Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#1161
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

ezt a mázlit:)


tényleg fejezzétek már be


Onnak számít amúgy hogy hogyhogy inkább AM mint XM a zõdike?
Bocsi hogy elõzõ a vonal után volt, késõn láttam, remélem nem vétkeztem vele nagyot :(
off: jók a képek a géprõl! :)

Jan 26 19:55-re állítottam is egy emlékeztetõt :D.
Kíváncsi vagyok hogy CX vagy DH kategóriában lesz az abszolút gyõztes, bár FR és AMben is van 1-1 elég esélyes (bocsi, nekem a kanadai cuc jobban bejöm amben mint a zõdike mielött erre gondolnátok ;) )...
De Trek és Scott 90% hogy benne lesz a top3ban... Turner meg Rocky meg Speci/Cube meg versenyez még a dobogóért :)... sztem...

Langsterbõl a nem túl szíptõl a nagyon dögösig láttam párat (így rákeresve), bár nem félek hogy robé ne lenne majd pofás :)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1162
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

eszembe sincs senkit megbántani, de szerintem azért az a gáz kategóriába tartoik, mikor mondjuk valaki egy demoval nem meri ugrani mondjuk egy kápolna 1 szintû ugratót
meg, ha vki nem tolja olyan jól, akkor minek vesz mondjuk millás gépet? úgyse tudja kihasználni, elég ahhoz a szinthez egy olcsób tudású, csak mondjuk "menõzni" akar a millás gépével, ha már a tudásával nem tud. ezzel sem akarok snekire se utalni csak általánosságban írom


Maratonokon régebben is most is találkoztam olyanokkal akiknek fél milla-milla körli gépe van és a pedál terhelése nem úgy megy mint kéne, és soxor még lefele is lepattana nyeregbõl ha kicsit rázósabb; de nem zavar - pedig máskor hasonló zavarna, iiletve ha takonyurrúnak lenne ilyen gépe és úgy lenne láma hozzá az is zavar - mert vszínû nincs elég ideje; és becsülendõ hogy jön és tolja ahogy tudja. OK, ha nem megy annyit és nem használja ki láthatólag minek neki esetleg drága gép; ez volt az álma; vagy nemrég kezdte újra, stb, stb; piszkálhatja egyesek szemét, de aki maga keresi meg rá hát had tegye!
Más kérdés mikor tizenévesp***k fél millás dh bicókkal köröznek az alföldön a tereken a tereken mert az olyan **** trendi és ettõl mekkora fa... õõõ menõk leszenek szerintük. Persze egy merev teszkóbájkkal lenyomja itt az xc-sek nagyja is õket lefele de hát az más kérdés...

Itt is akad pár vitrinbringás, jó néha picit osztani õket (nem mondom hogy nem :) ) de sztem túllihegjük a dolgot. Mellesleg nem csak millás gép tulaja lehet vitrinbringás, csak azokra hamarabb mondjuk (egy 2kg-os gép tulaja is lehet simán vitrinbringás, rossz idõben ki nem vivõs, vagy csak rá nem érõs rider de a binyiglije még a szeme fénye...).

Szerintem :prosze:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1163
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szerintem lehet azt most is.

kerdezd melyik erdekel aztan majd megmondjuk ha tudjuk. vagy a tulaj jelentkezik.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1164
CSEKONICS

CSEKONICS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
Eredményhírdetés után tudni lehet majd,hogy melyik bringa kié?
Akár azt gondolod,hogy képes vagy valamire,akár azt,hogy nem,mindenképp igazad van!

#1165
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

és hogy állok? idén is nyerek? :D

Tavaly tényleg tiéd volt a legszebb gép.
Idén nem.

#1166
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás

és hogy állok? idén is nyerek? :D


Igen, és a szavazatokat beküldõk között kisorsolják közjegyzõ jelenlétében! :)

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#1167
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

túl gyári biciklim nem fullcarbon enduro lesz (azt még én sem tudom megfinanszirozni) hanem egy seattle langster. de ugy gondoltam, hogy a merev specit nevezném.


meg jött már a langster? remélem linkelsz majd pár képet, mert a hivatalos képek nagyon ütõsek:)

#1168
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

A karbon Enduro túl gyári lesz ide! ;)

túl gyári biciklim nem fullcarbon enduro lesz (azt még én sem tudom megfinanszirozni) hanem egy seattle langster. de ugy gondoltam, hogy a merev specit nevezném.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1169
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

legközelebb én is nevezek legalább egy specit ;)

A karbon Enduro túl gyári lesz ide! ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1170
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

legközelebb én is nevezek legalább egy specit ;)


"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1171
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ma lett kesz a csajom piros specijebe a hatso kerek. meg mar a fekek is egyformak rajta. az uj kiirasban nyaron csaladilag benevezunk vagy 4 bringat, az csak azert nem nyerunk 4 elso helyet mert ebbol ketto egyutt fog indulni :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1172
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
namaradjámá

egyszer nyerhetett feka gép, soha többet:)

#1173
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.251 hozzászólás
  • LocationSvájc
és hogy állok? idén is nyerek? :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1174
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Remélem idén azért kapok szavazatot is. :)

naná Posted Image

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1175
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Remélem idén azért kapok szavazatot is. :)

#1176
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
A szavazás véget ért!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1177
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Kategóriagyõztesek kihirdetése: 2008. január 26., 20:00 óra
Abszolút gyõztes kihirdetése: 2008. január 27., 20:00 óra



szerintem
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1178
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
savaztam.
eredményhirdetés mikor?
ma sokáig fent leszek, amcsi focit nézek;)

#1179
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jaja, így alakult.

Nem hogy márka, típus:D
de idén kicsit bonyolultabb :)

#1180
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

Mi az a demo?:chin::D:D


valami nemibetegség, nem?

Thez,
hát tavaly nem volt kérdés, hogy melyik márka lesz a befutó AM-ben:)
jól látom, hogy te idén távol maradtál?