Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringaexpo

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
693 hozzászólás a témában

#141
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

akkor tiszta szerencse hogy felismertetek :)

Egy képen ott figyelsz Te is(Wheeler Eagle) ;)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#142
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
akkor tiszta szerencse hogy felismertetek :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#143
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Én is gondolkodtam egy billentyûkombináción, de mire kitaláltam, mi legyen, addigra valami vicces fiúnak eszébe jutott egy bombariadó :)

Ja, volt pofám. Önzõ vagyok, mi? :P

#144
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás

Örülök, hogy tudtam kicsit beszélgetni azzal, aki benézett hozzánk :) Bár sokkal több fórumosra számítottam. Vagy csak az arcfelismerõ programom halt meg? :rofl:

hát az a program nálam sem futott 100%-biztonsággal... nyomtam is neki egy shift+del -t :-D

A sok jegesmester betett biztos ;) :D

ja... volt képe átjönni hozzánk, hogy elfogyott... :-P

P

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#145
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
A sok jegesmester betett biztos ;) :D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#146
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Viszont a család melegben sokkal szívesebben kimozdul otthonról családilag 15 fok felett, tavasszal. Bár már most is lehetne papírforma szerint meleg... :angry:

Azért így is voltunk szép számmal!

Örülök, hogy tudtam kicsit beszélgetni azzal, aki benézett hozzánk :) Bár sokkal több fórumosra számítottam. Vagy csak az arcfelismerõ programom halt meg? :rofl:

#147
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Ezt ti tudjátok jobban, de mint látogató nem tenném késõbbre... itt ki lehet találni mit szeretnél megvalósítani szezon elõtt a bringádon, esetleg komplett bringát is kinézhetsz magadnak... lehet két hét nem számít, de márciusban azrét már szoktak jó idõk lenni, többek már tekernek...

#148
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás

Sejtettem, hogy nem volt több ami beérkezett, és emiatt... de azért hangulatos volt...


nem tudom Szilasi Laci elgondolkozott e már rajta, de lehet, hogy érdemesebb lenne cirka 2 héttel késõbbre tenni a rendezvényt... egy részt nagyobb eséllyel lesz a forgalmazóknak raktáron a termék, másrészt meg az idõjárás is talán olyankor már barátibb... mert hát vasárbnap a hó esés nem volt szuper...

P

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#149
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Sejtettem, hogy nem volt több ami beérkezett, és emiatt... de azért hangulatos volt...

#150
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás

Para, nem sértésbõl, a stand maga jó volt, de számomra kissé vérszegény felhozatallal...


tudjuk, jelen helyzetben ezt tudtuk kihozni... :-(

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#151
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Aki ma volt kint ne dobja ki a jegyet, érvényes máskorra!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#152
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
képek: http://picasaweb.goo...ros/Bringaexpo#
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#153
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

KÖszi! Kint is mondták egy nevet, abban is volt Gábor, csak nem nagyon értettem, meg nem is emlékeztem rá. Itthoni Dh-s körökben meg azt mondták Lukács Rajmundé, mert neki is zöld Intense lesz. A másikat nem a kiállításon láttam.

Úgy hallottam, hogy Boronkay Péter aranyérmét a dedikálás alatt ellopták. Ez gáz...

Ami még gáz volt, az a jegyáruda. Odamentünk, az egyikõnk fizetett két ezressel. Közölték, hogy nem tudnak visszaadni, várjunk, elmegy felvált pénzt. Vártunk. visszajött, és mondta, hogy jöjjünk majd vissza egy 100-asért, mert azt nem tudott szerezni... Következtem én. Mondtam, hogy a diákjegy a neten úgy volt kiírva, hogy 1000 ft, nem 1200. ÁÁ, az nem lehet. Mondtam, hogy jó, kifizettem az 1200-at, most nézem, hogy tényleg 1000 volt kiírva, nem én voltam a hülye. Mellettünk lévõ pénztárnál meg egy fickó szidta õket, mert a csoportos jegyet egyenként nyomtatták ki. 55 fõre vett jegyet.....


