Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1835 hozzászólás a témában

#61
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a shimanos csomag már elment, majd a nyertes sikítson már, hogy mi a helyzet.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#62
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Nekem sem jött még meg a Lezyne csomagom...
enté azt ígérte utána kérdez.
Van róla valami hír?
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#63
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás

Az F.T.W- töl megérkezett a csomag, 2 napra (külföldre!)egy rövid Tel. után, amit nagyon-nagyon megköszönök:clap: és aminek nagyon örülök.


A Lezyne csomagról még semmi.



e-mail ment most nekik. kiváncsi vagyok.

Sorry a dupla postért.


én is tõlük várok.

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#64
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás

Lenne egy olyan kérdésem hogy a sorsolt meg nyert ajándék csomagok volt már akinek megérkeztek? mert én még semmit sem láttam belõle.:(


Az F.T.W- töl megérkezett a csomag, 2 napra (külföldre!)egy rövid Tel. után, amit nagyon-nagyon megköszönök:clap: és aminek nagyon örülök.


A Lezyne csomagról még semmi.

Az F.T.W- töl megérkezett a csomag, 2 napra (külföldre!)egy rövid Tel. után, amit nagyon-nagyon megköszönök:clap: és aminek nagyon örülök.


A Lezyne csomagról még semmi.


e-mail ment most nekik. kiváncsi vagyok.

Sorry a dupla postért.

#65
nefraz

nefraz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 821 hozzászólás
Lenne egy olyan kérdésem hogy a sorsolt meg nyert ajándék csomagok volt már akinek megérkeztek? mert én még semmit sem láttam belõle.:(

A tapasztalat az az iskola, ahol megtanuljuk, hogy milyen hülyék vagyunk .
A monti
A városi


#66
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
stucni, kormány, hajtókar, nyeregcsõ, fékkar más ha jól látom

#67
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
a singlespped, fixi kategóriában az a második helyezett speci langster nem túl gyári?



#68
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szerintem nyugodtan visszaterhetsz a kerdesre ugy 10-11 honap mulva...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#69
wolfgabor

wolfgabor

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Vajon ebben az évben is lesz Bike of the year????

VAn már valami elképzelése a szervezõknek??

#70
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
97ig nálam egyenlõ a 96tal :D

#71
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Szóval a tied, nem tudtam volna rájönni. Azt tudtam, hogy földim bicaja. ;-)


#72
[Manitou]

[Manitou]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás


Igazából nekem a 97es évjáratig minden retro, akkor volt az XTR generációváltása ha jól emlékszem, ami elég meghatározó volt az MTB világban.


96-ban mutatkozott be az új XTR, és egyúttal a V-fék is. :ok2:

Hogy a témához is szóljak, köszönöm a szavazatokat (AM06) és a szervezést entének :)

#73
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
én '96-tal bezárólag tartom retro-nak a kerékpárokat.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#74
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Hm! Utánanéztem ennek a Klein dolognak, mert Troger felpiszkálta a kiváncsiságom. Entének igaza van, hogy 95-ben választható opció volt a Rock Shox villa, viszont trogernek meg abban van igaza, hogy ez a bringa valóban 96-os évjárat a fényezés kódja Burgundy/Blue Linear, nem Coral Reef.


Igazából szerintem tökmindegy, hogy melyik mikori évjárat, nem múlik ezen semmi, inkább örüljünk, hogy ilyen klassz bringák indultak a versenyen. Igazából nekem a 97es évjáratig minden retro, akkor volt az XTR generációváltása ha jól emlékszem, ami elég meghatározó volt az MTB világban.

#75
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Troger: Nincs igazad. Töltsd le valahonnal az 1995-ös Klein katalógust és megtalálod benne az Attitude-ot, a mûszaki adatok közt az opciós Rock Shox Judy XC villát, valamint az egyedileg választható színek közt a felár nélkül választható lilás Coral Reef színjátszó fényezést. Igaz, hogy a gyári bringa csak XT-vel és nem XTR-rel volt szereltve abban az évben (1994-ben full XTR-volt), de ezt a kiírás sem tiltotta és nem is fogja. Csak az volt a lényeg, hogy a régi vázra abban az idõszakban gyártott alkatrészek kerüljenek fel, 80%-nál nagyobb arányban.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#76
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Már most nekikezdtem a jövõ évre nevezendõ kerékpár építéséhez. :D

#77
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Azért most hogy az egész lezajlott megsúgom, hogy a klein az életben nem volt 95-ös modell :-)

Van egypár oldal ami a történetüket taglalja a neten. Direkt nem linkelek mert nem ez a cél.
A rock shox judy is ezt támasztja alá, mert csak 96-tól szerelték vele , elõtte mag 21, mag 20, sõt külön kérésre manitou-val is szereltek az alu villájuk mellett.

Aztán az álom egy csapásra véget ért, amikor a trek felvásárolta a céget. Ezért mennek a régi jó állapotú felvásárlás elõtti kleinek sokszor 4-5000 usd-ért vagy még többért is az ebay.com-on.

És ezt nem azért írom mert savanyú a szölõ :-) mivel a trogerem is kapott 3 pontot :-)
köszönöm ez úton is.

Sziasztok.
Merida a nyugat dácsiája, de jó a garis ügyintézése

#78
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Én megmondtam, hogy ne reménykedj! :D :gúnyosvigyorgósszmájli:

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#79
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás

Nem értem viszont, hogy az országútik közt miért nem a Bianchi nyert, valamint hiányoltam a dobogóról a Wensont és a cyclocross masinát is


Köszi, a CX az enyém és igen, én is elõbbre vártam, dehát ez van :) Nekem akk. is az tetszik a legjobban :P
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#80
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

talán csak annyi, hogy jövõre tényleg jobb lenne valami "dinamikus" oldalt összedobni, ahol mondjuk szavazás után a kialakult sorrend szerint láthatjuk a bringákat, meg hasonlók. Egyébként így is tökéletes, csak akkor nem kellene olyan sokat bogarászni az eredményekkel, meg hasonlók.


Ha értesz hozzá, van rá pár napod és megcsinálod ingyen akkor hajrá!

Ugyan még nem egyeztettünk semmit enté-vel, de a technikai hátteret mindenképp szeretnénk biztosítani - ez persze nem kizáró tényezõ; viszont egyéb dologban is sokat hozzátehetnénk, ami nem elsõsorban "látvány", inkább "népszerûség" (SEO/SEM, stb.).
"In idem flumen bis non descendimus"