Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kormánycsapágy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
104 hozzászólás a témában

#1
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
:rofl:

#2
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ha nem érted a tréfát, magadra vess.


#3
MRoberto82

MRoberto82

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Hát ez k. nagy röhej.
Mivel msot regisztráltam csak prá napja, számomra újdonság volt még ha régi is.

Úgy látom ezen a fórumon elég sok kötözködõ ember van... Ez igen. Így kell összefogni a kerékpáros társadalomnak.

Gratulálok!

#4
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
hat kesz a pali :D:D:D

amugy meg nem nehez beverni, mivel a draga felfekszik a vazra, igy latod h mar nem megy tovabb akkor felfekudt...es azert egy cseszet elrepeszteni nem is olyan konnyu....de mindegy :D

most mi rohogtunk jot

#5
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Hat és fél éves postokat olvasol. Nem tûnt fel?:D


#6
MRoberto82

MRoberto82

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Most nézem csak miket írtok.
Jót röhögtem rajta.

Nem tudom hogy szereltek, de én kb. 94 óta szerelem a bicókat.
sosem szedtem még ki úgy kormánycsapágyat, h. kívülrõl ütögetem a csészét. Eleve van prá alu csésze ami egybõl reped, deformálódik.
MIvel a csésze benn van kb 4-5 mm-t a vázban, így azona részen nem tud nagyon deformálódni max tengelyirányban, arra merõlegesen nemigen.
HA valami tompavégû cuccal megütögetjük, elõször egyik oldalon,kicsit aztán másikon, simán kijön.
Kívülrõl eleve nehéz ütni mert lecsúszik róla a cucc. + aztán emg lehet nézni h. hogy néz ki...

Beverni viszont lehet kívülrõl. Belülrõl is de ilyenkor a csésze sérülhet nem gyengéden. megfelelõ állásban beütni nagoyn nehéz. Ezért találtk ki a csapágybehúzót...

#7
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Fityisz: ...eddig is elhittuk... :-/

boar

#8
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na akkor csak egyszerüen így:
http://www.parktool....s/RT_1BIG.shtml



#9
vendég__*

vendég__*
  • vendég
http://www.parktool....s/RT_1BIG.shtml



#10
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Apropó kormánycsapágy!  ;D
Ha minden igaz felül golyós FSA lesz, alul meg Haros holmi, ilyen disznó fajta, ami vagy 4mmel hosszabban fekszik fel a fejcsõben, mint a hagyományos.

#11
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
jahh szrintem is privat.. sztan ott leegyeztetitek az idopontot es a pontos helyet ..

#12
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
gyerekek ez rajtatok kívül érdekel még valakit?


#13
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
:( :( :-/ :-X

#14
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Figyelj Báááácsi, nem tudom, hogy mit kéne feladnom? Azt, hogy hagyjam szó nélkül mikor egy elhízott agyament engem gyanusítgat vagy sérteget? Mert ha ezt akkor azt tényleg nem adom fel!
Egyébként ez a lekezlõ stílus nagyon jól áll neked, ne hagyd abba, hátha valaki fel is fog nézni rád.
Küldtem neked rengeteg e-mailt? nem emlékszem rá, de persze ha te mondod bácsi.

Üdv, a még nem ex fityisz öcsi

#15
vendég__*

vendég__*
  • vendég
fityisz:
nem adod fel mi? mit igértek neked hogy kikészíccs? tejbegrízt? ;D én adok hozzá kakaót is ha leszállsz rólam! ;D

nah részemrõl meguntalak öcsike, úgyhogy ezentúl bármit írsz, el se olvasom, úgyhogy kalap. ja és ezek után se terhelj lécci IM-ekkel meg emailekkel, mer a bácsinak dolgoznia kell tudod, nem érek rá szemetet takarítani....

(most nekem van üldözési mániám vagy van némi hasonlóság a bumi nevezetû ex-tag és a remélhetõleg ex-é váló fityisz tag között?? mi van bumi, nevet váltottál?? ;D )


#16
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Figyelj dagi, gombold ki a felsö gombot, türd ki az inget a gyatyádból és próbálj meg egy kicsit lazitani mert szét fog robbanni a fejed ha így folytatod. Nem kezd unalmassá válni számodra ez az erõlködés? Csak mert gondolom már észre kelett volna venned, hogy mennyire szánalmas vagy.
Az meg, hogy egyfolytában jelzõkkel illetsz okkal és ok nélkül, az teljes mértékben lepereg rólam, betudom a vidéki neveltetésednek.
És ez vonatkozik a gyermekded vádaskodásodra és gyanusítgatásodra is.
Lenne egy ötletem a számodra, nem próbálkoznál meg cikkeket írni vagy legalább a tesztekbe belefolyni a BikeMag berkein belül? Az ilyen mérõszalaggal rohangászó és mindent jobban tudó arcot biztos tárt karokkal fogadnák.

#17
vendég__*

vendég__*
  • vendég

gyaci a mozigépész aki megint szószerint vesz dolgokat........ ehh, vonatkoztass el pubi


helyes, máris elvontatlak te kis p.................... (a többi nyomdafestéket nem tûr!! ;D) lehet hogy én mozigépész vagyok, de akkor te csináltad a Napot! ;D

amúgy csodálkozom hogy még mindig itt lopod a napot....aszittem visszaköltöztél a riders-re....hopp, ez célzás volt. bocsi! ;D
vagy anyuci elõfizette megint a netet, mer jó fiú voltál a napköziben??  na sebaj, végül is elférsz itten, csak más nevében ne irogass semmit kérlek, mer akkor lesz dádá, és mehecc lefeküdni 8-kor.  :-X

#18
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
A ring feszül, .... ééééés: ÖSSZE! :)

#19
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
off
GYACI versus FITYISZ mecs kezd erdekesse valni... 8)  :-/
on

#20
vendég__*

vendég__*
  • vendég
gyaci a mozigépész aki megint szószerint vesz dolgokat........ ehh, vonatkoztass el pubi