Szintén így jártam, mármint mondtam a csajszinak hogy 1000, õ meg hogy nem 1200... de ez is volt a plakátra írva... nem azon a 200Ft-n de akkor is ez miylen már...

Para, nem sértésbõl, a stand maga jó volt, de számomra kissé vérszegény felhozatallal...

#154
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Üdv mindenkinek.

-Picit régen jártam már itt a fórumon.

-Nekem a 2009.-es Vasúttõrténeti Parkos jobban tetszet, fõképp hangulatban ,bár ez sem volt semmi (a bombariadót leszámitva).

-Még jó hogy célirányosan rögtön a bringa kiálítást vettem célba,mert sajnos csak vasárnap kora délutáni órákban tudtam kijutni a kiálításra,így is csak kb másfél két órát tudtam nézelõdni 1700Ft-ért.:(

-Pont azon gondolkodtam hogy átmegyek más pavilonba és megnézek más kiálítást is amikor a tömegben többen bombariadót emlegettek,de mivel nem láttam nagy pánikszerü menekülést gondoltam biztos csak baromság,de amikor már a rendezõk is kezdték az ebereket kiterelgetni akkor már világos volt hogy nem vicc.

-A vicc az hogy ki az az állat akinek ilyen az eszébe jut?
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#155
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás

Nem tudom volt-e másik is kinn, de Gábor Balázsé ott volt... (Go Fast stand körül...)

KÖszi! Kint is mondták egy nevet, abban is volt Gábor, csak nem nagyon értettem, meg nem is emlékeztem rá. Itthoni Dh-s körökben meg azt mondták Lukács Rajmundé, mert neki is zöld Intense lesz. A másikat nem a kiállításon láttam.

Úgy hallottam, hogy Boronkay Péter aranyérmét a dedikálás alatt ellopták. Ez gáz...

Ami még gáz volt, az a jegyáruda. Odamentünk, az egyikõnk fizetett két ezressel. Közölték, hogy nem tudnak visszaadni, várjunk, elmegy felvált pénzt. Vártunk. visszajött, és mondta, hogy jöjjünk majd vissza egy 100-asért, mert azt nem tudott szerezni... Következtem én. Mondtam, hogy a diákjegy a neten úgy volt kiírva, hogy 1000 ft, nem 1200. ÁÁ, az nem lehet. Mondtam, hogy jó, kifizettem az 1200-at, most nézem, hogy tényleg 1000 volt kiírva, nem én voltam a hülye. Mellettünk lévõ pénztárnál meg egy fickó szidta õket, mert a csoportos jegyet egyenként nyomtatták ki. 55 fõre vett jegyet.....

#156
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás

Ki fog Superiort forgalmazni?


Infóim szerint Hajdú István új projektje.

#157
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
király hegy mehetne
de csak ottalvósan, fenn 3-4 ember oké a menedékhelyen
most mondta ismerõs hölgy, hogy bombcsiriajcsi volt a zárószám?

#158
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Ki fog Superiort forgalmazni?

#159
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

12.00-körül voltam ott.
A Gépész Úrral váltottam is néhány mondatot,majd jobbulást kívánva neki szétnéztem máshol is.
Sajnos a lányom érdeklõdést sokkal jobban felkeltették a hajók.
Ingáztam a pavilonok között.
Néhány fórumtaggal azért sikerült találkoznom.
Akkor majd legközeleb.
OFF.
Vagy majd nyáron szervezek egy szlovákiai Király hegyi "csúcshódítást" és eljössz arra.
;-)


Már csak a legközelebb marad...

http://picasaweb.goo...Bringaexpo2010#

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#160
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Szia Para!
Kár, hogy szombaton nem tudtunk beszélni, nem láttalak a standon. A kiállítás hülye befejezése meg...á, no comment!