Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#2861
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
4-5?áááááááááááááááá szerintem 6-7, felhivom zsoltikát biztos jön e és mikor van neki vonat reggel:D
eurot ne felejtsd el de ha nincs akkor van egy 50esem megfelezem veled aztán következö sk-nál majd odaadod.

#2862
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
De ne térj ki a válasz elõl.. "Mikor startolunk mester? 4-5?"

#2863
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
zsoltika kérdezte mi lessz hétvégén,mondtam legurulunk sturovo ott kaja aztán vissza.azt mondja ha kajálunk lehet jön ö is de még nem biztos:)
na most is fél oránként van az nem vészes szerintem vácig ugyis letoljuk egybe ha épp lekéssük akkor meglessz az elsö pihi:)

#2864
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
jóvan, akkor átkompizhatunk.. . Mikor startolunk mester? 4-5? :)

#2865
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
hirtelen 2008ast dobott ki az alapján fél oránként van járat

#2866
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
hát gondolom azért most nyáron nem 3 oránként jár a komp de megnézem google haverom biztos kidobja milyen idöközönként van:)

#2867
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Az a baj, hogy Vác és Tahitótfalu közt csak komppal lehet átmenni.
Nézd meg, ha tovább megyünk Szob felé, el Letkésig, Át Szlovákiába, és Úgy Sturovo - Esztergom, Visszafele meg Dobogókõ....? Mondjuk akkor megint csak valahogy haza kell jönni, és az megint komp...

#2868
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
van konkrét edzésdterved andris? mert ha igen jövöre elkérem max veszek valami olcsobb pedálfordulat mérös orát.mondjuk én oktobertol már nem nagyon ülök fel a gépre inkább futok néha meg kis fitness.nekem nincs msn itt tolom az ipart:)
ja nem vészes esö volt csak olyan szmötyis,merre voltál?

#2869
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 posts
Rob te pont elkerülted, én pont bele... az esõbe! nyamm-nyamm... mondjuk csak szemerkélt szerencsére, de így is zavaró. :)
ha nem lenne más dolgom, akkor szívesen csatlakoznék hozzátok.
okosan ki van találva ez az edzésterv, de ez nem nyári "meló" - korábban kellett volna elkezdeni... így sutyba az egész, és amint adódik lehetõség megyek veletek bolyocskázni! :) majd jövõre! - õsszel úgy is veszek görgõt... :)
egyébként msn címem: gyutacs@gmail.com
ott szorosabb a kapcsolattartás, ha gép elõtt ülünk, és könnyebb megbeszélni dolgokat

#2870
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
multkor szomoru voltál sasi,hogy nem ihattál szlovák sört. gödöllö-vác-tahitotfalu-dunabogdány-dömös-pilismarot-esztergom-sturovo.ez kb 110kili oda 500m szinttel vissza ugyanerre vagy nézünk valami mást hazafelére,igy kb 250 lenne neked.mondjuk nem tudom a 11es ut mennyire járhato kerékpárral...

ha visszafelé pilis melett elkecskézünk pest felé az 90kili 280 szintel,igy foghatunk 20 kilit ha elfáradnál nagyon:)

#2871
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
mostanában csak sikokat toltam ugyhogy épp ideje volt ennek a gomba körnek. nem igazán feküdtek az emelkedök ráadásul nyházátol káváig erös szembe szél volt a füleim is leakartak fagyni:) hazaérve néztem 18 fok volt,szerencsére az esö már csak az utcában kapott el.ennyit a regenerálo edzésemröl:) holnap bico takaritás és pihi.

#2872
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
holnapra megcsinálom meg leirom....nah akkor öltözködök és startolok:)

#2873
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Jól van azért majd írd is le. :)

Én még Pesten vagyok, majd csak az éjfélivel haza.

#2874
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
sasi akkor balra kezdünk majd a jobb dolgokat a végére hagyjuk:) fejben már kezd alakulni hova merre.

4-5 ora magasságában valaki laza gomba körre?jön asszony is.

#2875
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts

igen, igen õ is monori, bár õ még csak most ízlelgeti e sportágnak a szépségeit. :)
miért milyet szeretnél venni? a mostanival mi gond Robi?


nincs vele gond,vigyáztam rá mindig évente szervizelve szobában tartva,na jo használatbol adodoan van 1-1 kisebb felverödés.
csak szeretnék egyszer valami igazán jo gépet,szemezgettem már pinával,bianchival,wilierrel,cubeval,bmc-vel de konkrétum csak annyi,hogy kompakt hajtomü legyen 10es esetleg 11es sorral mondjuk 10ws mert shimano felé hajazok jobban.

#2876
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Mindegy... mehetünk fel - le jobbra balra, mindegy :)

#2877
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 posts
igen, igen õ is monori, bár õ még csak most ízlelgeti e sportágnak a szépségeit. :)
miért milyet szeretnél venni? a mostanival mi gond Robi?

#2878
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
akkor legyen vasárnap inkább szél mint esö.összeteszek valamit aztán majd leellenörzöd,kör vagy oda vissza legyen?

#2879
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Nem tudom... Ma este Én komoly pinálásáon... izéé piáláson leszek túl, :)
Mehetünk holnap is, találj ki valamit és megyek... :)

Igen, azért nehéz egy jó , új, olcsó kerékpárt kiválasztani, ebbõl a 3 tényezõbõl általában csak 2 teljesül egyszerre.

#2880
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
nehéz ügy ez a kerékpár vásárlás,asszonynak 2011es juliet-ben gondolkodunk(901 vagy 904) kérdés tetszik e majd neki:)de,hogy magamnak mit vegyek ha lessz egyszer rá zsém...

sasi nem jobb lenne szombat? aránylag jo idöt josolnak rá vasárnapra már szeles,mondjuk kérdés merröl fuj:)de ettöl függetlenül mehet a vasárnap ha az jo neked.km-ben mit gondoltál?csak,hogy agyilag is feltudjak készülni:) vagy csak spontán nekiindulunk és járjuk az országot?:)