Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HHH ördögei

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2 hozzászólás a témában

#1
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
hátha érdekel...
http://forum.bikemag...hread.php?t=725

vagy

http://forum.bikemag...read.php?t=1774

#2
porch

porch

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
kezdem is:
tegnap voltam hhh-n kicsit brutális volt..
felmentem betonon(budakeszi út) szépjuhásznéhoz, ott bevettem magam a hárshegybe. ott a piroson mentem, inkább lefelé balra, a fekete fej aljába. onnan a dh-s ösvényen el a hûvösvölgyig. na már most full mocsár volt a hátam, meg a gatyám.
hûvösvölgybõl a betonos kerékpárúton mentem fel a repülõtérig, onnan pedig feltekertem/inkább toltam mert iszapos volt az egész/ a mária h. alatti hangárig. itt kezdõdött a hó... megpróbáltam feltekerni valamennyire a sárgán az újlakira, de olyan mértékben csúszós volt minden (sár+hó), hogy inkább toltam, volt hogy nyakban vittem a gépet.
na felküzdöttem magam újlakira. örültem, tudtam h már csak lefelé van.
lementem a dh-pályán a parkolókig. onnan kecske hegy felé vettem az irányt. feltoltam a kõfejtõ tetejére/megintcsak a sár miatt/, aztán az egyik kedvenc ösvényemen jöttem le... van rajta egy keresztbedõlt fa amihez van építve egy kisebb rámpa, na azt beugrottam, pedig sosem szoktam, inkább csak átcsusszanok rajta. utána ennek az ösvénynek a végén mentem el a focipályához. onnan a kényelmes szintúton gurultam vissza a reptér felé, de nem mentem végig, hanem éles bal fordulat, és levettem magam a másik kedvenc ösvényemhez. kis ösvény. gyors, technikás, kanyargós, néha ugrálós.
ezután egy kiállós gyors enyhe emelkedõ jött a 11-es végállomáshoz.
készvoltam. betonon gurultam egészen hazáig, a mhbhf-ig (kb.)

#3
porch

porch

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
aki HHH-n teker, annak itt a helye!
gyertek minél többen, mert a HHH az egy jó hely:)