Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Euro 2008 - Foci EB

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#181
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
az nagyon komoly volt ja. kar hogy a biro nem latta, szerintem siman pirosat ert volna. koze nem volt labdahoz.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#182
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Végülis semmi meglepõt nem produkáltak szerintem. Talán Deco mutat jobb formát, mint azt mostanában megszoktuk. De az ilyennek örülünk.
Azért én utólag eltiltanám pár meccsre azt a török állatot, amelyik páros lábbal szállt bele Naniba. Csak a szerencsén múlott, hogy nem lett komolyabb baj.

#183
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ejha a portugalok azert eleg jol toltak. pedig a torokok ugy altalaban nem szarok [a magyaroknak ramolnanak vagy 6-ot]

erre ket gol meg egy par kapufa... jo 70-30% -as birtoklassal

es jo agon vannak, asszem a francia/nemet/olasz/holland csapatok kozul csak egyel fognak talalkozni, ha a dontobe jutnak.

van eselyuk
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#184
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Fórumozás közben is lehet.
http://webisztan.blo...set_bongeszobol

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#185
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
nem.
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#186
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
Magyarok kijutottak?

#187
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
azért grat Svájcnak... Akaratból 5-ös.

#188
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ja el is buktam a pénzem, mert 1-1 re raktam.

Én pedig természetesen az olaszoknak drukkolok. Javíthatatlan vagyok, bár a kedvenceim közül tulajdonképp senki sem játszik.
Illetve nagyon kíváncsi vagyok a Francia fiatalokra.

#189
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jaja eleg halalcsoportba kerultek :)

no le is ment az elso meccs, a csehek vertek svajcot :)

ezt csak a radioban tudtam hallgatni, de most majd jol megnezem a portugal-torok meccset :) [csak hideg sor nincs itthon]
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#190
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Én Hollandiának drukkolok, idõszerû lenne már nekik is egy gyõzelem, igaz nem túl könnyû csoportba kerültek..

#191
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

talan nem csak engem erdekel, es hogy ha akad rola beszelnivalo ne idegeljuk az uzenofalon a focielleneseket.

Nagyon köszi :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#192
elbandi2

elbandi2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 442 hozzászólás
Az elmult pár VB EB -n a cseheknek szurkoltam, ahogy most is. Szimpatikus hozzánk hasonló háttérrel induló ország, és mégis tudnak nagyon élvezetes szép focit is játszani, és minden generációbol képesek kiemelkedõ játékosokat felmutatni.

#193
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Angol lenne a kedvenc, ha kijutottak volna. Nagy focirajongó vagyok (tv), de bajnoki meccseket csak angol és spanyol focit nézek (illetve premier leaguet már csak néznék). A kedvenc kiesésével marad Portugália és Horvátország (sajnos az arsenalos srác sérülésével csökkent az esély). Az utóbbinak '98 óta szurkolok, mióta Suker egymaga megverte a németeket. A németeket (ha ezt még lehet német válogatottnak nevezni, van ott lengyel, afrikai, brazil stb.) és az olaszokat sosem szerettem, szóval õk semmiképp ne nyerjenek.

A csoport nálam: 1. Portugália, 2. Csehország
B csoport: 1. Horvátország, 2. Németország
C csoport: 1. Hollandia, 2. Franciaország
D csoport: 1. Spanyolország, 2. Görögország

A holnapi meccsekre: SUI - CZE 0-2, POR - TUR 2-1
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#194
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
talan nem csak engem erdekel, es hogy ha akad rola beszelnivalo ne idegeljuk az uzenofalon a focielleneseket.

http://www.euro2008.uefa.com/

Junius 7 szombat

18:00 Svajc - Csehorszag
20:45 Portugalia - Torokorszag

en meg nem dontottem el kinek drukkolok, errol a szigetrol ugye senki nem jutott ki [kisse blama] de szeretnek jo meccseket latni!

ki fogja nezni a meccseket? kinek szurkoltok?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F