogy a Gepida is megy. Szerettem volna egy újabb Gepida vázat, de úgy tûnik nem jön össze. Kicsit elszálltak az árak, annyit akármennyire is jó, nem adok érte.

#2883
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
merre tervezed a 400 kilit ha az lessz?lehet beszálnék egy 100as erejéig.mondjuk a te hajnal 3as indulásaid elrémisztik az embert:)

andris monori a haverod is akinek uj gépet ujjitottatok?

szike még a végén bevillant egy orcával:)

#2884
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Eladtad az Aquat Szike???? Hogyhogy? :( Szép bringa volt nagyon....

Grat Robi, kezdek már félni tõled :)

Andris, azért nem semmi amit mûveltek itt üzletelés szempontjából :)
Holnap még munka.. AZTÁN hétvégén Király-hegy. :) Legalábbis remélem. Ha nem akkor meg neki megyek valami 400kmnek :)

#2885
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
igen, valóban, viszont ilyenkor mindig az utolsókig reménykedek! :)
de az se baj, ha kimarad egy nap, amennyiben ténylegesen megerõltetted magad. a regenerálodás módja a siker titka. :) bárcsak ismerném... :)

#2886
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás

d.marci... utánanéztem eredménylistán, és hát... õ se tegnap kezdte. :)
Kékes meg valóban csábító - elõtte egy nappal eldöntöm mi lesz.
Ultegra?? wow... micsodák? szett?? :D :D ááá, az egyenlõ az önrecesszióval... :)
Robi: holnap menj egy nagyon laza (22-24 km/h) 30-45 perces pörgetéses (90-95ös pedfordulat) edzést levezetésképp


sajna nem mér a kili orám pedálfordulatot de egy 42 kilis laza gomba kört gondoltam délutánra....bár már esöt mond:(

#2887
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
az elõzõ Altrixét használtan szereztük 60ért (fékváltókaros - sora), de sok kis apró bosszúságot hordozót magában, amit az elõzõ gazdája okozót hanyagság okán. pl. rengeteg, de rengeteg esztétikai hiba.
egyszóval... sose lehet tudni milyen brinyót hoz a holnap! :D

#2888
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
esti mese:
ma hajnali 2 óra környékén elhatároztuk az egyik sporttársammal (akit Sasi már ismer), hogy sok apró probléma miatt megválik kerékpárjától, és alkatrész tuning helyett inkább javaslatom alapján vesz egy ugyanolyat újonnan 99ért ('08-as model, Altrix Whirlwind 1.0), amivel 2 szezonig, ha rendesen válik vele, nem lesz baja (max. lánccsere).
átvállaltam a manage szerepet - felraktam a hirdetést azon nyomban.
reggel 8:45kor csörgött a telefon - 10:15kor elvitték 55e-ért, és 15:30kor már meg volt az új.
ez az expedítiv cselekvéshalamzok eredménye. :)
+ tudtam egy boltot Pesten, ahol 8e-ért vett féláron Merida cipõt
hülye mázlista...
:D

#2889
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
d.marci... utánanéztem eredménylistán, és hát... õ se tegnap kezdte. :)
Kékes meg valóban csábító - elõtte egy nappal eldöntöm mi lesz.
Ultegra?? wow... micsodák? szett?? :D :D ááá, az egyenlõ az önrecesszióval... :)
Robi: holnap menj egy nagyon laza (22-24 km/h) 30-45 perces pörgetéses (90-95ös pedfordulat) edzést levezetésképp

#2890
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
na megjöttünk 161 kili lett a vége,kécskéig föleg zsoltika vezetett jobb térdhajlatban az inaim vagy mik eléggé fájtak.kécskén toltunk 1 pizzát(eddigi legjobb magyar pizza amit ettem) lábam is rendbejött már kezdtem örülni mire a jobb talpam kezdett el baszakodni.azt hiszem kicsit tulválaltam magam de azért megcsináltam.szerencsére irsátol hazáig szembeszél volt igy lett teljes a kép:) na pár napig most visszaveszek az arcombol:D

#2891
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Bringa: egyik bringa eladva (Orbea) még masszírozom a következõ gépet hogy milyen lesz. Annál is inkább, hogy ma reggel a Gepida kormánya eltörött a befelé, szóval most nagyon bringám se. Kivéve az esõben szaladgálóst. Szóval most kicsit elegem van az egészbõl. De ha minden igaz, akkor jövõ hét végére azért szerzek kormányt és idõm is lesz rendbe rakni és akkor tudok menni. Sajnos irdatlan kevés idõm van, sok munka, bringák elhanyagolva, semmi karbantartás. Így igen erõsen gondolkozom a továbbiakon. Több dologgal is szemezgetek még jelenleg. Ha tudok valami biztosat, akkor szólok. DE most úgy néz ki, hogy új váz, kerékszett hozzá és DA szett.

