Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#1701
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Én már megint nem tudom,hogy melyik kategóriába is illik a gépem :) :S
Vagy enduro vagy freeride. :) Most nagyon összeállt a gép.

#1702
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

RMX fárasztóbb leszel egyes embereknél...


Nálam? :D
Vagy a S*****r topic gazdára gondolsz? :D

Az mennyire gond ha 'mix' képek vannak, azaz ami még hiányzik megcisnálom most, a többi inkább nyári/tavaszi kép? Ha mittomén szarv más a képeken az még elfér, nem? Más nem változott.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1703
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
holnap kapok kölcsön gépet, mert az enyém nem viszi a 1280as felbontást.szegény az elsõ gépek közt volt...:)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1704
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
az hogy ne jelenjen meg ember a kepen az "hivatalos" szabaly, az viszont hogy legyen akciokep is, az csak a resztvevok felvetese. hat igy fer ossze a ketto.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1705
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Világért se akarok beleugatni de az in action meg a 'a képen nem jelenhet meg a tulajdonos vagy más személy' hogy fér össze? :)
Szóltak nevezzek be, de elnézve az itteni mezõnyt nem érdemes a fotókkal szenvednem... :)
(Szarvba úgyis belekötnének, bár lehet már kevesebbena mostanin lévõ WCS felirat miatt :lol De a belekötõ 8cm utas cc-sek nekiállhatnak mászni ezzel meredeken mini szarvval :D )

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1706
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás
Nos úgy érzem, ezt egy kicsit túlspiláztad Baptista Berry :)
(Már neharagudj a megszólításért, de imádom azt a filmet...)
Én a kolléga figyelmét mindössze arra szerettem volna ráirányítani, hogy akcióképre ne nagyon számítson mindenkitõl.
Mindemellett lehet azoknak sincs ilyen képük, akik rendszeresen nyüstölik a vasat.
Az meg hogy ki mennyiért hogyan vesz ezt-azt én speciel lesz*rom.
Bocs hogy ily nyersen fogalmaztam itt a végén

#1707
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ez az utobbi par felvetes hat khm...

az hogy ki mennyiert vette a bringajat, vagy hogy hogy jutott hozza...

azt tudjuk hogy ki dolgozik a velotrednek. ergo azt is tudjuk, hogy ok olcson vesznek adott termekeket. konnyu oket kopkodni. Es azt honnan tudjuk, hogy mas nagyon szep es draga bringak tulajdonosai nem apuci vallalkozasaban dolgoznak? vagy adocsalok? vagy barmi? ki az aki eldonti hogy melyik bringanak mennyi a forint/izzadtsag mutatoja? :wtf: ezt a temat inkabb hagyni kellene.

a masik meg: en nem vagyok fotos. fenykepezogepem sincs. a csajomnak van egy sony compact-ja, volt vagy 50ezer forint. [tehat abszolut csucskategoriarol nem nagyon beszelhetunk] tehat sem az adottsagom sem az eszkozom nincs meg hogy elkeszitsem a bringamrol a leheto legjobb kepeket. Valamit megis fenykepezni fogok. Holott tudom hogy masok jobb kepet fognak csinalni/csinaltatni a gepukrol. Hat igy jartam. Nem kellene lekorlatozni azokat akik jobb fotosok ilyen hatter meg mittomen milyen dolgokkal. Mindenki csinaljon amilyet tud aztan kesz. A bringat is sajat kepessegeim/korulmenyeim szerint raktam ossze, a kep is olyan lesz amilyet tudok. ennyi
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1708
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

nem neveznének - neveznek.
de a szépségkirálynõkrõl is csak néha látunk bevetéses képet :D


És ott sem a háttér a lényeg :)


Remélem kész lesz a bicóm idejében.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#1709
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
nem neveznének - neveznek.
de a szépségkirálynõkrõl is csak néha látunk bevetéses képet :D



#1710
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

- illetve 1-2 bevetéses kép, amin látszik, hogy valóban használva van a bringa, illetve hogy a tulaja valójában mennyire használja


Ez szerintem balgaság lenne, fõleg annak tudatában hogy elég sokan vitrinbájkkal neveznének... ;)

#1711
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
A fotó összképén "lelkileg" sokat dob a háttér, bármennyire is a fõtémára koncentrál a szemlélõ. (nézz meg egy bringa-lériát, pl. www.fixedgearsgallery.com, és a sok igénytelen képen simán túlpörgetsz, bármi legyen is rajta. A háttér hatása ua.)
Hiába bringaszépségverseny, a JÓ fotó-szép háttér igenis sokat dob. Élõben meg más számítana...

