Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sintesi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13 hozzászólás a témában

#1
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Bár elég kihalt ez a topic, de azért megkérdezem, hátha vannak tapasztalatok sintesi vázakkal kapcsolatban. Gondolkozom egy vázcserén és jól néznek ki a sintesik

#2
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
09 es Sintesik.
www.sintesibikes.com
Van 1-2 fehér bringa,hát elég ütõsek lettek.
www.sintesibikes.com

#3
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Lassan már elérhetõek lesznek a 2009-es modellek is,még képeket nem nagyon találni,én láttam gyári képeket,sztem. ütõsek lesznek,majd írok ha már rendelhetõek.
www.sintesibikes.com

#4
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Le vannak akciózva Sintesi bringák
812 Pro -30%
Python 1-2 -50%
707 mindegyik modell -30%

www.nagykerekpar.hu
www.sintesibikes.com

#5
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Egyszer ha gazdag leszek én is lecserélem a vázamat sintesite, mert tényleg gyönyörû vázak. Egyébként én is ugy tudom, hogy kézzel készülnek és nem futószalagon. (persze ennek meg is kell fizetni az árát,)


Olasz design, távolkeleti robotgyártás. Szépek, még egy márka ennyi. Elfogult vagy?:D

#6
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Egyszer ha gazdag leszek én is lecserélem a vázamat sintesite, mert tényleg gyönyörû vázak. Egyébként én is ugy tudom, hogy kézzel készülnek és nem futószalagon. (persze ennek meg is kell fizetni az árát,)

#7
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás
de :)

#8
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Miért csak nem Nagy Se-s vagy?
www.sintesibikes.com

#9
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás
Köszi, de a hazai forgalmazó egyesületének a tagja vagyok, ha kell majd dumálok vele :)

#10
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás

Van valakinek ilyen gépe, vmi tapasztalata, vagy egyáltalán hallott már róla valaki? Érdekelne a véleményetek, mert jó lenne egy ilyen bicó, különösen a fully csúcsmodelljük (601 race disc'08)

http://www.sintesibikes.com/



Amúgy ha kell olyan bringa v. váz akko szólj és egyeztetek a forgalmazóval
www.sintesibikes.com

#11
RideRaceLive

RideRaceLive

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Sinstesi Bazooka. Az egy nagyon meleg váz:)

#12
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A 812 race disc nagyon szép, a 911-ek festése nem jön be.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#13
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Na végre valaki aki hallott róla.Én 1 Sintesi 911-es vázra épített bringával fogok versenyezni.Reményeim szerint jövõ héten kész lesz a bike.A váz már megvan 17"-es méretben 1350 g,nekem 19"-es van de az XTC meg a Trek 8900-es vázhoz képrst jóval könnyebb.A heggesztések gyönyörûek,a merevítéseken és a kidolgozáson is látszik hogy nem 1 tömegváz.Nem tudom biztosra de talán kézi gyártású.Ja és az én vázam valahogy a 33000-es szériaszám környékén van(ebbe benne van az összes Sintesi váz),a Mereida 1 hónap alatt gyárt ennyi vázat.

És az egész országban a forgalmazó szerint csak 1 db ilyen váz van.

És akkor 1 ujjab info,hogy 2008-tól a Mo.-i forgalmazója a Sintesi kerékpároknak:www.nagykerekpar.hu
www.sintesibikes.com

#14
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás
Van valakinek ilyen gépe, vmi tapasztalata, vagy egyáltalán hallott már róla valaki? Érdekelne a véleményetek, mert jó lenne egy ilyen bicó, különösen a fully csúcsmodelljük (601 race disc'08)

http://www.sintesibikes.com/