Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Archív Tour de France felvételek összegyûjtése

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6 hozzászólás a témában

#1
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Szia!

Privi ment és köszi! :)


#2
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.638 hozzászólás
1 haverom merevlemezes dvd-felvevõre veszi a Tourt (és mást is talán), 1-2 évre visszamenõleg megvan még neki, ha jól tudom.
Irj privit vagy mailt, ha érdekel valami.
Marci

#3
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Már van egy kis elmaradásom mások felé, akiknek priviben igértem, de utána másolok Neked is. Pontosan mi kellene? Mert az egész vagy 50db DVD:)

Van valami cserealapod?

Camping Joe képeknek is örülünk persze!


#4
mrteo

mrteo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 375 hozzászólás
Engem is érdekelne, mert a görgõzéshez nagyon jól jönne néhány szakasz...

#5
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Képek is jók lesznek? Akkor szedhetek le DC-rõl amit találok.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#6
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Üdv ismét!

A topik enyhén szólva nem nagyon pörög, viszont kaptam pár privit ezért lenne egy nagy kérésem! Ne privit írjatok, hanem szóljatok hozzá itt, hogy mindenki akit érdekel láthassa mivel bõvül a cserealap!

Azóta ígéretet kaptam egy 2003-as Tourra francia hanggal, megszereztem a 2007-bõl hiányzó szakaszokat angolul és folyamatban van a 2006-os teljes 30GB-nyi anyag letöltése is, bár nem tudom végül mi lesz belõle, mert csak 97% elérhetõ.


#7
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Sziasztok!

Remélem nincs még ilyen topik (én nem találtam). És remélem nem ütközik a szerzõi jogokba a tvbõl felvett adás másolgatása, ha mégis akkor töröljétek a topikot légyszi!

Szóval szeretnék összegyûjteni az elmúlt év Tourjainak (esetleg a többi versenyeinek) felvételeibõl annyit amennyit csak tudok DVD-n. Eurosportról rögzített magyar nyelvû (amióta van) felvételek érdekelnek. Cserealapnak fel tudom ajánlani amim van, bár az sajnos elég hiányos: 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2004, 2005 1-1DVD nagyon sok hiányzó szakasszal, elég kesze-kuszán összevágva, sok helyen agngol hanggal, és a 2007-es év teljes felvétele (kb 25-30db DVD), amibõl viszont sajnos a 16. 17. 18. 19. szakaszok egy áramszünet miatt hiányoznak (ezeket is keresem). Az idei évrõl megvan majdnem minden verseny, ami a Tour elõtt volt és a Világbajnokság is Laci felejthetetlen teljesítményével.

Nem akarok keresni a dolgon! Felvételekért csere az üres adathordozó (DVD)!