Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XII. Specialized Maraton | Szilvásvárad

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3191 hozzászólás a témában

#221
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Soha többet hossz táv. Az aszfaltos után az a kis sziklakerten és azt követő 2-3 km-n kívül totál vállalhatatlan, szánalmas. Sotter, de milyen sotter. Utolsó mászás előtt aszfalton lejtőzünk (jó árnyékos, hogy fázzunk rendesen), hogy agyagoson másszunk (amit telibe süt a nap). Senkinek nem ajánlom, hacsak nem a szereti a nettó szívást. Nekem nagy csalódás volt. Itt abszolúte igaz, hogy a kevesebb néha több. 

Értem a szervezőket valahol, szeretnék elkerülni a veszélyes, rizikós részeket, melyeken a többség nem tudna lejönni. Így is sok a bukás. Értem a te problémád is, lassan egy CX bicajjal végig lehet menni ezeken a maratonokon. Ha több kihívásokkal teli pályára vágysz, akkor irány Lengyelország. például Beskidy és társai. Keress rá videókra, nálunk a harnad nehézségű lefeléket is 2x meggondolják, beletegyék-e! ;)

Jónak mondják a graz-i MTB master EB-t például. Élménybeszámoló Cseh Ronitól: http://bikemag.hu/ma...ogora-allhatott

Osztrákoknál szintén vannak kemény pályán kemény versenyek, nem csak schotter. Ott van akár az új enduro Salz D táv, nekem úgy rémlik, jártál már rajta.

----
Halkan jegyzem meg, amit a napról írsz, meg az árnyékról, nem tudom hová tenni. Bírni kell és kész, ha esik, ha fúj és tolni neki, ez egy ilyen móka! :)



#222
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás

Itt is vannak képek:

 

https://www.facebook...87722412&type=1

 

"2014 SZILVÁSVÁRAD MARATON MIELŐTT A MENTÉS MÁSKÉNT GOMBRA KATTINTASZ. EGY LIKE , VAGY KÖSZÖNÖM . JÓL FOG ESNI A FOTÓSNAK."

 

Ez rendben is lenne, de ha nem ismerősöm, nem tudom like-olni, legfeljebb megosztani.


LGee


#223
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger

Itt is vannak képek:

 

https://www.facebook...87722412&type=1



#224
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás

 

Köszönjük, én is megtaláltam magam :D


LGee


#225
kernudli

kernudli

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás

Középtávos versenyzőktől kérdezem, hogy mennyit mutatott nálatok az óra célba érkezéskor? Mert nálam valamivel több, mint 68km lett a vége.

 

Nálam az óra 65,6 km-t mért.



#226
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Soha többet hossz táv. Az aszfaltos után az a kis sziklakerten és azt követő 2-3 km-n kívül totál vállalhatatlan, szánalmas. Sotter, de milyen sotter. Utolsó mászás előtt aszfalton lejtőzünk (jó árnyékos, hogy fázzunk rendesen), hogy agyagoson másszunk (amit telibe süt a nap). Senkinek nem ajánlom, hacsak nem a szereti a nettó szívást. Nekem nagy csalódás volt. Itt abszolúte igaz, hogy a kevesebb néha több. 



#227
superszabi

superszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás

Nekem 67-et


Értem Én! De leszarom

#228
tsanyi

tsanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás

Középtávos versenyzőktől kérdezem, hogy mennyit mutatott nálatok az óra célba érkezéskor? Mert nálam valamivel több, mint 68km lett a vége.



#229
asdf123

asdf123

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

Sziasztok!

Tegnap a verseny után találtam egy kerékpáros cipőt a zuhanyzóban. Ha valakinek feltűnt a hiánya, leadtam a versenyirodában.



#230
tsanyi

tsanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás

 

Köszönjük a képeket! ;-)



#231
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Köszi ,,iker" ember! :)



#232
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás

Jó kis verseny volt, 4 év kihagyás után :) kaptam is magamtól 10 percet :)

A színvonal az garantált volt, a rövid táv nekem tetszett, bár sokaknak biztos nem a sok aszfalt miatt.

Az utolsó lefeléken mindent kirázott belőlem a köves rész, fogtömés, vesekő stb :D. De az utolsó pár km a katonasíroktól lefelé igazi kánaán volt.

 

Itt jegyezném meg. Szerencsére sok 100 emberből csak egy pár hülye akad, de pont engem talált meg az egyik.

Én szeretek lefelé menni, meg is van hozzá a technikám, meg a kellő adrenalin, de egy narancssárga mezes Cinelli feliratú népművészeti agyagedény lefelé a nagymező irányába, úgy 50-nél egyszer csak mellém ért az egyik kanyarban, és szó szerint majdnem kiütötte a kezemből a kormányt. Még jó hogy erősen fogtam.

 

Remélem olvassa, és megkérdi magától, hogy a 60-ik hely környékén erre miért volt szükség.

 

Örülük a sok fotósnak, és köszönöm mindenki nevében, hogy kint voltak, én legalább 10-et számoltam :)

 

Köszönet Tarnai Csabának és a többieknek!



#233
jannusz

jannusz

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás

Telefonos képek:

 

https://plus.google....12978065?sort=1


  • LGee kedveli ezt
3K

#234
superszabi

superszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás

Az időhöz képest jó volt. Az ördögoldal előtti lefeléknél a 20cm mély lekvár egy kicsit veszélyes volt. A nagy kidőlt fák nekem nem okoztak bosszúságot. A felfelé bokáig érő sár nem volt megint a legjobb, de az időjáráshoz képest tök jó volt. Mégis csak egy májusi verseny, esővel. Viszont volt egy kellemetlen élmény is a Bánkút útán lefelé jöttem úgy 40-nel egy srác megelőzött, úgy 20m-re volt tölem, hatalmasat fékezett majd kikerült egy motorost akik úgy gondolták ketten, hogy felfelé motoroznak 40-50-nel. Pont a fák takarásában volt és hopp hirtelen ott van. Begondolkoztam én is. Remélem másokat nem lepett meg.

Összességében jó volt.


Értem Én! De leszarom

#235
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás
jó volt, vállalható mennyiségű sárral, ideális időjárással.
mephisoftnak grat a helyezéshez!

#236
Carpchaser

Carpchaser

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Van még valakinél egy eladó rövid ff nevezés?:)

#237
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás

Toljátok neki! Itthonról drukkolok :-(

 


  • Carpchaser kedveli ezt

#238
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Az ég felhős,de olyan felszakadozott egyenlőre,remélem marad is így.
Gyertek csak,a rajtnál találkozunk.

#239
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Esett Egerben két óra alatt 15mm eső. Édesapám nagyon örül, tudjuk, májusi eső aranyat ér!

Ott levő sporttárs információja szerint Szilváson nem esett csak forogtak a felhők, mondjuk ez hosszúsokat nem vigasztalja.



#240
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Idén nem is megyek, rossz az idő. Napsütés, meleg, milyen az már!? :D

Szilvás legyen "szívás"! ;)

 

Jó versenyzést kívánok mindenkinek!