Kékes érdekel, de nagyon nagy tempót nem akarok menni most. CSak lazulni akarok kiscit. Aztán majd meglátjuk... ha meglátom a sort, úgyis elgurul a gyógyszer. :D
De kérdés az, hogy lábon kell menni végig? MErt arra nem biztos hogy rá fogok érni. Nekem eléggé nehéz heteim vannak mostanság ahhoz.

#2892
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Dancs Marcinak hívják, Jettison néven fut itt a fórumban.

Végül is nem nyerte meg, de legjobb lett a Giant-Gyömrõsök közt.
Próbáltak egy szökéssel a vége elõtt, de Fradis is volt benne, aki mögött a Pelotonba még 10 fradis volt így nem akart vezetni. Aztán utol is érték õket. Mezõnnyel futott be.

Nem kell állatnak tartani :) Csinálni kell és megy..

Kékestúra azért inkább poén lesz... Megy esetleg a hegyen aki , ahogy akar. De inkább csak elkirándulunk oda.

Összeraktam az Ultegra cuccost.... háááááát :):) nem is rossz.

#2893
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
ne is mond, feminizmus drótszamáron... :)
igazság szerint nem is féltem magam, de amíg nincs az emberben egy bizonyos km-nyi adag a lában, nem szabad nagyon megerõltetni.
holnap 1 óra 15 percet megyek sík terepen, abból 1 óra ultra light (25-27 km/h) + 15 perc ami egy irinyónyit megerõltetõbb (35 km/h).
szóval gyömrõi körforgalom - csév - vasad az útvonal kb. 18óra környékén.
sasi ki a haverod aki tour de gyömrõzött?

#2894
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sasi haverod végülis megnyerte a tour de gyömröt?

#2895
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
akkor lassan már lessz itt nöi szakasz is:)zsófinak készül gép te barinödnek is andrás enyémnek már van....lassan számolni kell velük:D
jah sasi álatul tolja:) pedig jo lenne leváltani az itteni elnöki posztjárol de ha most meglessz neki az a 24 orás az biztos 500kili akkor már semmi esély:)
holnap mehetünk egy 2 orácskát ha a main nem vágom teljessen galyra magam....
ne költözz pestre vidék a jo itt még vannak parasztok:D smog grrrr.......
szerintem a kékes turát meg beválalhatod grupettoban elleszel velem hátul:D de nem féltelek én:)

#2896
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
lenyugodtak a kedélyek, így sor kerülhet a megválaszolatlan kérdésekre.
sasi: gondoltam, hogy kicsit nagyobbra kerekedik a szemed mikor elhúztuk a kondenzcsíkot, nekem viszont még annál is nagyobbra mikor bele-bele olvasván a régebbi bejegyzésekbe kiderült számomra mekkora állat vagy!! :) azért voltak szép táv - átlag arányaid... veled se fogok kerekezni te állat... hagyjuk a sasit, állat lesz az új neved... :D
ja anno 2006ban azt hiszem volt egy fél szezonom a Postásban, de lokális problémák miatt ezt hanyagoltam, ám lehet nemsokára Pestre költözök, és akkor ha úgy engedi idõm... reménykedem. :)
jövõhéten a kékestúra? hmmm... szerintem nekem kell még egy hónapocska mire norm. állapotba jöhetek. szóval egyelõre csak max. 2 órás bolyozás jöhet szóba. sõt, nagyon remélhetem, hogy szóba jöhet!
robi: nem nõsültem meg, csak kapott egy gyûrût a mostanra ex-barátnõ... :D viszont van másik! :) akinek épp mostanság építgetek egy gépecskét. remélem mihamarabb kész lesz, mert már nagyon rágja a fülemet... :)

#2897
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Én most kiköltekeztem erre az évre :)
De ha gondolod rákínálhatok 18al :) Majd odaadom Anyunak névnapjára, húsklopfolónak :)

#2898
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
igen, én ki is szúrtam egyet, de azt a saját zsebre lecsaptam :D. már beszéltem is az illetõvel.
17ért adna egy vadiúj Shimano Tiagra integrált csapágyasat.
na nem nyúlka piszka!!! érthetõ? :D

#2899
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
jah, hát igen az elég nagy probléma :)

Lessétek az apróhirdetést.. Elég gyakran vannak jó vételek.

#2900
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
ja, és az mindegy, mert lehet középcsapágyat is cserélünk.
az elõzõ gazdija nem vigyázott rá kellõképp.