Úgyhogy: grankanyon monnyon le, homogén rulez :D

(homogén= nem mûterem (!), és hát olyan..., lehet rücskös a fal, vagy felhõs ég vagy panelház alja, vagy nemtom...)



#1712
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
kicsit túl van misztifikálva ez a háttér kérdés.. ha egy 500ezer forintos fõdíjért menne a verseny akkor még megérteném, de szvsz így magunk között jó lesz a sima ház elõtt készített fénykép is.

lehet anyázni

#1713
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

amúgy homogén háttér pl. olyan, amivel tavaly hozé Yasecja nyert - pedig volt annál szebb hátterû is...


a mûtermi kép más ;)

#1714
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás

ez nagyon szép, nem raknám citromdíj kategóriába.


köszi ;) hááát... nemtudom.

amugy szerintem tök mind1 a háttér, aki a háttér miatt szavaz egy biciklire az buta :D
"Minden hülyeség" by Tomidny

#1715
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
kissé balgaságnak tartom ezt a háttér problémázást, de ti tudjátok.. a lepedõ meg jól hangzik.. ;)
nem is néznének hülyének az utcán, ha feldobom a ház falára a fehér lepedõt és fényképezgetek...

kerékpár szépségverseny... mér kéne akciókép?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1716
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
szerintem pl egy nagy fehér lepedõje akad otthon mindenkinek.

de a legjobb az lenne szerintem, ha
- lenne 1-2 kép "homogén" háttér elõtt (fehér/világosárnyalatú fal, lepedõ, faház oldala, akármi...szóval ne a grand canyon retusálása legyen), illetve
- 2-3 kép a felhasználási környezetben (értelemszerûen város/park/erdõ/akármi..),
- illetve 1-2 bevetéses kép, amin látszik, hogy valóban használva van a bringa, illetve hogy a tulaja valójában mennyire használja (sysspo maraton fotó is jó, de akár egy hétvégi túra utáni fotó is) - ennek nem muszáj aktuálisnak lennie, ha a gép közel ugyanaz (tehát pl egy fekete feketére markolatcsere nem számít)...

amúgy homogén háttér pl. olyan, amivel tavaly hozé Yasecja nyert - pedig volt annál szebb hátterû is...

#1717
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ja, ebben csak annyi a gáz, hogy ha pl mától kezdve beborul az idõjárás, s nem látjuk a napot, s heteken át esni fog az olvadthó az égbõl :omfg:, akkor elég nehéz igazán jó terepen készült fotót készíteni.

Csak hogyan definiálnád a homogén háttér fogalmát? Nálam pl rücskösebb a fal, tehát rondább. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1718
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Utólag még bele lehetne venni a kiírásba ezt a homogén hátteret, nem?

Szerintem senkinek nem érdeke, hogy egy szép fotó által kiváltott belsõ katarzisok sorozata miatt olyan bringák "nyerjenek", ahol a fotó szebb, mint maga az alany...

Grand Canyont meg retusáljon mindenki versenyen kívül...



#1719
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Igen, ez tényleg probléma volt! Beleretusálok majd PS-ben egy naplementés Grand Canyon-t a háttérbe, s nem veszíthetek. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1720
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Igaza van thez-nek. Már az elõzõ fordulóban sem tetszett, hogy inkább fotószépségverseny, mint bringa. Ha én csináltam volna a kiírást tuti belevettem volna, hogy sima fehér fal elõtt kell a képet készíteni, és nem a himaláján, nem mûteremben...stb...
Konás: ha szép nem vagy legalább...