Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Az Év Kerékpárja 2006-2008

- - - - -

  • Please log in to reply
1835 replies to this topic

#1401
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Köszönjük a javítgatásokat! :prosze:

(Így a Scott uszonyom végre látszik, ha sajna nem is sikerült eléggé ledzsuváznom a gépet... D'ágaszágom... mennyit hajtottam azt a nyomorult gyári tartozékot :D)

(peti gépe nem rossz; bár nekem jobban tetszik a bal hatulról felülrõl fotó ötlete; olyan 'rápattannék' érzése támad az embernek tõle :D)

Amúgy számomra XCben annak az a 3-4 gép ill XMbe szinte az összes ami komoly fejtörét okoz :) A többi (AM kivételével) kevésbé is izgat meg könnyebb is...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1402
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

@kela14: szépek azok a konák! fõleg a 11.!
amúgy nem láttam volna hogy te beraktad volna az összerakott konádról képet, pedig avatarod alapján össze van szerelve a szekér, én kíváncsi lennék rá:)


még nincs kész:), úgy, ahogy szeretném...

#1403
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,716 posts
Oda van irva hogy: "A szavazás menete a szavazási idõszak kezdetén kerül kihirdetésre!"
tehát sztem lassan majd NT elmondja, hogy hogy lesz

#1404
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 posts

Nem festés az, hanem fényvisszaverõ matrica - hiába, Zoliék ráérnek mnah! :D


Nagyon jól néz ki, gratula hozzá, tudom mi meló kivágni, mert az enyémen is fényvisszaverõs a felirat, de csak a bikemagos képen látszana mert ott vakuztam, az meg nem lett kirakva.:-)

#1405
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 posts

jajj! félve kérdezem a következõt, mert elég alap dolog, mégse találtam meg rá a választ
szóval a szavazás menete hogyan zajlik, mert az oldalon az van írva, hogy mettõl meddig lehet szavazni, de részletek, meg hogyan, az nincsen:(

még fenntartanám a jogot mert azóta mégjobban átnéztem a fórumot meg az oldalt, lehet kiszúrja a szemem, de jó lenne tudni hogy is megy ez :D

@kela14: szépek azok a konák! fõleg a 11.!
amúgy nem láttam volna hogy te beraktad volna az összerakott konádról képet, pedig avatarod alapján össze van szerelve a szekér, én kíváncsi lennék rá:)
Fiat hatulján: "Ne kövess, mert idegesít!"

#1406
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,716 posts
a Demo 8 fsr 2005 kéepit nemigen hozza be

#1407
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts

mx kategóriában... annak a neunernek durva(tetszetõs) festése van, fõleg a rebának...:):)


Nem festés az, hanem fényvisszaverõ matrica - hiába, Zoliék ráérnek mnah! :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1408
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
nekem az AM ill. az Xc a legnehezebb.. gyönyörû gépek vannak közöttük..

#1409
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts
az az érzésem hogy dj-street kategóriában a streetlegal fogja vinni a pálmát. :l
Dh-ban nehéz lesz választani de rocsi gépe szemet kápráztató.
Enduroban idén sokkal kevesebb van mint tavaly. (szerencsére outiban viszont növekedett a létszám
A freeride kategória nagyon színvonalas így nehéz lesz választani..a turner és az sx között töprengek.közben a kék kona is nagyon szép, jól összerakott gép.. és a reign is.. és a colt is és stb.. szóval nehéz dolgom lesz.

#1410
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,760 posts
Fura dolog ez a magamra szavazás. Valahogy nem érzem fernek, bár a demokrácia szabálya elvileg megengedi, de... most szavazzak magamra.
Már az önmagában egy szavazat, hogy neveztem, nem?



#1411
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
júúúúj az a Trek Elite, és még fotózni is tud az illetõ:)

pfúúúj mennyi Kona;)

#1412
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
mx kategóriában... annak a neunernek durva(tetszetõs) festése van, fõleg a rebának...:):)


enté: a bringámnál (XC 09(mint ahogyan priviben is írtam)) nem jelenik meg az adatlap...

#1413
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts

Rocsi gépe nagyon durván libabõrözõs..... :)


kössz. akkor van egy szavazatom. magammal együtt kettõ;)

a sárga duncan kié?

#1414
Chris8

Chris8

    vendég

  • fórumtag
  • 50 posts
Az a két piros Trek tényleg jól néz ki! De hogy itt mindenki milyen alacsonyra szereli kormányt!:-)
Most, hogy így utolsó indulóként nézem az XC mezõnyt, lehet hogy télies-éjjelesítés nélkül, valamint az alacsonyabb pazzaz kormányommal és az alacsony kormányszárral, biztos fotogénebb lett volna a gép és így jobban bele is illene a mezõnybe, de a funkciónak meg a derekamnak jelen állapotában sokkal jobban megfelel:-)Na meg a francnak volt kedve átszerelni az egészet egy fotózás kedvéért:-)

#1415
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
azért nem egyszerû választani;) ( még így sem)

#1416
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts

Hol tudom megnézni, hogy ki a tulajdonos?

XC kategóriában a 2 Trek nagyon ütõs!


Egyetértek. Nagyon szép :)

#1417
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Jah, és ezzel az XCben jó gépek 45%át fel is soroltad :D. Tudom, én maradjak az óckúl vackommal kussba :D

Halkan jegyzem meg igen bátran van az egyik kitámasztva :D
MX05ös elsõ tárcsája nem fordítva van? :chin:

szerk: A bikemagos kép lemaradt az AM06osnál, akár kirakható, mert azon van a friss setup...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1418
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
igen.

#1419
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
Jaah...
Tavaly is így volt?

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1420
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
pont ez a lényeg, hogy nem név alapján megy a verseny;) bringa alapján kell dönteni.